Dobrych słów nigdy za dużo

Isabel Mauro Wydawnictwo: Seven Seria: Magia Słowa inne
Seven
inne
Magia Słowa

"Słowa są jak klucze - tylko dobrze dopasowane potrafią otworzyć ludzkie serca". To jedna z książkowych myśli. Mnie słowa i zdania z książki przypadły bardzo do gustu i przypadły także do serca.
Mała książeczka z serii "Magia Słowa", która jest pięknie wydana i zawiera zdania, myśli, aforyzmy, mądrości, które mają za zadanie pocieszać, pomagać, dodawać otuchy. Są myśli...

Dodaj cytat z książki Dobrych słów nigdy za dużo