Fated

Okładka książki Fated Rebecca Zanetti
Okładka książki Fated
Rebecca Zanetti Wydawnictwo: Brava Cykl: Dark Protectors (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Dark Protectors (tom 1)
Brava
2011-03-01
2011-03-01
Vampire Romances Fantasy Romance

[...]
- Our partners are human. And you, Cara - his voice rumbled - you're mine.
[...]
– Przykro mi to mówić, Talen, ale jeśli chciałeś mieć bezmyślną, posłuszną żonę, powinieneś był ją znaleźć w ciągu ostatniego stulecia. Jestem pewien, że miałeś swoje szanse. Wybrałeś niewłaściwą dziewczynę do zdominowania, Draculo.

𝗭𝗔𝗕𝗔𝗪𝗡𝗘 𝗜 𝗦𝗭𝗬𝗕𝗞𝗜𝗘 𝗪𝗣𝗥𝗢𝗪𝗔𝗗𝗭𝗘𝗡𝗜𝗘 𝗗𝗢 𝗡𝗢𝗪𝗘𝗝 𝗦𝗘𝗥𝗜𝗜 !
„𝗙𝗔𝗧𝗘𝗗” to pierwsza książka z serii "𝘿𝙖𝙧𝙠 𝙋𝙧𝙤𝙩𝙚𝙘𝙩𝙤𝙧𝙨".
𝗥𝗲𝗯𝗲𝗰𝗰𝗮 𝗭𝗮𝗻𝗲𝘁𝘁𝗶, to, jak piszą niektórzy recenzenci, a ja po tym co do tej pory przeczytałam zgadzam się z nimi – paranormalna potęga.
𝗣𝗢𝗟𝗘𝗖𝗔𝗠 𝗭 𝗢𝗦𝗧𝗥𝗭𝗘Ż𝗘𝗡𝗜𝗘𝗠 𝗢 𝗗𝗥𝗔Ż𝗡𝗜Ą𝗖𝗘𝗝 𝗣𝗢𝗦𝗧𝗔𝗪𝗜𝗘 𝗚Ł𝗢́𝗪𝗡𝗘𝗝 𝗕𝗢𝗛𝗔𝗧𝗘𝗥𝗞𝗜.
𝗠𝗢Ż𝗘 𝗔𝗨𝗧𝗢𝗥𝗞𝗔 𝗭𝗕𝗬𝗧 𝗗𝗢𝗦Ł𝗢𝗪𝗡𝗜𝗘 𝗣𝗢𝗗𝗘𝗦𝗭Ł𝗔 𝗗𝗢 𝗧𝗬𝗧𝗨Ł𝗨 😎
𝗝𝗘𝗦𝗧 𝗧𝗢 𝗧𝗘Ż 𝗞𝗢𝗟𝗘𝗝𝗡𝗔 𝗦𝗘𝗥𝗜𝗔 𝗭𝗘 𝗦𝗣𝗜𝗡-𝗢𝗙𝗙 – 𝗖𝗬𝗞𝗟 𝗣𝗧. „𝗥𝗘𝗔𝗟𝗠 𝗘𝗡𝗙𝗢𝗥𝗖𝗘𝗥𝗦”

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
DLA CIEKAWSKICH :
𝗔𝘂𝘁𝗼𝗿𝗸𝗮 𝗼 𝗽𝗶𝘀𝗮𝗻𝗶𝘂 :
W jednym z wywiadów opowiedziała, jak jej kariera prawnicza wpłynęła na jej pisanie : „…𝗽𝗿𝗮𝘄𝗼 𝗽𝗼𝗹𝗲𝗴𝗮 𝗻𝗮 𝘀𝗽𝗿𝗼𝘄𝗮𝗱𝘇𝗮𝗻𝗶𝘂 𝘄𝗶𝗲𝗹𝘂 𝗳𝗮𝗸𝘁𝗼́𝘄 𝗱𝗼 𝗷𝗲𝗱𝗻𝗲𝗴𝗼 𝗴ł𝗼́𝘄𝗻𝗲𝗴𝗼 𝘁𝗲𝗺𝗮𝘁𝘂 𝗶 𝗽𝗿𝘇𝗲𝗱𝘀𝘁𝗮𝘄𝗶𝗮𝗻𝗶𝘂 𝘁𝗲𝗴𝗼 𝘁𝗲𝗺𝗮𝘁𝘂 𝗶𝗻𝗻𝘆𝗺 𝗹𝘂𝗱𝘇𝗶𝗼𝗺. 𝗣𝗶𝘀𝗮𝗻𝗶𝗲 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝗯𝗮𝗿𝗱𝘇𝗼 𝗽𝗼𝗱𝗼𝗯𝗻𝗲. 𝗜 𝘂𝘄𝗶𝗲𝗿𝘇 𝘄 𝘁𝗼 𝗰𝘇𝘆 𝗻𝗶𝗲, 𝗧𝘄𝗼́𝗷 𝗴ł𝗼𝘀 𝗷𝗮𝗸𝗼 𝗽𝗿𝗮𝘄𝗻𝗶𝗸𝗮 (𝗷𝗮𝗸 𝗻𝗮𝗽𝗿𝗮𝘄𝗱ę 𝗽𝗿𝘇𝗲𝗸𝗮𝘇𝘂𝗷𝗲𝘀𝘇 𝗳𝗮𝗸𝘁𝘆 ł𝗮𝘄𝗶𝗲 𝗽𝗿𝘇𝘆𝘀𝗶ę𝗴ł𝘆𝗰𝗵 𝗹𝘂𝗯 𝘀ę𝗱𝘇𝗶𝗲𝗺𝘂) 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝗽𝗼𝗱𝗼𝗯𝗻𝘆 𝗱𝗼 𝗧𝘄𝗼𝗷𝗲𝗴𝗼 𝗴ł𝗼𝘀𝘂 𝗷𝗮𝗸𝗼 𝗽𝗶𝘀𝗮𝗿𝘇𝗮 – 𝘁𝗼 𝘄𝘀𝘇𝘆𝘀𝘁𝗸𝗼 𝗧𝘆. 𝗣𝗼𝘇𝗮 𝘁𝘆𝗺 𝗼𝗯𝗮 ś𝘄𝗶𝗮𝘁𝘆 𝘀ą 𝗸𝗼𝗻𝗸𝘂𝗿𝗲𝗻𝗰𝘆𝗷𝗻𝗲 𝗶 𝘁𝗿𝗼𝗰𝗵ę 𝗽𝗿𝘇𝗲𝗿𝗮ż𝗮𝗷ą𝗰𝗲, 𝗮𝗹𝗲 𝘄𝗮𝗿𝘁𝗼„

[...]
- Our partners are human. And you, Cara - his voice rumbled - you're mine.
[...]

𝗭𝗔𝗕𝗔𝗪𝗡𝗘 𝗜 𝗦𝗭𝗬𝗕𝗞𝗜𝗘 𝗪𝗣𝗥𝗢𝗪𝗔𝗗𝗭𝗘𝗡𝗜𝗘 𝗗𝗢 𝗡𝗢𝗪𝗘𝗝 𝗦𝗘𝗥𝗜𝗜 !
„𝗙𝗔𝗧𝗘𝗗”...

• Po angielsku