Kołami w chmurach

Okładka książki Kołami w chmurach Monika Liga
Okładka książki Kołami w chmurach
Monika Liga Wydawnictwo: Monika Liga Seria: #niegrzecznenowele literatura obyczajowa, romans
#niegrzecznenowele
Monika Liga
2021-09-29
2021-09-29
tajemnica fantastyka

Okładka książki Pałka Agnieszka Kowalska-Bojar, Monika Liga
Pałka Agnieszka Kowalska-...

Kolejna świetna nowelka autorki, którą miałam możliwość poznać.❤️
Bohaterowie świetnie wykreowani, a fabuła po prostu wciąga od pierwszych stron.😍
Historia jest pełna tajemnic i intryg. Co bardzo uwielbiam i które mi się bardzo podobały.
Jak, w każdej dobrej nowelce nie może zabraknąć gorących scen, które wywoluja rumieńce na policzkach 🥵
Tego autorka nam nie żałuje 😈 Ja osobiście lubię czytać o takich scenach, a w tej nowelce znalazłam coś co się bardzo wyróżniło na tle innych romansów, które czytałam.
Zakończenie natomiast bardzo mnie zaskoczyło. Tego się nie spodziewałam, ale jestem nim zachwycona.
Bardzo polecam tę nowelkę 🔥
Jeśli chcecie poznać tą lub inną książkę autorki wpadajcie na www.monikaliga.pl.

Kolejna świetna nowelka autorki, którą miałam możliwość poznać.❤️
Tego autorka nam nie żałuje 😈 Ja...

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją krótkiej nowelki "Kołami w chmurach", której autorką jest Monika Liga. Czytelnik poznaje tutaj Marka, kierowcę i samotnika, który spełnił swoje marzenia. Praca jest dla niego przyjemnością, gdyż zwiedza miejsca, w których się znajduje. Mężczyzna nigdy nie przepadał za towarzystwem innych osób.
Pewnego razu spędził noc w namiocie z dala od miasta. Wtedy też przyszła do niego tajemnicza kobieta, Justyna, która zawładnęła jego ciałem. Mimo, iż Marek wiedział, że to tylko sen nie umiał w realny sposób wytłumaczyć zadrapania, które pojawiły się na jego plecach. Sam ich sobie nie mógł zrobić. Jak więc powstały? Kim jest tajemnicza kobieta? Tego dowiecie się po przeczytaniu wciągającej i krótkiej noweli.
Opowiadanie wzbudza w czytelniku wiele emocji. U wielu osób może wywołać rumieńce na policzkach. Czyta się je bardzo lekko. Wciąga już od pierwszej strony. Szkoda, że autorka zakończyła tą historię tak szybko. Ja osobiście wszystkie przedstawione tutaj emocje przeżywałam razem z bohaterami.
Nowelkę przeczytałam jednym tchem, gdyż wciąga już od pierwszych stron. Gorąco polecam!

Pewnego razu spędził noc w namiocie z dala...

Marek jest typem samotnika, można wręcz powiedzieć, że ludzie delikatnie działają mu na nerwy.
Już w dość młodym wieku wiedział, co będzie chciał robić w życiu, mianowicie Marek od nastoletnich lat chciał zostać kierowcą ciężarówki.
Niestety wychował się w wielodzietnej rodzinie i rodzice nie mogli wspomóc go finansowo, chłopak musiał do wszystkiego dojść sam.
Pracując na dwa etaty i żyjąc skromnie, w końcu uzbierał potrzebną sumę na prawo jazdy.
Po zaliczeniu egzaminów od razu rozpoczął szukanie wymarzonej pracy!
Los był dla niego łaskawy i dość szybko udało mu się osiągnąć cel.
W końcu był w swoim raju. On, odgłosy silnika i przejechane kilometry, bez zbędnych towarzyszy.
Pewnego weekendu postanowił wybrać się do lasu, gdzie wydarzyły się rzeczy nie z tej ziemi.
W środku nocy podczas gdy Marek spał, do jego namiotu weszła naga kobieta.
Ta noc została w głowie Marka na długo, postanowił odnaleźć kobietę i mieć ją cały czas przy sobie.

Kim była tajemnicza kobieta?
Czy Markowi uda się ją odnaleźć i spędzić z nią resztę życia?

Kolejna nowela autorstwa Moniki Ligi.
Zawsze gdy sięgam po książki tej autorki, nigdy nie wiem, czego mam się spodziewać, tutaj było tak samo.
Zamysł na nowele był świetny, do samego końca nie wiedziałam, jaki będzie finał tej historii.
Strony uciekały jak szalone, a ja dalej nie mogłam przewidzieć, co zaraz się wydarzy.
Nowela jest cieniutka i lekka, powiedziałabym, że idealna do porannej kawy lub po ciężkim dniu, gdy potrzebny jest nam reset.
Nie mogę się doczekać, kolejnych książek i kolejnego zaskoczenia mnie przez autorkę!

Pracując na...

Marek jest typem samotnika. Najlepiej żyje mu się z samym sobą. Pewnego razu wyrusza na wycieczkę do lasu. Zadziwia go fakt, że w nocy przychodzi do niego dziewczyna, która z chęcią wykorzystuje jego ciało. Mężczyzna jest przekonany, że to tylko jakiś mokry sen. Ślady od zadrapań mówią jednak coś innego.

Ta nowela kompletnie mnie nie kupiła. Od samego początku nie mogłam się w nią wciągnąć. Przeszkadzały mi ściany tekstu, które w tak krótkiej powieści zadziałały jak dla mnie na jej niekorzyść. Ciągnęła mi się przez to niemiłosiernie.

Postać Marka czasami mnie strasznie irytowała. Począwszy od samych jego początków do samego końca. Cała postać tajemniczej kobiety jak dla mnie jest trochę naciągana. Fabuła mnie nie porwała. Trochę szkoda, bo liczyłam na coś więcej.

Ta nowela kompletnie mnie nie kupiła. Od samego początku nie mogłam...

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

Marzeniem Marka od zawsze było zostać kierowcą ciężarówki. Zarobione pieniądze systematycznie odkładał aby móc je spełnić. To człowiek, który przede wszystkim na pierwszym miejscu stawia sobie spokój i własne towarzystwo. Przebywanie w pobliżu innych osób jest dla niego męczące i mało komfortowe. Kiedy udaje mu się zostać kierowcą, czuje że niczego w życiu już mu nie potrzeba. Sytuacja ulega diametralnej zmianie gdy pewnej nocy podczas snu odwiedza go kobieta, z którą spędza namiętnie czas. Mężczyzna jest pewny że był to tylko sen jednak po przebudzeniu zadrapania na jego ciele świadczą o czymś zupełnie innym.

Czy kobieta okaże się faktycznie tylko snem? Czy po tych odwiedzinach Marek nadal będzie pragnął samotności? Czy Marek może liczyć na kolejne odwiedziny?

Bardzo krótka i bardzo przyjemna nowelka. Jak dla mnie za krótka bo chętnie poczytałabym więcej o Marku i kobiecie ze snu😊😉. Monika po raz kolejny pokazuje nam że jej wyobraźnia jest nieograniczona co jest zdecydowanie na plus. No i to zakończenie, które wywołało u mnie totalny szok, ponieważ nigdy bym się nie spodziewała czegoś podobnego. Zdecydowanie polecam sięgnąć po tą nowelkę i przekonać się co też się tam wydarzyło 😉😊

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

#Recenzjaksiążki#

Autorka
@monikaliga.pisarz

Autorka bardzo mnie zaskoczyła tą nowelą która bardzo ciekawą fabułą .
Poznajemy Marka który jest kierowcą ciężarówki ,Nie lubiący mieć styczność z innymi ludźmi ..Gdy chce odpocząć jedzie do lasu .
W nocy do jego namiotu przychodzi dziewczyna i bierze sobie jego ciało, niczym swoją własność. Marek jest pewien, że to sen do momentu, gdy rano na swym ciele znajduje zadrapania.
Czy Marek się dowie kim jest ta dziewczyna i skąd jest ?
Nowela pełna tajemnic , intrygująca i gorących namiętnych scen . Świetnie wykreowani bohaterzy
Końcówka bardzo mnie zaskoczyła bo inaczej wyobrażałam sobie to zakończenie.
Bardzo polecam tę krótką nowelkę ❤️❤️jak wszystkie inne nowele autorki .

Zapraszam na stronę autorki
www.monikaliga.pl
Tam znajdziecie wszystkie nowelki 😊i inne książki autorki .Jest dostępna na Legimi

#monikaliga#kołamiwchmurach#niegrzecznenowele#

#Recenzjaksiążki#

Autorka
@monikaliga.pisarz

Autorka bardzo mnie zaskoczyła tą nowelą która bardzo ciekawą fabułą .

Czy w realnym świecie jest możliwe, aby dusza żyła wśród nas? Czy wierzycie w róże sytuację, zjawiska, które nie mają logicznego wytłumaczenia?
Dopóki osobiście nie doświadczyłam, nie wierzyła, że dusza zmarłych osób może być w „zawieszeniu”.

Marek, samotnik, który spełnił swoje marzenia. Pracując, zwiedza miejsca, w których przebywa. Nie przepadał za towarzystwem innych osób i nigdy nie ciągnęło go do związków. Pewnego dnia spędził noc w namiocie poza hałasem miasta. Tej nocy odwiedziła go kobieta, która zawładnęła jego ciałem. Wiedział, że to tylko sen, ale jak wytłumaczyć takie realne zadrapania na plecach, których sam, by sobie nie zrobił?

Tego dowiecie się w „Kołami w chmurach” Moniki Ligi. Mimo swoich 80 stron wciąga bardzo szybko, aż nie chce się kończyć tak, dobrej historii. Podczas czytania przeżywa się wile emocji. Z każdą nowelą autorka zaskakuje swoją wyobraźnią. Poza tym Jest to lekkie i gorące opowiadanie, które powoduje rumieńce na policzkach.

To było dobre doświadczenie, nie tylko dla bohaterów. Wraz z nimi odczuwałam, to, co przeżywali. Wraz z nimi pragnęłam, by się wszystko spełniło.

Kolejne krótkie opowiadanie Autorki z serii #niegrzecznenowele idealne do przeczytania przy popołudniowej kawce. Marek to kierowca ciężarówki, który wybrał sobie ten zawód by mieć jak najmniej styczności z innymi ludźmi, bo zwyczajnie za nimi nie przepada ( oj jak ja go dobrze rozumiem z tym nie lubieniem innych ),ale również z możliwości zobaczenia innych krajów.

Jego wypad w celu obcowania z naturą, staje się powodem upojnych chwil z tajemniczą dziewczyną, Justyną która pojawia się w jego namiocie.

Kim jest tajemnicza kobieta?
Marek nie wie czy to sen czy rzeczywistość.

Zastanawiałam się kim jest ta nieznajoma, moje myśli kierowały się bardziej ku leśnym nimfom czy a może to kobieta z lokalnej legendy. Autorka swoją nie przewidzialnością zmuszała do prób odgadnięcia, ale zostałam zaskoczona tym kim okazała Justyna . Nie zdradzę Wam tego...

Jak to w przypadku Autorki bywa w tak krótkim opowiadaniu zawarła niebanalną historię Marka i Justyny, która rozpala do czerwoności. A to wszystko przedstawiony w lekki i przyjemny sposób, co sprawia, że pochłania się tą nowelkę na raz.

Jego...

"Kołami w chmurach"
"Znów przez głowę prze¬mknꬳa myśl o nie¬zna¬jo¬mej i znów wy¬pchnął ją z głowy. Zwidy mam ze zmę¬cze¬nia i tyle – wma¬wiał sobie. – Nikt przy zdro¬wych zmy¬słach nie miewa snów na jawie. Muszę wię¬cej spać...."
Marek lubi życie samotnika. Jego marzenie się spełniło, znalazł pracę, która pozwala mu pracować w ciszy i samotności. Pewnego dnia zakupuje namiot i wyrusza na wyprawę do lasu. W nocy odwiedza go tajemnicza kobieta. Spędzają razem bardzo namiętny czas. Rankiem kobieta znika, a Marek zastanawia się, czy sytuacja w nocy wydarzyła się naprawdę, czy była tylko snem. Kim jest naprawdę Tajemnicza kobieta? Czy z samotności Marek powoli zaczyna mieć zwidy?
Jak myślicie co się wydarzyło?
#kołamiwchmurach idealna na każdą porę dnia, a w szczególności na obecną porę. Wakacje, słońce, wolny czas idealny na zaczytanie się w niegrzecznych nowelach.
Opowiadanie, które mnie zaskoczyło, również przyznam, że nie spodziewałam się takiego zakończenia. Monika Liga potrafi zaskakiwać na każdym kroku. Tym razem otrzymaliśmy nowelkę nie za długą, nie za krótką, ale dla mnie jest akurat w sam raz. Emocjonalna, zmysłowa, chwilami poruszająca, myślę, że niektórych zaskoczy poprowadzona historia. Mnie zaskoczyła, spodziewałam się czegoś innego. Po raz kolejny świetnie bawiłam się z bohaterami nowelki, zawarte w nich jest wszystko, co potrzebuję. Tutaj znajdziemy coś więcej i może zadamy sobie pytanie: Czym jest samotność? Czy można być szczęśliwym?
Zajrzyjcie koniecznie na stronę www.monikaliga.pl, legimi, empik.
Zaskakująca #niegrzecznanowela z dużą dawką pikanterii, od której nie można się oderwać, wręcz zatracamy się w czymś lekkim, zmysłowym i swobodnym. Książka, przy której nie można się nudzić, a z bohaterami nie chcemy się rozstawać.

Polecam gorąco :)

"Kołami w chmurach"

"Kołami w chmurach" - krótkie, acz pełne treści i emocji opowiadanie, którego bohaterem jest Marek. Mężczyzna żyje samotnie i dobrze mu z tym. Jest kierowcą ciężarówki i dużo czasu spędza w trasie. Odwykły od towarzystwa innych, także wolny czas stara się spędzać z dala od nich. Pewnego dnia, podczas samotnego biwaku w lesie, w jego namiocie pojawia się tajemnicza kobieta. Spędzają razem upojne chwile, ale rankiem ona znika. Czy był to tylko sen? Czy Markowi uda się odnaleźć tajemniczą kochankę? Przekonajcie się sami...
Autorka kolejny raz udowodniła, że ma niesamowitą wyobraźnię i potrafi wykreować niezwykle historie. Od początku domyślałam się, co może stać za tajemnicą kobiety, ale byłam bardzo ciekawa, czy mój tok myślenia jest słuszny. Okazało się, że tak .
To bardzo ciekawa, zmysłowa i poruszająca historia. Są tu "momenty", jak zawsze świetnie napisane, ale opowiadanie kryje w sobie coś więcej. Marek, mimo, że spełniony zawodowo i ustawiony finansowo, jest bardzo samotny. Stroni od towarzystwa innych, ma swoje rytuały. Wydaje mu się, że takie życie mu odpowiada. Tymczasem spotkanie z tajemniczą pięknością pokazuje mu, że także on potrzebuje kogoś do szczęścia... Bardzo mi się podobała ta nowelka.

• Legimi (przeczytane w formie elektronicznej)
  • 📖 Zrecenzowane 📖
  • EmpikGo
  • 📖 Przeczytane w 2023r. 📖

Dodaj cytat z książki Kołami w chmurach