Wielka Piątka. Ciąg dalszy. Ciekawe czasy John Strelecky

Okładka książki Wielka Piątka. Ciąg dalszy. Ciekawe czasy John Strelecky John P. Strelecky
Okładka książki Wielka Piątka. Ciąg dalszy. Ciekawe czasy John Strelecky
John P. Strelecky Wydawnictwo: Wydawnictwo Aktywa poradniki
poradniki
Wydawnictwo Aktywa
2023-01-01
2023-01-01

#1199 - „WIELKA PIĄTKA. CIĄG DALSZY. CIEKAWE CZASY JOHN STRELECKY” - JOHN P. STRELECKY - Wydawnictwo Aktywa
#44/2023

To moje ósme spotkanie z twórczością autora i kolejny raz jestem zachwycona Pierwsza część tej książki - Wielka Piątka to moja najlepsza, przeczytana książka i najważniejsza w moim rozwoju.

"To wszystko jest ze sobą połączone. Ktos jest na bieżni i wpada na fantastyczny pomysł na nasz produkt. Albo podczas spaceru w lesie dwóch członków zespołu znajduje rozwiązanie problemu, z którym się zmagali."

Cieszę się, że mogłam sięgnac także po kontynujację Wielkiej Piątki. Książka ma 284 strony. Swoją premierę miała w 2023 roku.

"Niepokoiło go to. Przypominało mu, jak się czuł, zanim Thomas nauczył go, że życie może być nieustającą przygodą. Nie pięcioma dniami harówki, przez które trzeba przebrnąć, póki nie nadejdzie weekend."

Joe po stracie najlepszego przyjaciela Thomasa nie umie znaleźć sensu i radosci życia. Stracił nie tylko przyjaciela, ale także swojego mentora.

W Kanadzie Joe poznaje Jacquesa, który pokazuje mu jak być dobrym i skutecznym przywódcą. Czy mężczyzna pomoże mu także odzyskać utraconą nadzieję ?

Uwielbiam jedno zdanie z okładki tej książki:
"Czasem wspaniałe rzeczy dzieją się w sposób, którego nie można było zaplanować."

Bardzo dziękuję za tą niesamowitą książkę Wydawnictwo Aktywa i serdecznie ją Wam polecam.

<3 <3 <3

#44/2023

"To wszystko jest ze sobą połączone. Ktos jest na bieżni i wpada...

• Posiadam, Wydawnictwo Aktywa

Dodaj cytat z książki Wielka Piątka. Ciąg dalszy. Ciekawe czasy John Strelecky