Klucz Wolfgena

Saga Moonsun
Yriah
2021-01-01
2021-01-01

Po pierwszej części liczyłam, że będzie lepiej, dałam kredyt zaufania, lecz niestety przeliczyłam się. Było gorzej, znacznie gorzej. Wiele rzeczy zakrawa o niedorzeczność, dużo elementów w historii się ze sobą nie zgadza, do tego edycja którą posiadam jest tak źle sprawdzona i wydana z tyloma błędami, że aż ciężko się czytało. Ogromne błędy już przez samą autorkę w myleniu imion bohaterów oraz tego co pozostawiła po pierwszej części. Niektóre akcje, momenty i rozmowy są całkowicie bezsensowne, a całość zakrawa o skrajną naiwność. Ciężko, oj bardzo ciężko się to czytało. Trzecia część jeszcze przede mną i tak zamierzam się z nią zmierzyć, ale już nie liczę na cuda tej historii.

Anna Głowacz Klucz Wolfgena Zobacz więcej