Kalendarz Create Yourself 2024

biznes, finanse
Onepress
2023-09-18
2023-09-18

🌟 Kalendarz stworzony przez Mateusza Grzesiaka to nie tylko narzędzie do planowania, ale także inspirujący przewodnik rozwoju osobistego. Autor, posiadający imponujące kwalifikacje, dostarcza nie tylko klasycznego kalendarza, ale i treści, które prowadzą do pozytywnych zmian! Kalendarz otrzymałam do recenzji od Wydawnictwa.

🗓️ Struktura kalendarza jest szczegółowo przemyślana. Każdy miesiąc zaczyna się od inspirującego tematu, a codzienne ćwiczenia i lekcje bardzo mi się spodobały. „Twój plan na ten miesiąc” oraz sekcje dotyczące celów i ich realizacji sprawiają, że kalendarz staje się nie tylko narzędziem organizacyjnym, ale także motywacyjnym.

✅ Warto podkreślić elastyczność kalendarza, który umożliwia pracę z nim przez cały rok. Najbardziej ucieszyłam się z „To-do list” na początku miesiąca i listy celów tygodniowych.

📘 Samo wydanie kalendarza z twardą oprawą i wstążką do oznaczania dni dodaje mu elegancji. 💅🎄

❄"Kalendarz Create Yourself 2024" to idealny wybór dla entuzjastów planowania, którzy jednocześnie pragną rozwijać się osobiście. To nie tylko narzędzie, ale przewodnik w podróży ku nowym kompetencjom i lepszemu życiu.

#kalendarz #kalendarz2024 #motywacja #planowanie #plan #planer #organizacja #organizacjaczasu #mateuszgrzesiak #polecam #prezent #vlogmas #prezenty #pomyslnaprezent #reklama #recenzja #ugc #ugccontent #ugcpolska

🗓️ Struktura kalendarza jest szczegółowo...

Pierwsze co się rzuca w oczy to jakość! Przepięknie wydany.

Ale nie jest typowy kalendarz. To jednocześnie planowanie i praca nad sobą.

Możemy z nim pracować przez cały rok.

Każdego dnia możemy nauczyć się czegoś nowego, tak aby zakończyć rok z nowymi kompetencjami, albo z rozwiniętymi kompetencjami, które już mamy

Po prostu stwórz swoje życie.

Każdy miesiąc w kalendarzu jest poświęcony innemu tematowi. . Jestem nim zachwycona, będę do niego zaglądać często!

Pierwsze co się rzuca w oczy to jakość! Przepięknie wydany.

Ale nie jest typowy kalendarz. To jednocześnie planowanie i praca nad sobą.

Możemy z nim pracować przez cały rok.

Po prostu stwórz swoje życie.

Każdy miesiąc w...

Znalazłam dla siebie kalendarz pełen wiedzy i inspiracji na 2024 rok. Mamy w nim dawkę teorii i ćwiczeń na każdy dzień. Miejsce na cele w każdym miesiącu, strony do codziennego planowania i miejsca do zapisania zadań na każdy tydzień. Jak dla mnie efektywny rodzaj kalendarza brakuje tylko rysunków, co lubię w tego typu planerach.

Niedługo Nowy Rok, a przy tym masa postanowień. Tylko jak w nich wytrwać do kolejnego roku? Jak osiągąć cele, które sobie zaplanujemy?

Według mnie z całą pewnością przydatny może okazać się być kalendarz, a jak już po jakiś sięgać to po Kalendarz Create Yourself 2024 autorstwa Mateusza Grzesiaka.
Co odrazu rzuciło mi się w oczy biorąc ten kalendarz do rąk to fakt, że papier jest grubszy i bardziej trwały niż w poprzedniej wersji co jest naprawdę ogromnym atutem i należą się wydawcy za to ogromne brawa. Jeżeli chodzi o samą zawartość to nie odbiega ona niczym szczególnym od tego z 2022 roku.
Każdy miesiąc poświęcony jest innemu obszarowi, w którym realizujemy swoje cele, a na każdej stronie umieszczone są ćwiczenia, notatki motywacyjne, czy odrobina teorii. Na początku każdego miesiąca znajdziemy opis danego tematu, którym aktualnie będziemy się zajmować. Są to między innymi: rodzina, finanse, motywacja, wygląd, relacje i inne. Każdy z nich ma na celu przybliżenie nas do osiągnięcia szczęścia i zaakceptowania siebie.
Dla mnie najważniejsze jest to, że w kalendarzu znajduje się wiele miejsca do pisania, graficznie zarysowany plan na dany miesiąc, to-do list, czy strona z celami na dany tydzień. Pozwala to wszystko lepiej rozplanować nasze cele, podzielić główny na kilka mniejszych, a inspirujące cytaty są idealnym dopełnieniem całości.

Uwielbiam tego typu kalendarze, które są odzwierciedleniem naszej ciężkiej pracy nad sobą, a jeżeli jeszcze mają wartością zawartość, która pomaga nam realizować cele i przemyśleć niektóre rzeczy to nawet się nie zastanawiam i biorę je w ciemno. Taki właśnie jest Kalendarz Create Yourself 2024. Serdecznie polecam!

Co odrazu rzuciło mi się w oczy biorąc ten kalendarz do rąk to fakt, że...

W mojej biblioteczce rozgościł się ostatnio wyjątkowy planer Create Yourself 2024, który nie tylko pozwala zachować dobrą organizację dnia, ale też dostarcza wielu cennych wskazówek i tekstów motywacyjnych. Jeśli lubicie puścić wodze fantazji w kwestii planowania dni i potrzebujecie do tego celu dużo miejsca, to tu bez problemu je znajdziecie. Kalendarz jest bardzo estetyczny, ma oczywiście twardą oprawę o uniwersalnym wyglądzie, dzięki czemu będzie odpowiedni zarówno dla Pań, jak i Panów. Ideą owego planera jest to, by w rok dokonać w swoim życiu zmiany na lepsze. Każdy dzień to dawka motywacji i proste ćwiczenie do wykonania. Co ciekawe, każdy miesiąc zaskakuje nas innym tematem i pozwala wznieść na wyższy poziom inne kompetencje. Połączenie planera z zadaniami do wykonania wydaje mi się fantastycznym pomysłem, w końcu nie codziennie jest czas, żeby sięgać np. po poradniki dotyczące samorozwoju, a do kalendarza sięgamy codziennie – przynajmniej ja 
Odkąd kalendarz Create Yourself 2024 trafił w moje ręce wprost nie mogę doczekać się nowego roku, by zacząć pracować z nim nad swoim życiem. Wierzę, że dzięki niemu, uda mi się zapoczątkować wiele pozytywnych zmian. Musze dodać, że kalendarz ten daje wiele różnych możliwości jeśli chodzi o planowanie – jest tu wiele miejsca na dodatkowe notatki, widok dzienny, miesięczny, roczny. Ja z pewnością zmieszczę tu wszystko czego potrzebuję i szczerze polecam Wam zaopatrzyć się w ten właśnie planer. Jego autorem jest psycholog, dr Mateusz Grzesiak, dlatego też możecie liczyć na ogromną dawkę motywacji do działania i świetnie skomponowany zestaw ćwiczeń praktycznych.

Nowy Rok to symboliczny nowy początek. Dlatego też z jego nadejściem zwykle robimy plany, składamy obietnice, których zwykle … nie dotrzymujemy. Dzieje się tak z różnych przyczyn – cel, który sobie zakładamy, może wcale nie być naszym pragnieniem, ustawiamy sobie zbyt wiele celów, nasze cele wzajemnie się wykluczają, są nierealne, wcale nie wierzymy w sukces. Te powody można mnożyć i to one sprawiają, że zwykle już 2 stycznia o części postanowień zapominamy, część kolejną odkładamy na bliżej nieokreśloną przyszłość. Do kolejnego roku jest daleko, wciąż zatem zwlekamy z rozpoczęciem działań, wydaje nam się, że mamy czas i nawet się nie obejrzymy, jak nadchodzi koniec kolejnego roku, a my jesteśmy w tym samym miejscu, w jakim byliśmy dwanaście miesięcy temu.
Jak zatem to zmienić? Przede wszystkim planować swoje działania, skupić się na realizacji jednego, dwóch celów, zastanowić, się, jakie kroki nas do tego celu przybliżą, a później … zapisać konkretne działania w kalendarzu. W planowaniu, organizowaniu czasu, ograniczaniu dystraktorów służyć może rewelacyjny kalendarz „Kalendarz Create Yourself 2024 by Mateusz Grzesiak”. Opublikowany przez wydawnictwo OnePress rozwojowy kalendarz, to sposób na to, by przeżyć coś wyjątkowego w trakcie 366 dni Nowego Roku i znacząco ulepszyć swoje życie i to na każdej płaszczyźnie. Po kalendarz mogą sięgnąć zarówno biznesmeni, studenci, właściciele własnych firm, jak i gospodynie domowe – każdy znajdzie tu bowiem coś dla siebie. Dodatkowo, elegancka oprawa, minimalistyczna okładka, piękna szata graficzna i papier sprawiają, że już samo posiadanie kalendarza sprawi, że poczujemy się wyjątkowo.
Każdy miesiąc kalendarza (czyli naszego życia),poświęcony jest innemu obszarowi, w każdym planować będziemy swoje cele, wykonywać ćwiczenia pozwalające ustalić stan wyjściowy, podjąć działania czy nawet zyskać wgląd w obecną sytuację. Sporo miejsca przy każdym dniu pozwala nie tylko zaplanować swój dzień godzina po godzinie, ale także dokonać podsumowania najważniejszych lekcji/wniosków. Dodatkowo otrzymujemy przy każdym dniu nieco teorii, a także kolejne ćwiczenia.
I tak w styczniu zajmujemy się tematem planowania, w lutym motywacją, w marcu finansami, zaś w kwietniu – rodziną. W maju zajmiemy się wyglądem, w czerwcu relacjami, zaś lipiec i sierpień poświęcimy odpowiednio na pielęgnowanie duchowości oraz zdrowie. We wrześniu zajmiemy się pracą, w październiku komunikacją, zaś listopad stanie pod znakiem zmiany. Grudzień zaś stanie pod hasłem uczenia się, jako kluczowej umiejętności przyszłości.
Każdy miesiąc rozpoczyna się opisem danego tematu, czyli tego, czym będziemy się w danym miesiącu zajmować. Następnie znajdziemy graficznie rozrysowany plan na ten miesiąc, listę celów oraz sposobów ich osiągnięcia do uzupełnienia, a także to-do list, po czym – na początku każdego tygodnia, strona z celami na dany tydzień. Pozwala to podzielić cel główny na krótsze odcinki, a także podejmować cele krótkookresowe. Całości dopełniają jeszcze inspirujące cytaty, a na dwóch ostatnich stronach dodatkowe miejsce na notatki.
Tego rodzaju kalendarze są odbiciem naszej pracy nas sobą, są rzeczami, których nie wyrzucamy- chociażby po to, by prześledzić swój rozwój. Po tych dwunastu miesiącach intensywnej pracy nad sobą i swoim życiem przekonamy się, że wysiłek się opłacił!

Ma duży, przejrzysty format i grubą, dobrze wykonaną okładkę. Mam pewność, że nie zniszczy się przez cały rok używania. W dodatku będzie idealnym towarzyszem m.in. na drodze rozwoju osobistego i dbania o relacje z bliskimi. Każdy miesiąc to nowe wyzwanie, aspekt, na którym możemy się skupić. Styczeń to nauka planowania, luty wyjaśnia wszelkie aspekty motywacji, w marcu dr Mateusz Grzesiak zwraca nam uwagę na finanse. W dalszej części roku zadbamy także o pozytywne postrzeganie samego siebie, czas z rodziną i zdrowie.

Jest bardzo dużo przestrzeni do organizacji dnia. Zabrzmię jak świr planowania, ale ,,listy rzeczy do zrobienia” nieprzerwanie od gimnazjum spisuję na mini karteczkach, w telefonie i wszędzie, gdzie tylko się da szczegółowy plan zadań na dany dzień. Teraz mogę to zrobić w wygodniejszy, uporządkowany sposób- zapisując w specjalnych miejscach w kalendarzu.

Jeśli po przeczytaniu jakiejś psychologicznej książki chcieliście zacząć praktykowanie wdzięczności i uważności, to teraz macie idealną okazję. Na dole każdego dnia znajduje się rubryka ,,Trzy najważniejsze lekcje z dziś”. Są też cytaty! Chciałam dać Wam przykład, ale nie mogłam się zdecydować, za dobre!

Najlepsze na koniec! Codziennie czekają na was rozwijające, psychologiczne zadanka. Kocham całym serduchem, a to już dobrze wiecie po recenzji workbooka Kasi Czyż. Dzielą się na kilka zdań teorii wyjaśniających dane zjawisko i ćwiczenie do wykonania. Tik-tak! Już odliczam do Nowego Roku, by móc zacząć tą emocjonującą, ambitną podróż!

Kalendarz, który od wielu lat niezmiennie podbija moje serce i z którym spędziłam już wiele dni, tygodni, miesięcy jak i lat.

Zacznijmy od tego co z wierzchu – twarda, ciemno zielona oprawa gwarantuje, że nawet podczas intensywnego używania kalendarz na długo pozostanie we właściwej formie, gdyż grzbiet zszyty jest bardzo mocno. W środku znajdziemy miejsce do planowania każdego dnia w rozkładzie, w którym jeden dzień roboczy zamieszczony jest na jednej stronie. Z kolei dwa dni weekendowe współdzielą tę samą stronę. Każdy miesiąc jest pod znakiem zadbania o daną sferę w życiu… nawyki, rodzina, zdrowie, praca? Adekwatnie do motywu, na kartach danego miesiąca znajdziemy cytaty, które motywują, skłaniają do refleksji lub po prostu zakorzeniają w nas kolejne myśli. Na każdy dzień znajdziecie tu także zadania do wykonania, które pozwalają na chwilę się zatrzymać i dokonać analizy podejmowanych w codziennym biegu działań. Sama nigdy bym taki zadań nie szukała, a gdy już są one w kalendarzu ich wykonanie daje mi ogrom satysfakcji.

Znajdziecie tu zarówno widok dzienny, tygodniowy, miesięczny jak i roczny, a więc możecie zaplanować 2024 rok aż na 4 poziomach. Na końcu nie zabrakło miejsca na luźne zapiski i notatki.

Jest to kalendarz, na który czekam co roku z niecierpliwością bo ilość miejsca do planowania i mnogość widoków i motywacji w nim zawartych jest czymś co idealnie wpisuje się w moje potrzeby.

Myślicie że do Nowego Roku jeszcze dużo czasu? Lepiej już teraz zaopatrzyć się w kalendarz, by planowane na kolejny rok terminy wizyt u lekarza, spotkań ze znajomymi czy egzaminów nam nie uciekło.

„Kalendarz Create Yourself 2024” został zaprojektowany i stworzony przez dr Mateusza Grzesiaka, konsultanta, terapeuty i wykładowcy. Autor jest doktorem w trzech dyscyplinach: zarządzaniu, pedagogice i psychologii, specjalizuje się w kompetencjach społecznych.
Miałam przyjemność uczestniczenia w kilku szkoleniach prowadzonych przez niego, więc gdy pojawił się „Kalendarz Create Yourself 2024” wiedziałam, że muszę go mieć, zwłaszcza że przez dwa najbliższe lata muszę dokładnie planować zadania.

W „Kalendarzu Create Yourself 2024” każdy miesiąc opatrzony jest tematem miesiąca, a na każdy dzień „roboczy” mamy teorię i ćwiczenie. Każdy dzień to plan dnia i trzy najważniejsze lekcje z dziś. Na początku każdego miesiąca mamy „Twój plan na ten miesiąc”, gdzie w dużych kratkach możemy zapisać ważne wydarzenia, zadania itp. Na następnej stronie mamy „Jakie masz cele?” i „Jak je osiągniesz?” świetny sposób na wytyczanie i realizowanie celów miesięcznych. Każdy tydzień zaczyna się listą celów na dany tydzień, z podziałem na dni. Na początku każdego miesiąca mamy również całostronicową „To-do list” z polami do odznaczania. Na końcu kalendarza znajdziemy miejsce na notatki.

Kalendarz został pomyślany tak, aby pracować z nim przez cały rok, każdego dnia ucząc się czegoś nowego, tak aby zakończyć rok z nowymi kompetencjami, albo z rozwiniętymi kompetencjami, które już mamy.

Na uwagę zasługuje samo wydanie kalendarza: twarda oprawa i wstążeczka do zaznaczania dnia.
Przydałaby się jeszcze druga wstążeczka, do zaznaczania planu miesiąca, ale jest to coś, czemu łatwo samej zaradzę.

Jeśli tak jak ja, jesteście fanami kalendarzy i planowania, a dodatkowo myślicie o rozwoju osobistym, to warto zwrócić uwagę na „Kalendarz Create Yourself 2024” przy wyborze kalendarza na przyszły rok.

Serdecznie polecam!

#createyourself #2024 to kalendarz, którego szukałam. Duży, w twardej oprawie, z minimalistyczną okładką w moim ulubionym kolorze - butelkowej zieleni.

Kalendarz sporo waży, ale mi to zupelnie nie przeszkadza, bo idzie to w parze z jego jakością i wnętrzem.

Co znajdziemy w środku?
Kolejne dni roku z miejscem na notatki, comiesięczne listy #todo, osobne strony do notowania, kalendarze miesięczne do planowania, i wiele innych, typowo kalendarzowo-planerowych rzeczy. Jest też tasiemka ułatwiająca znalezienie potrzebnej strony.

Jednak na tym nie kończymy, gdyż nie jest to zwykły kalendarz. Ten konkretny ma pomóc nam zmienić nasze życie pod kątem osobistym i zawodowym. Ma niejako poprowadzić nas za rękę w stronę naszych celów.

Każdy dzień roboczy niesie ze sobą opracowane przez autora zadanie - wiedzę teoretyczną i ćwiczenie do wykonania. Każdy miesiąc poświęcony jest też innej tematyce - relacja z bliskimi; zdrowie, planowanie.

Co znajdziemy w środku?

• 📑??? stron