Sunset Strip

literatura młodzieżowa
Amazon
2024-02-14
2024-02-14

Jeśli jesteś fanem gdzie króluje Rock'n Roll i do tego w latach 90 , gdzie żyło się dużo lepiej i spokojniej to polecam w 100% . Na początku byłem sceptycznie do tego nastawiony , ponieważ myślałem że to będzie książka jak inne o tej tematyce że miłość , muzyka , pogoń za sławą , ale byłem mile zaskoczony. Im więcej tej książki czytałem tym bardziej czułem się jakbym to ja przeżywał całą fabułę. Mogłem wtedy poczuć się jakbym sam był Sebastianem i przeżywał to co on czuł , tak jakby ktoś opisywał moje życie.
Więc jeśli chcesz przeżyć coś niesamowitego, coś co ciężko opisać słowami to przeczytaj książkę abyś mógł poczuć się jak Sebastian.

Miałem okazję niedawno przeczytać ową książkę i muszę przyznać, że jest to kawał dobrej literatury młodzieżowej. Klimat rockowych lat 80' oddany niesamowicie co uważam na prawdę nie jest łatwe. Widać, że autorka jest fanką takich klimatów. Główni bohaterowie, to typowi dla tamtych czasów nastolatkowie, którzy marzą o wielkiej karierze gwiazd rocka. Pomimo, że typowi to jednak każdy z nich ma swój oddzielny, inny charakter i podejście do różnych spraw co prowadzi do ciekawych dialogów i interakcji między nimi. Czytając to dzieło człowiek ma wrażenie jakby był jednym z nich i przeżywał historię wspólnie z nimi. Nie mogę się doczekać kontynuacji. Serdecznie polecam każdemu!

Dodaj cytat z książki Sunset Strip