Skrzydła anioła

Skrzydła anioła
Trofan Wydawnictwo
2023-02-14
2023-02-14
romans przygoda hiszpania miłość namietność marzenia podróż jacht

Ksiazka zgodna z opisem . Wciągająca opowieść o miłości. Nie mogłam się oderwac . Polecam . Czekam na inne książki pisarki .

Dzięki Aniu, że dałaś mi możliwość powrotu do gorącej i romantycznej Hiszpanii. Na dworze znowu ponura jesień a ta książka to magiczna brama do słońca i miłości. Dziękuje i gorąco polecam! 🧡.

Ciekawa historia o miłości i przygodach . Hiszpania , miłość i tajemnice , Idealna na weekendową lekturę .

Polecam . Zgodna z opisem . Ciekawa fabuła i fajnie opisany wątek miłosny . Wartka akcja . Wciągająca i emocjonalna , czekam na kontynuację .

"Skrzydła anioła" to bardzo udany debiut Anny Kończak, który już teraz bardzo, bardzo Wam polecam!
Zanim jednak przejdę do recenzji tej książki chcę z tego miejsca pogratulować autorce oraz podziękować za możliwość przeczytania i zrecenzowania jej literackiego dziecka, po cichu licząc na kontynuację. Ta historia nie może się po prostu tak skończyć. Ja się na to nie zgadzam🙂 I myślę, że każda z czytelniczek poprze moje zdanie 🙂

W życiu nic nie dzieje się bez przyczyny.
Zawsze coś dzieje się po coś.
Zawsze ktoś pojawia się po coś.

Życie Leny nie jest usłane różami. Na jej drodze wciąż pojawiają się trudne do ominięcia przeszkody. Lecz kobieta nie użala się nad sobą. Wręcz przeciwnie. Często sama sobie stara się dodać otuchy. Robi to że względu na swoją córkę Laurę, która kocha bezgranicznie. Dla niej jest w stanie zrobić naprawdę wszystko. Chociaż samotnie ją wychowuje, to pragnie, by dziewczynie niczego nie brakowało.
Wyjeżdża więc do Hiszpanii, gdzie chwyta się każdej możliwej pracy. Chce zaaklimatyzować się w nowym miejscu i niebawem sprowadzić do siebie córkę. Jednak wybuch pandemii koronawirusa, sprawia, że realizacja jej planów, pozostaje pod ogromnym znakiem zapytania. Wierzy jednak, że podarowana jej niegdyś przez przyjaciółkę Adę bransoletka ze srebrnym aniołem, przyniesie jej szczęście. W końcu ma być jej talizmanem, ma ją chronić...
Wtedy na jej drodze staje przystojny Hiszpan Antonio. Początkowa praca, jaką kobieta podejmuje na jego jachcie, przekształca się namiętny romans. On nadaje tej powieści jeszcze większy wydźwięk.
Niestety jedno wydarzenie poróżnia dwoje kochanków, pozostawiając po sobie dwa złamane serca i piękne wspomnienia, które wyciskają z oczu łzy.
I chociaż Lenie trudno jest się pogodzić z tą stratą, stara się żyć dalej. Spełnia swoje marzenia...
Jednak wciąż brakuje jej miłości...
Bo jej serce zostało przy Antonio...
Czy ich drogi ponownie się zejdą?
Czy będą mieli szansę na to, by wszystko naprawić?
A może to już koniec ich love story?

"Skrzydła anioła" to piękna książka, która niejednokrotnie wzrusza, która łamie serce, jednocześnie dając nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone. Niesamowicie emocjonalna i bardzo prawdziwa. Nieprzesłodzona. Nieprzesadzona. Idealna. Jestem nią oczarowana. A przeczytanie jej było dla mnie ogromnym zaszczytem.
Mam nadzieję, że o Ani będzie głośnio i, że jeszcze nie raz spotkam się z nią na kartach jej powieści ❤️
"Skrzydła anioła" (tak jak napisałam na wstępie mojej recenzji) serdecznie Wam polecam 😘

super książka polecam do poczytania wieczorem przy lampce wina 😁 książka lekka i przyjemna 🤩

Dodaj cytat z książki Skrzydła anioła