Zagubiona dziewczynka i żyrafa

Okładka książki Zagubiona dziewczynka i żyrafa Magdalena Ludwiczak
Okładka książki Zagubiona dziewczynka i żyrafa
Magdalena Ludwiczak Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Białe Pióro literatura dziecięca
56 str. 56 min.
literatura dziecięca
Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
2023-07-13
2023-07-13
56 min.
Literatura dziecięca Książeczki dla dzieci

,,Zagubiona dziewczynka i żyrafa "to cudowna bajka dla najmłodszych czytelników .

Autorka opisuje krótką historyjkę o Helence, która gubi drogę do swojego domu. W poszukiwaniach pomaga jej Greta ,która jest żyrafą. Wspólnie przemierzają drogi ,aby znaleźć miejsce zamieszkania Heluni. Jest to piękna opowieść o przyjaźni o tym ,że na swojej drodze zawsze możemy napotkać kogoś życzliwego i pomocnego. Z bajki płynie także morał o tym ,aby nie oddalać się samemu bez opieki . Książeczka jest cudownie wydana . Autorka stworzyła piękne ilustracje ,lecz na tym nie koniec . Maluchy znajdą wspaniałe kolorowanki nawiązujące do treści opisanej historii, a także zadania ,aby indywidualnie wykonać na pustych stronach swoje wyobrażenia opisanych postaci. Książeczka nadaje się idealnie na prezent , w środku znajduje się miejsce na dedykacje dla osoby której chcemy ją podarować . Jesteśmy zauroczone książeczkami autorki , a ich małe wydanie idealnie sprawdzi się w podróży .

Polecamy serdecznie wszystkim 🥰Nasza ocena nie może być inna jak 10/10.

Twórczość Magdaleny Ludwiczak jest szczególnie bliska mojemu czytelniczemu sercu. Od początku działalności Czyt-NIKa z chęcią i radością czytałem i recenzowałem książki autorki. Pani Magdalena tworzy wyjątkowe powieści obyczajowe, a także literatura dziecięca wiele zyskuje dzięki twórczości pisarki.
Najnowsza książka „Zagubiona dziewczynka i żyrafa” to historia, którą warto poznać. Nie tylko Ci najmłodsi czytelnicy będą nią zachwyceni, lecz również nieco starsi będą mogli przypomnieć sobie swoje lata dzieciństwa. A najlepiej, gdy czyta się tę książkę razem – wówczas nie tylko zacieśniają się więzy rodzinne, lecz wspólnie można odkrywać historię Helenki. Historię, która poprzez morał, uczy i wychowuje. Ale i nie tylko, ponieważ bawi, dzięki ilustracjom, które można pokolorować barwami, jakimi sami widzieliśmy tę historię w swojej czytelniczej wyobraźni. Zdecydowanie lektura tej książki to doskonała zabawa.
Pewnego dnia Helenka na ulicy Po-ziom-ko-wej spotyka… żyrafę Gretę, która pomaga jej wrócić do domu. Co wydarzy się podczas poszukiwań białego, niewielkiego domu z czerwonym dachem? Czy wysoki punkt spojrzenia żyrafy pomoże dotrzeć na miejsce? Jeśli jesteście ciekawi, jak zakończy się ta historia to koniecznie, sięgnijcie po książkę „Zagubiona dziewczynka i żyrafa”.
Bez wątpienia historia zapisana na kartach najnowszej książki Magdaleny Ludwiczak niesie przesłanie, które każde dziecko powinno zapamiętać. A każdy rodzić powinien przypominać swojej latorośli, aby… O, nie nie zdradzę Wam, jakie przesłanie ma dla nas Magdalena Ludwiczak. Dodam tylko, że bardzo ważne!
A dla mnie ważne jest to, że przy kolejnej ksiażce autorki mogę dodać, że Czyt-NIK poleca! Czyt-NIK patronuje!
Książka „Zagubiona dziewczynka i żyrafa” ukazała się nakładem Wydawnictwa Literackiego Białe Pióro

Najnowsza książka „Zagubiona dziewczynka i żyrafa” to historia, którą warto...

• Dla A 💗 i N 💗

Dodaj cytat z książki Zagubiona dziewczynka i żyrafa