Witaj w klubie (film + książka)

Okładka książki Witaj w klubie (film + książka) praca zbiorowa
Okładka książki Witaj w klubie (film + książka)
praca zbiorowa Wydawnictwo: Burda Publishing Polska film, kino, telewizja
21 str. 21 min.
film, kino, telewizja
Burda Publishing Polska
2013-01-01
2013-01-01
21 min.
film kino dramat obyczajowy

W książkowym dodatku do filmu "Witaj w klubie", poza recenzjami mającymi za zadanie reklamę tej produkcji, możemy przeczytać parę słów na remat fabuły tego dramatu obyczajowego opartego na biografii Rona Woodrofa. Ponadto możemy przyjrzeć się jak wyglądała praca Matthew McConnaughey'a z reżyserem obrazu, którym jest Jean Marc-Vallée oraz jak wyglądała przemiana aktora w wycieńczonego chorobą, umierającego człowieka.

Największym plusem tego książkowego wydania jest fakt, iż zamiast skupiać się na filmografii i biografii aktorów: Jareda Leto i Matthew McConnaughey'a, dano głos odgrywanym przez nich postaciom, dzięki czemu ukazano przekaz jaki niesie ten film oraz wkład pracy aktorów w jak najlepsze wcielenie się w swoje role. Plus za barwne kadry z filmu.

Ocena książki: 6/10
Ocena filmu:

Opinia opublikowana na moim blogu:

• 📀Film + książka (DVD z dodatkiem)
  • 🏡Posiadam $
  • 🔚Ukończone w roku 2023▶

Dodaj cytat z książki Witaj w klubie (film + książka)