Okładka książki Prywatna pokojówka Katarzyna Krakowiak
Okładka książki Prywatna pokojówka
Katarzyna Krakowiak Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
2023-04-20
2023-04-20

Okładka książki Rycerz na motorze Katarzyna Krakowiak, M. Martinez
Rycerz na motorze Katarzyna Krakowiak...
Okładka książki Rozmowa niekontrolowana Katarzyna Krakowiak, M. Martinez
Rozmowa niekon... Katarzyna Krakowiak...

Aleksa to dziennikarka ,która przechodzi trudny moment w swoim prywatnym życiu,ale za to w życiu zawodowym dostaje szanse na rozwój kariery. Ma za zadanie stworzyć artykuł o „prywatnej eskorcie”. Początkowo niechętnie ,ale przyjmuje to wyzwanie i tak poznaje Sare,która wywraca jej życie do góry nogami ,a Aleksa zaczyna inaczej patrzeć na świat. Otwiera się na innych ,ale i na nową znajomość z przystojnym mężczyzną. Jak Aleksa odnajdzie się w nowej sytuacji i jak wpłynie na nią pozornie przypadkowa znajomość z panią do towarzystwa ?
Muszę przyznać,że po erotyki sięgam rzadko ,ale nigdy nie zamykam się na dany gatunek literacki bo zawsze mogę się pozytywnie zaskoczyć i tak było i tym razem. Lekko zdystansowana zaczełam czytać i już po pierwszych stronach przepadłam zupełnie i zatraciłam się w historii Aleksy i Sary. Opisy przeżyć Sary która jest „damą do towarzystwa”,nie powiem wywoływały rumieniec na twarzy,ale wszystko było opisane ze smakiem,w wyważony sposób ,bałam się,że opisy scen łóżkowych mogą być za nadto wyuzdane ,ale na szczęście autorka wie jak opisać coś w pikantny ,ale z klasą sposób,a kiedy jeszcze Aleksa zaczyna odkrywać swoją kobiecość z nowo poznanym mężczyzną kibicowałam jej w tych podbojach,ale nie to jest najlepsze w tej książce! Miłosne uniesienia są tu tłem bo fabuła tak się rozkręca,że w pewnym momenie myślałam,że czytam thriller,a nie erotyk i autorka wywraca wszystko do góry nogami i zostawia czytelnika w niemym osłupieniu. Zdecydowanie polecam!

Czytałam już książkę Katarzyny Krakowiak i sięgnęłam po "Prywatną pokojówkę" i żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej.
Aleksa, doświadczona dziennikarka, staje na rozdrożu swojego życia w dniu urodzin. W prezencie otrzymuje szansę na rozwój kariery, lecz jednocześnie musi radzić sobie z złamanym sercem po przyłapaniu męża na zdradzie. Na jej drodze pojawia się Sara, silna kobieta, była "luksusowa eskorta", która z każdej przeciwności losu wykuła własny niezależny świat.
Obie kobiety, mimo zupełnie odmiennych życiowych historii, mają podobny cel: przeprowadzić wywiad, który przyniesie im obu kilka niespodzianek. Dla Aleksy jedną z nich będzie tajemniczy mężczyzna, który spokojnie, ale stanowczo wkroczy w jej życie. Dla Sary zaskoczeniem będzie konieczność naginania swoich zasad, aby pomóc Aleksie odnaleźć się w nowej rzeczywistości.
W miarę jak losy obu kobiet splatają się, poznajemy intrygujące postacie, w tym atrakcyjnego Mieszka, który staje się istotną postacią w życiu Aleksy. "Prywatna Pokojówka" to nie tylko historia romansu i gorącej erotyki, lecz także opowieść o nieoczekiwanej przyjaźni dwóch kobiet, których ścieżki zderzają się przypadkowo. Czy jednak to tylko przypadek, czy może istnieje coś więcej, co prowadzi je ku wspólnemu przeznaczeniu? Zaskakujące wspomnienia Sary mogą również sprawić, że Aleksa spojrzy na swoje miłosne życie zupełnie inaczej.
Przyjaźń, miłość, tajemnice i nieoczekiwane zwroty losu układają się w pasjonującą opowieść o dwóch kobietach, które odważnie stawiają czoła życiowym wyzwaniom i odkrywają, że czasem to, co wydaje się przypadkowe, może mieć głębszy sens.
To jedna z tych historii, która nie powinna długo leżeć na stosie hańby do przeczytania, jeśli tam jest. Jeśli nie, to koniecznie musi się tam znaleźć, nie może jednak być tam za długo. Autorka już wcześniej skradła moje serce historią "Grzeszne tajemnice Klodi", a teraz sukcesywnie wracam do jej opowieści. Bardzo lekko porusza w nich tematy, które dla niektórych są tabu, pokazując inny, niekonwencjonalny punkt widzenia.
Rewelacyjna konstrukcja fabuły skutecznie trzyma czytelnika w napięciu. Autorka podchodzi do tematu w bardzo niekonwencjonalny sposób i po raz kolejny pokazuje nieszablonowe podejście do niego. "Prywatna Pokojówka" to nie tylko wyjątkowa historia romansu, ale również opowieść o nieoczekiwanej przyjaźni dwóch kobiet, których życie splata się w niespodziewany sposób.
To erotyk napisany z wyczuciem i smakiem. Sara i Aleksa otwierają dla nas drzwi do swojego życia, ukazując swoje podejście do świata, ludzi i podejmowanych decyzji. Każda z nich walczy o swoją niezależność w własny sposób. Wywiad, który Aleksa przeprowadza z Sarą, zmienia jej podejście do wielu spraw, pozwalając odkryć w sobie nowe poglądy i uczucia. Historia ta w delikatny, aczkolwiek dosadny sposób, ukazuje, że pozory mogą mylić. Jeśli nie zagłębisz się w jakiś temat, nie oceniaj innych i ich decyzji. Rozmowy między bohaterami są fascynujące, bez względu na temat.
"Prywatna Pokojówka" to porywająca i gorąca historia o kobietach, ich walkach na różnych polach, o walce o godność, swoje zdanie i sztuce kobiecej manipulacji. Myślę, że wiele kobiet mogłoby się wiele nauczyć od podejścia do życia Sary, a jej historia stanowi niezwykłą lekcję i kompendium wiedzy.
W mojej głowie pozostało wiele pytań po przeczytaniu, ale mam nadzieję na ich odpowiedzi w drugim tomie: "Kochanek Kurtyzany". Czy polecam? Oczywiście, że tak!

Czy spotkanie dwóch obcych sobie kobiet, tak różnych pod każdym względem, może przerodzić się w przyjaźń?
Czy spotkanie dwóch obcych sobie kobiet może mieć pozytywny wpływ na ich dotychczasowe życie? A może negatywny?
Czy spotkanie dwóch obcych sobie kobiet i ich rozmowy mogą nam czytelniczkom ( a może i czytelnikom? ) pomóc otworzyć oczy na pewne sprawy dotyczące płci pięknej?
Czy spotkanie dwóch obcych sobie kobiet może.... ?

Może!
Sara i Aleksa pozwoliły nie tylko sobie nawzajem, ale i nam, osobom postronnym, wejść z butami w ich prywatne życie. Dzięki temu możemy poznać ich uczucia, przemyślenia i dlaczego podejmowały takie, a nie inne decyzje odnośnie swojego życia. Na pierwszy rzut oka możemy odnieść wrażenie, że więcej je dzieli niż łączy, ale po przeczytaniu książki, wiem, że byłam w błędzie. Są pięknymi kobietami walczącymi o siebie i o swoją niezależność.
Autorka zabrała mnie w podróż po świecie, który jest okryty płachtą tabu. To w jaki sposób spisała te historię oczarowało mnie nie tylko jej lekkim stylem, ale również pomysłem na fabułę. Rozmowy między głównymi bohaterami były fascynujące i inspirujące. Nie raz, nie dwa zatrzymałam się na moment i czerpałam ich spostrzeżenia na dane sytuacje. Nie zabrakło również scen erotycznych, które pobudzają naszą wyobraźnię i rozpalają każdą część naszego ciała❤️‍🔥
"Prywatna pokójwka" to książka o nas... kobietach. Bo pamiętajcie wszystkie jesteśmy piękne i wyjątkowe ❤️

Sara główna bohaterka z "Prywatnej pokojówki" jest kobietą która jako młoda dziewczyna wyjechała do Francji do pracy i teraz po latach opowiada swoją historię młodej dziennikarce, którą wybrała że to ona powinnam opisać jej historię, i to co się działo za zamkniętymi drzwiami hotelowych pokoi. Kim tak naprawdę była Sara zwykłą pokojówką czy ekskluzywną prostytutką . Aleksa to młoda kobieta która przyłapuje męża na zdradzie, i w tym samym momencie dostaje możliwość zapisania artykułu na wyłączność. Aleksa i Sara dwie różne całkowicie kobiety, które odnajdują wspólny język. Sara dla młodej kobiety jest kotwica która utrzymuje ją na powierzchni w tym trudnym dla niej okresie, pokazuje jej że życie się nie skończyło, a to co się wydarzyło to jest jeden z wielu odcinków na jej drodze którą kroczy. Kobieta dała Aleksie więcej zrozumienia i troski niż najblizsza rodzina, która uważała że to wszystko jej wina. Poznajemy życie Sary na tyle ile ona sama nam pozwala na to , dowiadujemy się, że miała bogate życie seksualne, imprezy na jachtach, kolacje, drogie ubrania . Ale także możemy dostrzec samotność jaka towarzyszyła kobiecie, chociaż kochankowie uważali, ją za piękną i wyjątkową to po czasie zawsze odchodzili a ona pozostawała sama.
Dowiadujemy się jak bujne życie prowadziła i próbuje wprowadzić trochę szaleństwa w życie Aleksy, a poznanie przystojnego Mieszka jest tylko początkiem. Ich znajomość się rozwija stopniowo, bo kobieta jest bardzo ostrożna i gdy wydaje się że wszystko układa się dobrze, to jak bomba spada na kobietę informacja , która niszczy wszystko w co do tej pory wierzyła.
Jak Aleksa ogarnie ten chaos który powstał i czy wogóle jest w stanie to zrobić?
Książkę jest  bardzo ciekawa i przyjemnie się ją czyta, pokazuje nam także że nie warto patrzeć stereotypowo i oceniać kogoś po wyglądzie, bo możemy się naprawdę pomylić.
Katarzyna Krakowiak stworzyła genialną historię, którą naprawdę warto przeczytać, chociaż po zakończeniu miałam masę pytać
*Dlaczego Sara dopiero teraz się odezwała?
* Czy jakby sytuacja była inna to czy wogóle przyleciała by do Polski?
* Czy Aleksa wybaczy to nieporozumienie i da szansę Mieszkowi?
Masa pytań ale odpowiedzi mam zamiar znaleźć w drugim tomie "Kochanek kurtyzany"
Książkę polecam wam Bardzo gorąco 🔥 ja jestem zachwycona tą historią.

🖤Nieszablonowa historia jakiej nie miałam wcześniej okazji przeczytać.
Historia dziennikarki zdradzonej, upokorzonej przez męża, która otrzymuje szansę na opisanie życia luksusowej "escort girl" lub jeśli wolicie "Prywatnej pokojówki".
🖤 Aleksandra- Aleksa kobieta o niezaprzeczalnej inteligencji, która urzeka swoją nieporadnością. Po upokorzeniu jakiego doznała od męża uczy się siebie i pomimo upadków znajduje siłę do walki. Mimo, iż nie zna życia prze przez nie na własnych zasadach. Potyka się, popełnia błędy ale nie poddaje się i sięga po swoją niezależność, walczy by być najlepszą wersją siebie.
🖤Sara? Luksusowa prostytutka? Kurtyzana? Prywatna pokojówka? Sara jest każdą z tych kobiet, to silna postać, która każda nawet najbardziej sponiewieraną, niepewną siebie kobietę może nauczyć jak być kimś. Jej ogromna charyzma, rady którymi raczyła Aleksę, przytyki i napominanie sprawiły, że zaczęłam zastanawiać się nad sobą. Pierwsza od długiego czasu kobieca postać, która swoją siłą i złożonością zyskała moja sympatię i szacunek.
🖤W tym momencie dochodzimy do mężczyzn... mój cudowny Mieszko, którego chciałoby się mieć, zawłaszczyć dla siebie. Facet, o którym można napisać przede wszystkim "Nie oceniaj książki po okładce" bo może cię bardzo zaskoczyć.
Hektor...Ach zakochałam się chciałabym krzyczeć. Te maniery, styl...gentelman w każdym calu. Musicie koniecznie go poznać.
🖤"Prywatna pokojówka" to bestseller. Książka, która nie tylko bawi ale przede wszystkim uczy aby nie oceniać ludzi, nie ingerować w ich życie jeśli nie mamy pojęcia o ich doświadczeniach.
To pierwsza ale nie ostatnia książka autorki, którą miałam okazję przeczytać. Kasia pisze bardzo lekko, jej styl sprawia, że przez książkę się płynie nie zastanawiając się nad upływającym czasem.
Serdecznie polecam lekturę każdemu a sama idę poznać "Kochanka kurtyzany".

🖤Nieszablonowa historia jakiej nie miałam wcześniej okazji przeczytać.

@katarzyna_krakowiak_pisarka
@waspos

Aleksa to dziennikarka, która w dniu swoich urodzin dostaje szanse na rozwinięcie swoich skrzydeł oraz kariery.
Niestety jej życie prywatne niespodziewanie kończy się i to w dodatku w dniu jej urodzin. Jej szef oferuje jej serię wywiadów z tajemniczą, piękną pełną życia Sarą. Kobietą, która ma opowiedzieć Aleksie o swoim życiu i pracy we Francji, gdzie pracowała jako pokojówka ale i nie tylko.
Kobiecie pełnej życia, która idzie przez życie z podniesiona głowa, pomimo wszystko i wbrew wszystkiemu.
Czym jeszcze zajmowała się Sara?
I co tak naprawdę łączy ją z Aleksą?

#prywatnapokojowka to historia, którą pochłania się w jeden wieczór. Kasia zabiera nas w świat romansu z dodatkiem gorącego erotyku, gdzie piękno i pieniądze idą ze sobą w parze. Nie jest to wyuzdany erotyk (proszę nie mylić)nie znajdziecie tutaj scen seksu, ale za to dostaniecie duża dawkę przeżyć oraz wskazówek, które może kiedyś, komuś się przydadzą. Autorka zwróciła również uwagę na to jak szybko potrafimy oceniać ludzi. Zamiast tego powinniśmy założyć ich buty i chociaż raz spróbować przejść się ich życiem. Ale również pokazała rodzacą się powoli przyjaźń, dwóch różnych kobiet, gdzie obie mogą się od siebie uczyć, czerpać przyjemność że spędzanego czasu razem oraz patrzenia na siebie z innej tej pozytywnej strony. To właśnie Sara pomaga Aleksie, otworzyć się na siebie, zadbać o siebie, a przede wszystkim zawalczyć o samą siebie.

Bo kochane- jeżeli my kobiety nie zadbamy o sobie, to nikt poza nami tego nie zrobi. Bądźmy dla siebie dobre, czerpmy z życia pełnymi garściami, budźmy się z uśmiechem na ustach i wierzmy w to że to będzie cudowny dzień.
I Wiecie co. Dzięki tej książce zrozumiałam, że każda z nas jest ważna, każda z nas zasługuje na wszystko co najlepsze.

Czytajcie kochane a ja już wypatruje kontynuacji tej historii, bo jestem ogromnie ciekawa jak to się skończy.

@katarzyna_krakowiak_pisarka
@waspos

💋Za chwilę (dosłownie) premiera " Kochanka kurtyzany" @katarzyna_krakowiak_pisarka a ja jeszcze nie podzieliłam się wrażeniami po "Prywatnej pokojówce ". Hańba mi za to😅

💋Znacie powiedzenie: jeśli los daje Ci cytryny to zrób z nich lemoniadę? Takie podejście ma jedna z kobiet, którą poznałam w tej jakże zaskakującej powieści.

💋 Aleksandra Kozacka w wieku 27 lat może powiedzieć, że to czas wielu wyzwań. Niemal jednocześnie dowiaduje się o niewierności męża,dostaje propozycję awansu a w międzyczasie rodzina truje głowę o potomstwo.
Pracując jako dziennikarka widziała w życiu wiele,ale propozycja serii 10 artykułów z pewną kobietą może zostać uznana ponad siły.

💋Sara Bourdin znana jako luksusowa eskorta wyjawia wszelkie sekrety swojej profesji. Wywiad okazuje się rozmową, która dla obu kobiet staje się czymś wyjątkowym. Aleksandra zawsze stawiała swoje potrzeby jako te drugorzędne. Sara z kolei nauczyła się czerpać z życia to,co najlepsze.

💋Tłumione pragnienia i zrealizowane fantazje właśnie siadają naprzeciw sobie i... no właśnie...
To idealny moment na wspomnienie o Mieszku, który pomoże zagubionej dziennikarce zrealizować ukryte pokłady... energii 😉

💋Nie oceniaj ludzi po pozorach. Zanim wyrobisz sobie opinię na temat drugiego człowieka-porozmawiaj z nim a dowiesz się co skrywa jego umysł. Sara jest dla mnie przykładem połączenia piękna i doświadczenia. W tej rozmowie nie zabraknie osobistych przemyśleń,spicy opisów czy życiowych rad. Wspomnienia są inspiracją dla Aleksy by odważyć się na krok milowy w odkrywaniu siebie.
Czasami miałam ochotę potrząsnąć Aleksandrą,ale nie mogłam wejść fizycznie do fabuły 😅

💋W życiu nie ma przypadków,prawda? Spotkanie się w takich okolicznościach obcych sobie ludzi jest czymś,co może zaskoczyć.
Autorka pozostawiła niektóre kwestie niedokończone więc oczywistym jest kontynuacja losów.

💋 Czytając książkę zdarzało mi się na chwilę ją odłożyć i powiedzieć sobie: faktycznie, że też ja na to wcześniej nie wpadłam.

💋Nie mogę się doczekać kolejnej premiery

💋 Aleksandra Kozacka w wieku 27 lat może...

❤️ RECENZJA ❤️

" Są takie osoby w naszym życiu, z którymi przyszło nam żyć od urodzenia. Są takie, które poznajemy na drodze życia. Z częścią z nich przechodzimy tylko jakiś odcinek tej wyboistej drogi… Z częścią nasze szlaki się przeplatają i spotykamy ich na chwilę… Z innymi spotykamy się po to, aby poznać ich drogę, zanim nas spotkali."
✨✨✨✨

Kochani „Prywatna pokojówka” jest to romans z dużą dawką erotyki oraz niespodziewanej przyjaźni dwóch różnych sobie kobiet.
Nie ukrywam, że była to inna historia, które do tej pory miałam okazję czytać. Bardzo byłam, ciekawa tej fabuły i co skrywała w środku.
W tej powieści na pewno nie zabraknie emocji, dobrego humoru, tajemnic oraz dużo pikantnych scen, po których robiło się gorąco.

Aleksandra pracuje jako dziennikarka, a w swoje urodziny dostaje propozycje rozwoju swojej kariery, a z drugiej strony życie jej się zawaliło, dowiaduje się, że jej mąż ją zdradził. Sara, natomiast kobieta twardo stąpająca po ziemi była „luksusowa eskorta”. Po przeprowadzeniu wywiadu przez Aleks z Sarą szybko się dogadują i zostają przyjaciółkami.
Czy pomogą sobie nawzajem?
Aleksa poznaje intrygującego mężczyznę, który wkracza w jej życie spokojnie, ale stanowczo. Sara będzie chciała zrobić wszystko, żeby pomóc Aleksie odnaleźć się w nowej rzeczywistości.
Czy jej się to uda?
Czy Aleksa dzięki życiu, jakie prowadziła, Sara zmieni swoje intymne życie?
Czy poznany mężczyzna przez Alekse zawróci jej w głowie?
Jak potoczy się historia obu kobiet?

Postać Sary interesująca, charakterna, władcza jednak miałam takie momenty, że mnie irytowała. Po tym, co się dowiedziałam, później miałam mieszane uczucia co do jej osoby.
Natomiast Aleksa kobieta zdradzona przez męża, pogubiona, skrzywdzona. Chwilami było mi jej szkoda. Z czasem jednak dziewczyna zaczęła wieść nowe życie i otwierać się na znajomości, które sprawiły, że rozpoczęła żyć innym pełnym przygód życiem.
Autorka nagle zrzuca na nas taką bombę, że mało oczy nie wyszły mi z orbit. 😯
Gwarantuję wam, że również będziecie w szoku.

Teraz po tym, co przeczytałam, jestem ciekawa kontynuacji.
Jeśli lubicie dużo gorących scen, ostry język i emocje, których nie ma, końca to ta książka jest właśnie dla Ciebie.
Polecam ❤️
⭐ 8/10

❤️ RECENZJA ❤️

✨✨✨✨

Kochani „Prywatna...

Historia zapowiadała się przewidywalnie jednak w miarę upływających kartek coraz trudniej było odczytać przebieg akcji. Relacja dwóch kobiet wydawałoby się niedużej symetrii wieku bardzo pobudzająca do rozmów. Nieakceptowalna relacja głównej bohaterki z matką była dla mnie nie do zaakceptowania i zastanawiam się jak dużo zmian musi przejść dany charakter, aby postawić się stereotypom. Na uwagę i plus stawiam opisy scen erotycznych, które były nieprzewidywalne i w ciekawy sposób aranżowane pobudzając czytelnika do używania większej powierzchni półkuli mózgowej.

Dla mnie ta książka byłą super, serio! Nie przepadam za erotykami, ale tutaj oprócz opisywanych scen seksu były tajemnice, co trzymało uczestnika w pamięci. Chętnie przeczytam kontynuację!

• Mój patronat/ moja rekomendacja
  • Recenzja
  • Seria
  • Egzemplarz w prezencie od autora