Narzeczona gangstera

ᴡʀᴇsᴢᴄɪᴇ ᴅᴡᴀ ʟᴀᴛᴀ...
ɪʟᴇ ᴊᴇsᴢᴄᴢᴇ ᴛᴏ ᴍɪᴀᴌᴏ,
ᴄʜ0ʟ3ʀᴀ ᴛʀᴡᴀć?
🖤
Aurora to szara myszka, uwielbiająca czytać książki, niczym niewyróżniająca się z tłumu.
Dan Camerman, brutalny typ, zabójca, wspólnik, narzeczony - człowiek, którego Aurora z pewnością nie powinna pokochać.
Kiedy jej narzeczony znika - kobieta ciągle ma nadzieję, że wróci bo Dan Camerman zawsze wraca. Jednak nie wie, że teraz już będzie tylko gorzej..
Sprawy znacznie się koplikują i Aurora zdaje sobie sprawę z popełnionego w przeszłości błędu. Miłość bywa zgubna.
🖤
Spodziewałam się czegoś troszkę mocniejszego czytając tą książke, jednak oceniam ją pozytywnie. Jeśli lubicie książki właśnie z wątkiem mafijnym etc. ale zarówno lekkich - to myślę, że ta sprawdzi się idealnie. Z pewnością nie brakuje tam zwrotów akcji i momentów kiedy miałam takie "jak? skąd? i co tu się dzieje?" Momentami byłam w lekkim szoku i musiałam robić przerwę by przeanazlizować jak do tego doszło haha
Książka jest krótka bo liczy zaledwie 267 stron więc czyta się ją w mgnieniu oka !
I ze względu na niektóre sceny 🌶️ niech książkę czytają osóbki 17-18+. Aczkolwiek to od Was zależy po co sięgacie - miejcie na uwadze, że książki z takimi motywami zdecydowanie nie są dla młodszych czytelników.

ᴏɴ ᴍɪᴀᴌ ᴡʀóᴄɪć.
ᴏɴᴀ ᴍɪᴀᴌᴀ ᴄᴢᴇᴋᴀć.
ɴᴀᴊᴘɪᴇʀᴡ ᴍɪɴąᴌ ᴍɪᴇsɪᴀᴄ,
ᴘᴏᴛᴇᴍ ʀᴏᴋ,
ᴡʀᴇsᴢᴄɪᴇ ᴅᴡᴀ ʟᴀᴛᴀ...
ɪʟᴇ ᴊᴇsᴢᴄᴢᴇ ᴛᴏ ᴍɪᴀᴌᴏ,
ᴄʜ0ʟ3ʀᴀ ᴛʀᴡᴀć?
🖤
Kiedy jej narzeczony znika - kobieta...

RECENZJA PATRONACKA
Aurora Smith jest młodą, niewinną dziewczyną, która nie ma pojęcia, że na świecie istnieje mafia aż do momentu, kiedy na jej drodze staje Daniel Camerman-gangster. Aurora o swoim obecnym życiu może zapomnieć. To co zaczęło się dziać w momencie jak w jej życiu pojawił się Dan to już nie będzie bezpieczna. No ale ich szczęśliwe chwile dobiegają końca, kiedy Dan zostawia Aurorę. Jednak pewnego dnia dziewczyna zostaje śledzona przez tajemniczego mężczyznę. W tym właśnie momencie wstępuję w nią nadzieja, że to właśnie Dan chce ją chronić. Codziennie Aurora wypatruje powrotu swojego ukochanego, aby ponownie żyć z nim w szczęściu. I tak dziewczyna zostaje wrzucona w sam środek porachunków, ogrom brutalności świat. Kim się okaże ten tajemniczy mężczyzna? Czy serce Aurory pozostanie wierne ukochanemu? Może pojawi się ktoś inny w jej życiu? Czy Dan wróci?
To jest moje pierwsze spotkanie z twórczością Angeliki i na pewno nie ostanie. Styl Angeliki jest tak świetny, że przez jej książkę bardzo szybko płynie i nie masz ochoty odłożyć jej na bok nawet na sekundę. Żałuje tylko jednego, że tak cudowne historię się bardzo szybko kończą. Jestem pewna, że sięgnę po jej debiut. Nie obraziłabym się, gdyby książka była odrobinę grubsza i mogłabym spędzić więcej czasu z Aurorą i Danielem. Jestem bardzo ciekawa co wymyśliła dla nas Angelika jeszcze. Mam nadzieje, że nie będzie trzeba czekać zbyt długo na kolejna świetną książkę. Angie dziękuje, że mogłam patronować twojemu kolejnemu książkowemu dziecku. Bardzo polecam!

RECENZJA PATRONACKA

Powiem wam , że mam mieszane uczucia względem tej książki, bo z jednej strony mi się podobała a z drugiej po opisie liczyłam chyba na trochę więcej. Główna bohaterka to taka cicha szara myszka , bardzo ufna ,która godzi się na wszystko,gdy narzeczony oznajmia jej, że musi nagle wyjechać i odezwie się jak będzie bezpiecznie. Tylko , że to wszystko trwa aż dwa lata , długie dwa lata ciszy z jego strony , bez żadnego telefonu, czy smsa , że wszystko jest ok . A ona czeka i wspomina , że przecież tak bardzo go kocha . I tak w sumie , aż prawie do połowy książki. Ale gdy mijają te dwa lata, to dzieje się kilka sytuacji na raz, przypadkowo spotykany mężczyzna, który niby jest przyjacielem jej narzeczonego , a trzeba powiedzieć , że żadnego z jego przyjaciół nigdy nie spotkała, sąsiadka która ją zagaduje,a której nigdy nie widziała. Czy to wszystko nie wydawałoby się wam mocno podejrzane , no właśnie mi bardzo a naszej bohaterce nawet jeżeli tak ,to szybko to odsunęła od siebie . I sam zainteresowany raczył się pojawić we własnej osobie, tylko że potraktował Aurorę jak nic nie znaczącą osobę, ta w odwecie przespała się z rzekomym przyjacielem Dana , który raczej do nich nie należy. Gdy dziewczyna trafia pod skrzydła swojego narzeczonego ten nie traktuje jej wcale lepiej, ale za to Aurora zaczęła pokazywać pazurki , że nie pozwoli się tak traktować i to mi się w niej podobało. Dan Camerman to bardzo tajemnicza postać, intrygująca a zaraz zimny jak głaz nie okazujący uczuć, taki wiecie drań. Ale jak to z draniami bywa uwielbiamy ich 😉 Zakończenie historii jest takie , że myślę że możemy liczyć na kontynuację i powiem wam , że jestem ciekawa tego bo wygląda na to że Aurora ma zamiar pokazać nam się od tej odważniejszej strony. Więc pytania do autorki jest takie czy będzie kontynuację?
A wy czytaliście? Jak wasze wrażenia? A może macie dopiero w planach przeczytać?

Moją kolejną lekturą jest książka, której okładka bardzo mnie zaintrygowała i wręcz przyciągnęła do siebie. Dawała nadzieję na ciekawą i tajemniczą historię o miłości, mafii i całym tym światku. A czy tak było? To faktycznie historia o miłości, ale trudnej miłości, okupionej wyrzeczeniami w brutalnym świecie mafii.

Aurora była młodziutką, śliczną i niewinną dziewczyną, kiedy na jej drodze staje Dan Camerman. Od tej pory nic nie jest już takie samo. Całe dotychczasowe życie dziewczyny jest już przeszłością. Dan bowiem jest gangsterem i w jego życiu nic nie jest pewne i na pewno, nawet życie. Mimo wszystko niewinna Aurora i gangster Dan tworzą coś na kształt związku. Zakochują się w sobie.

Ich sielanka została zburzona, kiedy Dan z dnia na dzień zostawia Aurorę, odchodzi, ale obiecuje powrót. Dziewczyna czeka. Żyje w odosobnieniu. Między ludzi wychodzi tylko wtedy jak musi, czyli na przykład żeby zrobić zakupy. Po jakimś czasie ma dość takiego życia. Jednak co może zrobić, żeby nie zwariować z nudów i niepokoju o Dana? No właśnie nic. Musi trwać dalej w tym zawieszeniu. W życiu Aurory niespodziewanie pojawiają się nowe osoby, mimo że zupełnie nie chce mieć z nimi żadnego kontaktu, zmienią w jej życiu wszystko.

Czy Aurora doczeka się powrotu ukochanego? Kto stanie na jej drodze? Jak bardzo zmieni się jej życie?

Fabuła dość długo wg mnie się rozkręcała. Początkowo autorka chciała pokazać Czytelnikowi, jaka jest Aurora i dlaczego czeka samotna na powrót Dana. Z tym że jest to jej wersja zdarzeń, a potem kiedy akcja się rozkręca stopniowo poznajemy też tą samą sytuację, ale z punktu widzenia Dana.

Dopóki w zamkniętym świecie Aurory nie pojawiły się nowe osoby, fabuła wlokła się i była trochę nudna. W momencie kiedy zaczęły się pojawiać nowe postacie, akcja przyspieszyła i w końcu zobaczyłam w książce to co było obiecane, czyli romans mafijny. Potem czyta się to już szybko, bo bardzo dużo się dzieje. Życie Aurory zostało bezpowrotnie zmienione za sprawą tajemnic z przeszłości, które w końcu ujrzały światło dzienne.

Początkowo postać Aurory trochę mnie irytowała, nawet nie potrafię dokładnie określić dlaczego. Jest ona przedstawiona jako niewinna osóbka, która wpadła w sidła miłości do gangstera, ale mimo to nie straciła tej swojej niewinności. Postać Aurory zmienia się pod wpływem wydarzeń jakie mają miejsce. Książka zakończyła się tak, że chce się sięgnąć po ciąg dalszy, przede wszystkim dlatego, że Aurora traci tą swoją niewinność i staje się powoli kobietą mafii. No i tu nastąpił koniec, wtedy kiedy robiło się najciekawiej. Trzeba nam czekać na drugi tom, bo mam nadzieję, że Angelika taki napisze.

Kiedy doczytałam książkę do końca, wiem że jest całkiem dobra, a zakończenie sprawia, że chce się sięgnąć po ciąg dalszy. Teraz uważam, że ten początek taki trochę nudnawy, miał na celu pokazać jaka Aurora była kiedyś, a jaka się stanie, już jako żona gangstera (to jest mój domysł 😃). Krótko mówiąc autorka pokazuje przemianę Aurory z niewiniątka w kobietę mafii. I tu jestem bardzo ciekawa jaka ona będzie w nowej roli. Cóż trzeba czekać na ciąg dalszy. Mam nadzieję, że Angelika nie będzie nas długo trzymała w niepewności.
Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu WasPos ❤️ A Wam jak najbardziej ją polecam 😊
9/10
Fot. Maggie w książkach

Aurora była młodziutką, śliczną i niewinną dziewczyną,...

📜RECENZJA 📜

Aurora od dnia kiedy dwa lata temu jej narzeczony Dan ją opuścił żyje w zupełnej samotności i zawieszeniu. Każdy dzień to trwanie w strachu i obawie czy on żyje.Uniknanie ludzi i stronienie od ich towarzystwa ma zapewnic jej bezpieczeństwo. Jednak taki stan zupełnie jej nie przeszkadza,przyzwyczaiła się do samotności i własnego towarzystwa.Jej codzienność to wypatrywanie powrotu ukochanego ,który obiecał wrócić. Mijające dni zlewają się, a Dan nadal nie wraca.
Kiedy dowiaduje się o tajemniczym mężczyźnie, który ją śledzi odżywa w niej nadzieja.Jednak szybko się rozmywa ,bo tajemniczym mężczyzną nie okazuje się jej ukochany,a jego przyjaciel Philip.
Mężczyzną jedną wiadomością rozwala cały poukładany świat Aurory.....

"Narzeczona gangstera ,, to historia o wyrzeknięciu się w szystkiego w imię miłości .O wkroczeniu do świata porachunków ,brutalności i niebezpieczeństwa. O świecie mafii ,gdzie panują zasady i wartości nieznane zwykłemu człowiekowi. O zmaganiu się z samotnością, poczuciem strachu, niepewności I lęku. O tęsknocie,poczuciu odrzucenia ,braku bezpieczeństwa I stabilizacji. O rozpamiętywaniu przeszłości.O zmianach jakie zachodzą zarówno w życiu jak I postepowaniu.O pragnieniu bliskości, poczucia bezpieczeństwa, stabilizacji I miłości. O podejmowaniu trudnych I niełatwych decyzji I ich konsekwencjach. O pożądaniu,przyciąganiu I niesamowitej chemii.O targających sprzecznościach i wątpliwościach.Historia pełna tajemnic,kłamstw I sekretów do odkrycia.O byciu pionkiem i kartą przetargową w niebezpiecznej grze.Nie zabraknie w niej także momentów grozy I niebezpieczeństwa, a także gorących i pełnych pożądania I namiętności scen.

Do sięgnięcia po książkę skusiłam się poprzez intrygujący opis I okładkę, która przyciągnęła moją uwagę. Z twórczością autorki nie miałam jeszcze okazji się poznać,więc chętnie sięgnęłam po tą książkę.
Autorka stworzyła wciągającą historię z ciekawą fabułą osadzoną w świecie mafii.Akcja powieści toczy się swoim tempem bez zbędnego pośpiechu jednak niejednokrotnie zaskując i trzymając w napięciu.Większa część tej historii to przemyślenia i refleksje ,jednak pod koniec wszystko nabiera tempa I powoduje ,że czyta się ją z wielkim zaciekawieniem,kartka po kartce odkrywa tajemnice.
Bohaterowie fajnie wykreowani,którzy dostarczają wielu emocji I wrażeń. Choć przewija się ich spora ilosc to każdy wnoszący wiele do całości powieści.
Książka napisana swobodnym I przyjemnym w odbiorze stylem przez co czyta się ją niezwykle szybko.
Autorka postawiła na pokazanie świata mafii, porachunków i niebezpiecznych sytuacji ,szczegółowo opisując panujace w niej zasady i hierarchię.Znajdziemy w niej także, emocje ,uczucia I miłość.
Zakończenie pozostawia niedosyt I chęć odkrycia dalszych losów bohaterów, więc chętnie sięgnę po kontynuacje.
Wciągającą, dostarczająca dreszczyku grozy I strachu, a także rozpalająca zmysły I pobudzająca wyobraźnię historia.

📜RECENZJA 📜

✨ Recenzja patronacka ✨
💗 "Narzeczona gangstera" Angelika Psarska 💗
⭐ 10/10

"Może rzeczywiście powinna sobie odpuścić. Zapomnieć, ściągnąć ten pieprzony pierścionek z palca i ułożyć sobie życie z kimś innym. Kimś normalnym, kimś, kto nie byłby zdolny zostawić jej na tak długi czas. Z kimś, komu w pełni mogłaby zaufać.
Tyle że nie potrafiła. I to było najzabawniejsze w tym wszystkim."

Aurora Smith to dziewczyna, która nie wyróżnia się z tłumu. Kiedy on ją poznaje szaleje na jej punkcie. Dziewczyna zostaje jego narzeczoną. Niestety pewnego dnia Dan Camerman wyjeżdża, ale obiecuje że wróci i prosi by na niego poczekała. Mijają dwa lata a on nie daje znaku życia. Wtedy w życiu kobiety pojawia się pewien mężczyzna, który bardzo w nim miesza. Co się stanie gdy Dan w końcu wróci?

Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. Niestety nie czytałam debiutu pani Angeliki. "Narzeczona gangstera" to świetny romans mafijny. Główna bohaterka - Aurora, to młoda dziewczyna, która zostaje wystawiona na ciężką próbę. Jej narzeczony zostawia ją nie mówiąc dlaczego, ale prosi żeby na niego poczekała. Niestety on nie kontaktuje się z nią przez dwa lata i dziewczyna nawet nie wie czy jej partner żyje. Wtedy na jej drodze staje Philip i wywraca jej świat do góry nogami. Autorka wprowadza nas w tajemniczy a zarazem klimatyczny świat mafii. Każdy z bohaterów jest pewną zagadką dla czytelników. Stopniowo poznajemy fakty z ich przeszłości, które nas szokują, ale również tłumaczą dlaczego jest tak a nie inaczej. Miłość, jak to bywa w romansach mafijnych, jest burzliwa i wystawiana na ciężkie próby. Aurora podjęła pewną decyzję, która mi się nie podobała. Mimo to myślę, że wiele kobiet ją zrozumie i może nawet poprze jej działania. Ja miałam z tym lekki problem, ale w pewnym momencie dziewczyna przechodzi radykalną przemianę, która według mnie była bardzo dobra. Zaczyna podejmować właściwe decyzje i staje się pewną siebie kobietą, która wie czego chce w życiu. Zakończenie tej historii jest intrygujące i zapowiada nam kolejny tom więc wyczekuje go z niecierpliwością. Książkę czyta się szybko i przyjemnie. Jest kilka gorących scen opisanych w dość mocny sposób, które z całą pewnością pobudzą wyobraźnię czytelniczek. "Narzeczona gangstera" to powieść, którą musi przeczytać każdy fan tego gatunku. Polecam wszystkim gorąco ten tytuł ❤️

✨ Recenzja patronacka ✨
💗 "Narzeczona gangstera" Angelika Psarska 💗
⭐ 10/10

Tyle że nie potrafiła. I to było najzabawniejsze w tym...

1998

Już debut autorki był bardzo nisko oceniany i nawet nie doczekał się drugiej części.
Ta powieść jak dla mnie jest bardzo słaba mimo wysokich ocen i pochlebnych opinii blogerek, recenzentek i osób z zamkniętymi kontami na LC.
Mnie po prostu nie przypadła do gustu bo przez większą część rozmyślań bohaterki po prostu się nudziłam.
Prawie w ogóle nie ma akcji i nic ciekawego się nie dzieje, dopiero pod koniec powieści coś zaczyna przypominać romans mafijny.

Nie wiem czy to bardzo młoda czy też starsza osoba napisała tę powieść w każdym bądź razie styl pisania i używane słownictwo jest dla mnie nie do przyjęcia......polik to policzek, lico to twarz w łazience jest zlew a nie umywalka a na dupie gacie.
Mało dynamiczna , mało realna i prawdopodobna. Nie było dreszczyku emocji związanej z romansem, ani ze zniknięciem Dana. Aurora od dwóch lat czeka na narzeczonego a gdy poznaje kogoś nagle zjawia się narzeczony, który traktuje ją jak powietrze.
Sceny zbliżeń też są wulgarne, bohaterowie mało wyraziści i mało co o nich wiemy.
Sam pomysł na powieść ciekawy tylko niestety niewykorzystany.
Jak zwykle w takich mało ciekawych powieściach zakończenie zmusza do sięgnięcia po kolejną część i chyba też tak zrobię z nadzieją, że autorka poprawi swój warsztat pisarki.

Prawie w ogóle nie ma akcji i nic...

🪷Współpraca recenzencka🪷
Q-Jak myślicie czy miłość może okazać się zabójcza?
Główna bohaterka Aurora była introwertyczką zamknięta w sobie nie lubiła przebywać w tłumie ludzi wolała spędzać czas w swoim towarzystwie. Była samotna, ale jej to wcale nie przeszkadzało, gdyż przyzwyczaiła się do samotności. Nie miała przyjaciół ani rodziny, a jej codzienna rutyna wyglądała tak samo od dwóch lat. To właśnie wtedy po raz ostatni widziała swojego narzeczonego. Podobno zginął, ale dziewczyna w to nie wierzyła, bo w końcu obiecał, że wróci, a on zawsze wracał. Ale czy tak rzeczywiście będzie?
Dan Camerman jest bezwzględnym mafiosem. Tajemniczy, niebezpieczny i w dodatku zabójczo przystojny. Aurora wiedziała, czym zajmuje się jej narzeczony i miała świadomość, że nie powinna była go pokochać. Ale w końcu miłość nie wybiera i dziewczyna z oddaniem czekała na swojego partnera mijały dni, później tygodnie, a na końcu miesiące i lata. A dziewczyna nadal nie wiedziała, czy jej ukochany nadal żyje. Ale pewnego dnia nadzieja dziewczyny znowu powraca, gdyż dowiedziała się, że śledzi ją jakiś mężczyzna w czarnym Porsche, czy to jej ukochany?
Niestety dziewczyna znów się rozczarowuje mężczyzna, który do tej pory ją śledził podaje się za przyjaciela Dana, ale czy aby na pewno tak jest? Czy dziewczynie grozi niebezpieczeństwo? Czy uda jej się uzyskać informacje co stało się z jej ukochanym? Dlaczego Dan przez tyle czasu nie dawał znaku życia?
W końcu udaje jej się odnaleźć Dana, ale czy to aby na pewno ten sam mężczyzna, dlaczego stał się taki zimny i oschły, a przede wszystkim bez uczuciowy?
Historia i miłość przepełniona emocjami, która jest wciągająca już od pierwszych stron. Dodatkowo autorka wykreowała tak wspaniałe postacie. I ten ukazany brutalny świat mafii. Końcówka, której się totalnie nie spodziewałam. I ten epilog… Nie mogę doczekać się kontynuacji książki.
Na koniec chciałabym podziękować wydawnictwu @waspos za możliwość zrecenzowania tej cudownej książki ♥️.

🪷Współpraca recenzencka🪷
Q-Jak myślicie czy miłość może okazać się zabójcza?

ciekawa

ciekawa

Poważnie Bambi co to w ogóle jest ,słownictwo użyte w tej książce(lico,ubocze,szlugi ,dychał) staroświeckie ,sceny seksu obrzydliwe "całował jej odbyt"masakra .Ciągły monolog wewnętrzny ,mało akcji .Ogólnie kiepska

• Mafia
  • Romans
  • Nie romans
  • Egzemplarz w prezencie od autora
  • Współpraca reklamowa

Dodaj cytat z książki Narzeczona gangstera