Pomysłów na życie jest wiele!

Okładka książki Pomysłów na życie jest wiele! Isabel Mauro
Okładka książki Pomysłów na życie jest wiele!
Isabel Mauro Wydawnictwo: Seven Seria: Magia Słowa poradniki
20 str. 20 min.
poradniki
Magia Słowa
Seven
2019-01-01
2019-01-01
20 min.

"Na trudy życia niebo podarowało człowiekowi dla równowagi trzy rzeczy: nadzieję, sen i śmiech". Tak miał się wyrazić Immanuel Kant, ja dodałbym jeszcze jedną rzecz na trudy życia. Dobrą, pocieszającą, dodającą otuchy i inspirującą książkę. Nie musi być ona gruba i długa. Taką ładnie wydaną książeczką, która poprawi nastrój, zmotywuje i uspokoi skołatane nerwy jest niewątpliwie wydawnictwo pt. "Pomysłów na życie jest wiele!".
Książeczka zawiera dziesiątki zdań motywujących, doradzających, dobrze wpływających na duszę. Są wśród nich także cytaty znanych ludzi oraz mądrości z różnych krajów. Książeczki z serii "Magia Słowa" są bardzo udane i bardzo dobrze koją umysł i serce. Ta wpisuje się świetnie w tę serię i jest jedną z moich ulubionych.
Wśród wielu zdań zawartych w tej książce znajdziemy także takie, które każdy miłośnik czytania i książek doskonale zrozumie - "Zarwij noc i przeczytaj do końca trzymającą w napięciu książkę". Tak, czasem warno poświęcić kilka godzin nocy na pasjonującą, wartościową, wciągającą lekturę. Przeczytanie tej książki nie spowoduje zarwanie nocy, ale może przysłużyć się na wiele, wiele godzin. Przed snem warto do niej zajrzeć, razem z nią przemyśleć swoje życie i działania. Wyjdzie to na pewno każdemu czytelnikowi na dobre.

Dodaj cytat z książki Pomysłów na życie jest wiele!