Ostatni świt

Okładka książki Ostatni świt Mieczysław Gorzka
Okładka książki Ostatni świt
Mieczysław Gorzka Wydawnictwo: Bukowy Las Cykl: Wściekłe psy (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Wściekłe psy (tom 3)
Bukowy Las
2023-11-22
2023-11-22

Jak dla mnie poprzednie części dały mi większego powera.

Jak dla mnie poprzednie części dały mi większego powera.

Nie zawiodłam się! Jestem na TAK ☺️ bardzo fajne zakończenie serii. Jest tutaj wszystko czego zabrakło w drugiej części i uważam, że warto było czekać.
Polecam serdecznie.

Polecam serdecznie.

Rewelacyjne zakończenie cyklu Wściekłe Psy! Książka, która wciąga od pierwszej do ostatniej strony! Nieodkładalna, pełna emocji i zwrotów akcji! Książka, którą koniecznie musicie przeczytać! Polecam!!!

Rewelacja. Od pierwszego zdania do ostatniej kropki.

Rewelacja. Od pierwszego zdania do ostatniej kropki.

Przesłuchana. Dobra, ale poprzedniej części nie przebija.

Przesłuchana. Dobra, ale poprzedniej części nie przebija.

Świetny kryminał, dobrze skrojona intryga, wciągająca akcja. Po małym detoksie od kryminałów odzyskałam wiarę w ten gatunek literacki.

Muszę szczerze się przyznać, że nie czytałam poprzednich tomów serii. Mimo to książkę dosyć fajnie mi się czytało. Na pewno sięgnę jeszcze po twórczość autora.

Jeżeli ktoś tak jak i ja nie miał styczności z poprzednimi tomami to może mieć duży problem na początku czytania, ponieważ zostajemy dosłownie zasypani nazwiskami i bohaterami.

Autor nie daje nawet na chwilę odetchnąć i ciągle coś się dzieje. Książka jest bardzo wciągająca i pełna zwrotów akcji. Bardzo podobała mi się dynamika całej historii. Jedyne co do czego mogę się przyczepić to, że nasz główny bohater pojawia się dopiero po 100 stronach.

Autor nie daje nawet na chwilę...

Doceniam warsztat pana Gorzki. Pisze po prostu dobrze i czyta się to z przyjemnością. Jedyne co mnie tu nie przekonało to sam pomysł na to, jak wiele osób na świeczniku dało się wciągnąć w zabawę w zabijanie.

Trzecia część serii" Wściekłe psy" również jak poprzednie podobała mi się, było napięcie i to wszystko co w tym gatunku być powinno.
Ta część jak i poprzednie trzymają solidny poziom . Jeśli ktoś jest fanem kryminałów gorąco polecam, nie będzie się nudzić.

Nie jest to moja ulubiona część z serii,co nie oznacza,że jest słaba. Bardzo lubię książki pana Mieczysława, nie zabraknie tu dynamiki zdarzeń i zwrotów akcji. Świetny autor, godny polecenia. Serię Wściekłe psy gorąco polecam.

• Audiobooki
  • Przeczytane 2023