Nieludzki

🐉 Recenzja Patronacka 🐉

"Nieludzki"

Autorka
@pisarz.babeczka

"Nieludzki" to połączenie fantastyki z gorącym erotykiem . Bardzo ciekawa fabuła przyciąga uwagę czytelnika . Świetnie się czyta i bardzo szybko bo ma zaledwie 32 strony.
Bohaterowie bardzo orginalni i dobrze wykreowani..

"Ze wstrętem spojrzała przed siebie. Naprzeciwko stało ogromne łoże z czterema
kolumnami i baldachimem. Leżał na nim nagi mężczyzna, o ile mogła go tak nazwać. Jego
nadgarstki i kostki skute były kajdanami przymocowanymi do metalowych obręczy.
Unieruchomiono go, związano i zakneblowano. Znad skórzanej maski zakrywającej pół
twarzy patrzyły na nią przymrużone, nieludzkie oczy o zielonożółtej tęczówce i pionowych
źrenicach. Koniuszek ogona drżał, nieznacznie kołysząc się na boki, jak wąż przyczajony do
skoku, gotowy w każdej chwili zaatakować.
Brzydziła się dotknąć mieniącej się zielonej skóry i prężących się pod nią mięśni. Czuła
mdłości, gdy widziała silne dłonie i smukłe palce zakończone ostrymi pazurami. Nawet
włosy, krótkie i czarne jak bezgwiezdna noc, budziły jej niechęć, chociaż były jak najbardziej
ludzkie. A ogon… Otrząsnęła się i wtedy zauważyła coś jeszcze "

Amena postać która po stracie przyszłego męża trafiła do niewoli, a ten, który ją uwięził, postawił warunek – albo dziewczyna go spełni i odzyska wolność, albo zginie w męczarniach, rozszarpana przez spragnionego krwi potwora. Przed nią niezwykle trudne zadanie, bo musi pokonać nie tylko własne obrzydzenie, ale i ujarzmić pradawną bestię. Czy zdoła tego dokonać w przeciągu zaledwie siedmiu nocy

Co zrobi Amena czy podoła
temu zadaniu?
I kim jest potwór ?
O tym wszystkim możecie przeczytać w tej niegrzecznenoweli .
Mi się bardzo spodobała lubię fantastykę , magiczne miejsca i niezwykłe istoty.
W połączeniu z erotyką daje mocną dawkę dreszczyku emocji i gorących namiętnych scen, czytałam z wypiekami na twarzy.

Polecam nowele a zatracisz się w świecie fantastyki i erotyki

Dziękuję za możliwość objęcia patronatem tej noweli @pisarz.babeczka

Link do zakupu ebooka:

🐉 Recenzja Patronacka 🐉

"Nieludzki"

Autorka
@pisarz.babeczka

Bohaterowie bardzo orginalni i dobrze wykreowani..

"Ze wstrętem spojrzała przed siebie. Naprzeciwko stało ogromne łoże z czterema
kolumnami...

Bardzo króciutka, ciekawa, ale zakończenie mnie nie satysfakcjonuje. By mogli wydłużyć książkę o te parę stron by było konkretne zakończenie a nie do kontynuacji

Tej autorki raczej nie trzeba wam przedstawiać, bo bardzo dobrze ją znamy z mocnych historii , ale ostatnio daje nam się poznać z tej lżejszej strony przy #niegrzecznenowele możemy podziwiać jej świetne poczucie humoru. Ale tym razem ma dla nas coś zupełnie innego fantastykę połączoną z erotyką, spodziewaliście się czegoś takiego?  Ja nie i jestem pod ogromnym wrażeniem jak genialnie została napisana ta historia. Autorka zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie i powiem, że czekam na więcej takich historii😁 może jakaś kontynuacją?

" Był taki inny, taki obcy, lecz patrząc na niego, nie czuła fascynacji, a jedynie odrazę."

Amena została w dniu ślubu porwana przez swojego niedoszłego teścia i zmuszona do spłodzenia dziedzica , ma na to tylko 7 dni , nic trudnego prawda ,no właśnie tak nie do końca bo  ma go spłodzić  z potworem którego więzi okrutny Biren .
Jak przełamać strach i zbliżyć się do niego gdy widziała do czego jest zdolny. Amena nie ma wyboru ma tylko siedem nocy na to żeby przełamać strach i obrzydzenie.
" Brzydziła się dotknąć mieniącej się na zielono skóry i prężących się pod nią mięśni."

Vaged jest niebezpieczny, ale czym jest według Ameny wyglądem przypomina pół jaszczurka pół człowieka , ale czy nim jest ? Jak to możliwe że Biren go złapał?
" Szczupła twarz, ostry podbródek , kształtny, całkiem ludzki nos, wysokie kości policzkowe , wąskie surowo zaciśnięte usta o szarawym zabarwieniu...
Zęby normalne, ale język ... Syknął coś i  wtedy spostrzegła , że był rozdwojony na końcówce. Jak u gadów . Gibki, zwinny i taki nieludzki ."
Czy kobieta będzie dla niego kimś więcej czy tylko chwilową zabawką?
Jak potoczy się ich historia, czy jest ratunek dla Ameny?

Historia chociaż krótka rozpali wasze zmysły do czerwoności 🔥🔥 i będziecie chcieli więcej o wiele więcej.
Ja polecam wam  gorąco tą historię.
Autorce dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyła 😘🥰❤️
Czekam na więcej 😈😈😈

Uff co to była za historia…

Powiem krótko zwięźle i na temat, bo i taka była ta nowelka.

Księżniczka Amena jest zamknięta w niewoli, by przeżyć musi zajść w ciążę, ma na to 7 nocy. Może to by nie było nic strasznego gdyby potencjalnym ojcem nie był osobnik innego gatunku, po prostu pół jaszczur. Jak niby Amena ma się zabrać za robienie dziecka, skoro widok "wybranka" wywołuje w niej odruch wymiotny. Ale czy będzie tak przez cały czas? Co się stanie gdy odkryje, że jaszczurzy mieszaniec potrafi zaspokoić niejedną fantazje.

Dla osób niewprawionych w fantastykę i erotyke ta nowelka może być ciut za mocna 🤔 ja już czytałam o przeróżnych parach więc i jaszczur mnie nie zdziwił, no może na początku 😅 świetnie poprowadzona fabuła, rozpala powoli nasza ciekawość i chęć rozwiązania tajemnicy. Amena nie ma łatwo, trafiła z deszczu pod rynnę, czy w Vagedzie odnajdzie prawdziwą miłości?

Mam z tą nowelą tylko jeden problem. Za szybko się skończyła i to w dodatku, w TAKIM MOMENCIE! No jak tak można 😁

Coś czuję, że nie była to moja ostatnia przeczytana niegrzeczna nowela 🙂 Polecam osobom szukającym ciekawych wrażeń 😁 i ostrzegam będzie gorąco ❤️‍🔥🔥 ale będzie też boleśnie.

Uff co to była za historia…

Powiem krótko zwięźle i na temat, bo i taka była ta nowelka.

Połączenie fantasy i romansu to coś co bardzo lubię. Kilka miesięcy temu zaczytywałam się w książkach o zmiennokształtnych i zdecydowanie mają one w sobie coś co mnie przyciąga. Dlatego też nie mogłam się doczekać, aż opowiem Wam o NIELUDZKIM od Agnieszki Kowalskiej-Bojar.
Jeśli jeszcze nie znacie książek Agnieszki, to zdecydowanie musicie to zmienić. Ja uwielbiam jej twórczość, a NIELUDZKI jeszcze mocniej mnie w tym utwierdził.

Amena miała po prostu wyjść za mąż. Ale dzień ślubu zamienił się w koszmar, gdy jej przyszłego małżonka zamordowano. Wtedy to trafiła do niewoli i mogła od razu zginąć lub zgodzić się na ujarzmienie pradawnej bestii. Nie miała innego wyjścia jak tylko pokonać lęk i strach przed nieznanym.
Ależ gdy zbliżyła się do spętanego stwora zaczęła odczuwać nie tylko obrzydzenie, dojrzała w nim coś więcej...

Ależ mi się to podobało! Agnieszka Kowalska-Bojar co prawda jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, ale NIELUDZKI to coś zupełnie nowego, innego. Historia Ameny i Vageda nie jest słodka i rozkoszna. Jest tutaj gorąco i emocjonalnie. Mamy tutaj kobietę, która musi się poświęcić oraz stwora, o którym wieść niosła się w legendach. To jest zdecydowanie coś odświeżającego i wciągającego. Po prostu musicie to przeczytać! 😏🖤

Dawno nie obejmowałam Patronatem Medialnym książki, a w tym miesiącu objęłam nim aż dwa teksty moich ulubionych autorek. Jednym z nich jest opowiadanie "Nieludzki", które wyszło spod pióra Agnieszki Kowalskiej - Bojar @pisarz.babeczka ( Instagram).

Opowiadanie ukazało się w formie elektronicznej i ma 30 stron.
Czego możecie spodziewać się po tym eBooku? 🤔📚📖

Przede wszystkim jest to połączenie erotyki i fantastyki i musicie wiedzieć, że te dwa słowa mają kluczowe znaczenie przy jego opisie. Główna bohaterka jest człowiekiem, a bohater, no cóż... z pierwszych stron opowiadania wynika, że jest mieszańcem człowieka i wielkiej jaszczurki 🦎. Już to samo w sobie jest przerażające, ale musicie wiedzieć, że bardziej przerażające jest to, że Amena musi zajść z nim w ciążę, bo inaczej zginie w męczarniach. Szczerze mówiąc ja wolałabym zginąć, ale dziewczyna traktuje to jako wyzwanie, które okazuje się dla niej niezwykłą przygodą, bowiem nasz jaszczur okazuje się zupełnie inny niż nasza bohaterka myślała.

Jeśli znacie Agę choć trochę, to zapewne wiecie, że nie byłaby sobą, gdyby nie namieszała w tej historii ale i stworzyła opowiadanie, które potrafi rozpalić czytelnika do czerwoności. Muszę przyznać, że te siedem wspólnych nocy bohaterów było interesujących. Podoba mi się bardzo, że w końcu Aga napisała romans, w którym główny bohater jest nieludzki. Brakuje mi takich romansów na naszym rynku wydawniczym.

Nie pozostaje mi nic innego, jak eBooka Wam polecić ❤️❤️❤️.

Opowiadanie ukazało się w formie elektronicznej i ma 30 stron.
Czego możecie spodziewać się po tym eBooku? 🤔📚📖

Przede...