Pewnego razu w kawiarni na końcu świata

John P. Strelecky Wydawnictwo: Wydawnictwo Aktywa poradniki
Wydawnictwo Aktywa
poradniki
2021-04-12

#534 - Pewnego razu w kawiarni na końcu świata - John Strelecky - Wydawnictwo Aktywa
#94/52/2021

Na tą książkę czekałam niecierpliwie, od momentu, gdy tylko skończyłam czytać poprzednią jej część. Zanim po nią sięgniecie, warto przeczytać poprzednie książki autora:
- #213 - Kawiarnia na końcu świata,
- #225 - Wielka Piątka,
- #347 - Powrót do kawiarni na końcu świata.

Ta...

• Chcę mieć
  • Z polecenia
  • Posiadam, Wydawnictwo Aktywa

Dodaj cytat z książki Pewnego razu w kawiarni na końcu świata