Kochanek kurtyzany

Okładka książki Kochanek kurtyzany Katarzyna Krakowiak
Okładka książki Kochanek kurtyzany
Katarzyna Krakowiak Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
2022-10-17
2022-10-17

Okładka książki Rycerz na motorze Katarzyna Krakowiak, M. Martinez
Rycerz na motorze Katarzyna Krakowiak...
Okładka książki Rozmowa niekontrolowana Katarzyna Krakowiak, M. Martinez
Rozmowa niekon... Katarzyna Krakowiak...

Muszę przynać,że po przeczytaniu „Prywatnej pokojówki” byłam bardzo zaintrygowana postacią Hektora dlatego nie mogłam długo zwlekać i chciałam poznać jego historięjsk najszybciej, choć tego co przygotowała autorka chyba się nie spodziewałam. Świat Hektora jest naprzemiennie intrygujący i odpychający.Stworzył na swoim jachcie ekskluzywny klub dla bogatych mężczyzn i płatnych… kurtyzan..Z pozoru traktuje swoje panie do towarzystwa z szacunkiem,jest hojny, dba aby niczego im nie zabrakło ,a z drugiej strony kiedy tylko złamią jego zasady wpada w nieokiełznaną furie. Nie krzywdzi swoich dam do towarzystwa fizycznie, on je łamie psychicznie.Jest wspaniałym kochankiem oferującym swoim kurtyzanom niezapomniane doznania cielesne,wie jak sprawić by kobieta czuła się w jego ramionach spełniona i to jest jego moc. On daje i odbiera przyjemność. I kiedy poznaje Sare ten chłodny i opanowanu Hektor zaczyna mieć obsesje na jej punkcie. Mianuje ją swoją najlepszą kurtyzaną ,a nawet jedyną ,co staje się żródłem zarówno jego kłopotów jak i jej. Początkowo Sara jest zauroczona Hektorem i wywiązuje się ze wszystkich swoich zobowiązań względem niego do czasu kiedy spotyka jego brata Filipa.Tu wszystko zaczyna się komplikować. Mimo wielu opisów cielesnych zabaw bohaterów, jest to moim zdaniem smutna opowieść o tym ,że człowiek jest bardzo zaślepiony bogactwem i władzą. Jeśli nie masz pieniędzy, chcesz je za wszelka cenę zdobyć ,a jeśli je masz to nie chcesz ich stracić ,ani władzy, którą dzięki nim masz,wszystko to prowadzi do intryg,kłamstw i manipulacji więc czy w tym świecie pełnym obłudy jest szansa na prawdziwe uczucie? Zdecydowanie zasluguje na 10*

W prywatnej pokojówce autorka przedstawiła nam pewnego mężczyznę. Tajemniczego i bardzo intrygującego. W Kochanku Kurtyzany możemy go poznać bliżej i wkroczyć do jego świata.

Jest to świat przepełniony bogactwem, seksem, tajemnicami i intrygami. Wystawne przyjęcia, piękne bale, przepiękne kobiety i mężczyźni.
Kasia zaskoczyła mnie tą książką od samego początku i to bardzo pozytywnie. Nie spodziewałam się tego co dostałam.
Nietuzinkowa fabuła porwie i nie będzie chciała wypuści. Bohaterowie wykreowani w sposób znakomity, aż ciężko wypowiedzieć na głos swoje odczucia. Gdy w jednym momencie chce się kogoś udusić, a w następnym przytulić i pocieszyć, człowiek ma wrażenie że jest coś z nim nie tak. Ale kochani tak jest. Czytając starałam się zagłębić w coś więcej niż tylko powierzchowność czytania. Przyznam że analizowałam wiele zachowań. I tak doszło do tego, że główny bohater nie jest tylko zwykłym bogatym dupkiem ale niestety skrzywdzonym człowiekiem któremu kibicuje z całego serca by znalazł w życiu prawdziwe szczęście. Kto czytał tak naprawde a nie tylko po to by przeczytać, ten wie o czym mówię.
Kolejny raz autorka pokazuje jak bardzo rozumie psychikę człowieka. Jak wiele, a za razem nie wiele wystarczy by kogoś uszczęśliwić lub skrzywdzić, a nawet zniszczyć. Kolejny raz Kasia pozuje też ile jest wart człowiek bez kogoś bliskiego, bez kogoś komu można bezgraniczne zaufać, rozmawiać z nim jak równy z równym i krok w krok przemierzać życie. Jeśli się dobrze czyta to wszystko to widać.
Przepłynęłam przez te książkę błyskawicznie. Język jakim posługuje się autorka jest lekki i przyjemny dzieki czemu czyta się szybko i płynnie.
Całość czytamy z perspektywy kilku bohaterów co jest nie często używane przez autorów,a przyznam, bardzo miło się czyta poznając historie z punktu widzenia wielu bohaterów. I nie martwcie się, nie pogubić się czytając. Wszystko jest jasne i klarowne po mimo wielu postaci.

Kasia zaskoczyła mnie tą książką od samego początku i to bardzo...

"- Jesteś piękna kobietą, Saro, jesteś moją damą, moją kurtyzaną i nie pozwolę, aby taki ktoś jak ten dzisiaj znieważył moją damę."

Polecam historia o nas dla nas, nie ważne co robimy jesteśmy piękne i pożądane w odpowiednich oczach....

Wydawać by się mogło iż jest to historia jak każda inna. Para bohaterów Hektor i Sara. Co łączy dwie postacie? Bogaty dziedzic fortuny, i jego szalone fanaberie. Bardzo mylne spostrzeżenie, główny bohater Hektor ; szarmancki, kulturalny. Co mnie w nim urzekło szacunek do kobiet......
( pominę sceny uniesień )
Sara rewelacyjna postać ( prywtna kurtyzana pana dworu Hektora). Świetnie wykreowaną postać, z bagażem doświadczeń.
Rządza posiadania, pieniędzy ale także zamknięty krąg ludzi bogatych, nie liczni mogą mieć zaszczyt przystąpić i uczestniczyć w "balu". Czy za pieniądze można kupić wszystko?
Listy, aksamitna papeteria, testament
Oraz osoba rządząca za światów.
Książka jest świetna, z szacunkiem do człowieka, ociekająca sexem. Wszystko jest tak wyważone iż nie można się oderwać. Czy polecam Kasi książki tak.
Polecam, czytajcie

“Nie przeszkadzaj człowiekowi w poznawaniu swojej wewnętrznej bestii, jej słabości, swojej natury i wolności.”

"Kochanek Kurtyzany" autorstwa Katarzyny Krakowiak to misternie spleciona opowieść o dziedziczeniu, intrygach rodzinnych i tajemniczych układach wprowadzonych przez głowę rodu Sanmarine, co skłania obu braci do zjednoczenia sił w niecodziennym przedsięwzięciu. W zamian za dziedziczenie majątku, nie stawia się tradycyjnych warunków małżeństwa, lecz wprowadza do gry tajemniczy świat kurtyzan, które zawiązują skomplikowane więzi z bohaterami.
Przygotowując się do odczytania kolejnej części testamentu, Hektor i Filip zostają uwikłani w emocjonującą grę, gdzie władza, pieniądze i sekrety rodzinne stają się stawką. Intryga dziadka, rozgrywająca się wśród dworskich salonów, to tylko wierzchołek góry lodowej, a każda decyzja braci przyczynia się do rozwikłania skomplikowanej układanki przeszłości i teraźniejszości.
Wiodącą postacią tej historii jest nie tylko Hektor Sanmarine, ale także tajemnicza kurtyzana o imieniu Sara Bourdin, która odgrywa istotną rolę w rozwoju wydarzeń. Jej obecność przynosi zarówno zawirowania, jak i emocje, dodając narracji niezwykły smaczek.
To porywająca opowieść o zmysłowej przyjemności i bohaterze, którego stworzył sam diabeł. Nie chodzi tu tylko o wygląd fizyczny, ale o charyzmę, zasady, maniery i psychikę. Gdyby Hektor Sanmarin istniał naprawdę, to chciałabym umówić się z nim na szklaneczkę whisky. Genialna postać, która mnie absolutnie zaintrygowała. Inteligentny i wymagający mężczyzna z zasadami. Wie, czego chce, i potrafi to osiągnąć. Nie jest typem mężczyzny, który tylko bierze i pragnie być zaspokajany. On również daje zaspokojenie, a kobiety pragną być w jego zasięgu. Nie każdej jednak jest to dane.
To także historia Sary i jej początków w najstarszym "zawodzie świata", a także kształtowania się jej podejścia do ludzi i widzenia świata. Aby zrozumieć i docenić tę postać, należy zacząć od tomu pierwszego. Relacja z Hektorem nauczyła ją myślenia strategicznego, czytania ludzi jak z otwartej księgi, a jednocześnie dała jej zbroję. Stała się pewną siebie kobietą z zasadami.
Filip Sanmarin, w przeciwieństwie do swojego brata Hektora, jest artystą o miłym i sympatycznym usposobieniu. Na pierwszy rzut oka jawi się jako przeciwieństwo charakterystyczne dla Hektora. Jest fizycznie równie przystojny co brat, obaj emanują zwierzęcym, męskim magnetyzmem, który nie pozostawia kobiety obojętną.
Inne postacie, które pojawiają się w tej historii, wspaniale podkreślają głównych bohaterów i tworzą filary dla całej fabuły.
Jestem wręcz zachwycona konstrukcją fabuły. W tej historii otrzymacie wiele - niesamowicie dużą dawkę erotyki i namiętności, ale także intrygi, tajemnic. Otrzymacie świat, w którym rządzą pieniądze, a rozegra się walka o władzę. Każdy z bohaterów ma swój cel do zrealizowania. Karty rozdaje zza grobu senior rodu, a asa nadal trzyma w rękawie. Jest on dla mnie równie ciekawą postacią jak Hektor, chociaż martwą.
Z niecierpliwością będę wyczekiwać kolejnego tomu, ponieważ Katarzyna Krakowiak nie odkryła przede mną i innymi czytelnikami wszystkich kart tej historii.
Ta historia to po prostu diament. Polecam!!!

KOCHANEK KURTYZANY
@katarzyna_krakowiak_pisarka
@waspos

"Nie ma uczuciowych kobiet, są tylko takie, które nie znają swoje wartości, a zarazem nie potrafią tej wartości wycenić".

Hector Samarine - to o nim będzie ta historia. Bogaty, zabójczo przystojny z własnymi zasadami,znajacy się na kobietach, interesach oraz dobrych perfumach. Dżentelmen wamagający od kobiet szczerości, opieki, subtelnosci, odpowiedniego zachowania i przede wszystkim lojalności.Dla Hectora autorytetem był dziadek. Kiedy odszedł z tego świata zostawił swoim wnukom spadek.Każdy z nich po ukończeniu 30 roku życia, otrzyma to co chciał mu podarować dziadek, ale zanim to nastąpi, każdy z nich będzie musiał przejść poprzez uknutą przez nestora roku intryge. Teraz będzie czas Filipa, brata Hectora i aby go dostać bracia będą musieli współpracować że sobą.
Jeżeli czytaliście "Prywatna pokojówka" to już tam mogliście troszkę poznać postać Hectora, za to tutaj możemy przeczytać historię opisaną z jego perspektywy.
I powiem Wam, że jego sposób zachowaniach i myślenia o kobietach okropnie działa mi na nerwy. Wierzył że każda można kupić za odpowiednią cenę. No cóż.......
Pozatym jak w przypadku Prywatnej pokojówka jest to historia, która podczas czytania wywoływała u mnie rumieńce na twarzy, rozgrzewała zmysły, uwalniala wyobraźnię a dodatkowym smaczkiem i bonusikiem są tu sceny erotyczne. Pełne namiętności, seksualnej subtelnosci, oraz chwilami frywolnosci.
Bardzo przypadło mi do gustu to że autorka podzieliła rozdziały na imiona, dzięki temu jeszcze lepiej możemy poznać każdego z bohaterów, poznać jego odczucia, uczucia oraz wszelkie rozterki czy radości.
Jest to emocjonalna podróż jachtem na którym Kurtyzany, stają się uległymi ale jednocześnie dumnymi kobietami.
Kochani czytajcie, czytajcie, bo to co stworzyła Kasia jest niepowtarzalne, wyjątkowe i unikatowe. Żadko można się spotkać z taką unikatowa fabuła.
Zaznacze tylko ze jest to historia przeznaczona dla osób pełnoletnich.

KOCHANEK KURTYZANY
@katarzyna_krakowiak_pisarka
@waspos

"Kochanek kurtyzany" Katarzyny Krakowiak @katarzyna_krakowiak_pisarka to drugi tom serii " Prywatna pokójwka", gdzie pisarka przenosi nas w przeszłość, żebyśmy mogli poznać życie Sary we Francji. Przybliża nam również sylwetkę tajemniczego Hektora, któremu oddaje swój głos w drugim tomie.
Witajcie w St. Tropez, gdzie pieniądze bogatych przelewają się przez burty najwspanialszych yachtów zacumowanych na Morzu Tyrreńskim. I to właśnie tam swoją "siedzibę" ma Hektor Samarine... Zamożny, przystojny i władczy... Marzenie każdej kobiety, ale czy na pewno?
Autorka po raz kolejny zabiera nas w świat, który otoczony jest mgłą tajemniczości. Uchyla nam drzwi, abyśmy mogli zajrzeć przez ich szparę jak bawią się ludzie, którym nic w życiu nie brakuje... A może jednak brakuje? Bo czy za pieniądze można kupić wszystko? Czy można za nie kupić miłość?
Kasia po raz kolejny oczarowała mnie książką, która wyszła spod jej pióra. To jak tworzy treści, które wciągają czytelnika od momentu przewrócenia pierwszej strony jest niesamowite. Po raz kolejny porwała mnie niebanalną fabułą i bohaterami, którzy byli warci poznania bliżej. W "Kochanku kurtyzany" prym wiedzie Hektor, ale dzięki rozdziałom podzielonym na imiona możemy poznać sylwetki i myśli innych bohaterów.
Jeśli chodzi o bohaterów w tej części to Hektor zasługuje na ogromną uwagę. Wymagający, trzymający się swoich zasad i nie ukrywający tego na czym mu w danej chwili zależy. Uwielbiający kobiece ciało do tego stopnia, że nie tylko zaspokaja swoje potrzeby, ale również kobiety, która w danym momencie do niego należy. Zachęcam Was do poznania, go bliżej ❤️‍🔥 Myślę, że jego urok oplecie Was tak jak mnie ❤️‍🔥
Książka jest przepełniona seksem, pożądaniem i emocjami, które wywołują mieszankę wybuchową. Dlatego uważam, że jest przeznaczona dla osób pełnoletnich 🔞
Nadmienię jeszcze tylko, że książki trzeba czytać w kolejności, ponieważ jest to jedna historia.🥰
Polecam z całego serca❤️

Witajcie w St. Tropez, gdzie pieniądze bogatych przelewają się przez burty...

Mimo, iż jest to ostatnia recenzja tego roku, to nie wiem czy będę wobec was tak obiektywny jak powinienem być i czy uwierzycie mi, ale jest to bardzo dobra pozycja opisująca chęć posiadania rzeczy materialnych zwycięża nad zdrowym rozsądkiem, a dodatkowo są to w gruncie rzeczy bardzo łatwe pieniądze… Mowa tutaj o książce Katarzyny Krakowiak i jej książce „Kochanek Kurtyzany” co porównując do pierwszego tomu jest bardziej brutalny i wulgarny, a zarazem obnaża różne aspekty współpracy międzyludzkiej… o tym zaraz.
Zaczynając od początku byście wiedzieli o czym mowie, a mianowicie defakto książka, jako erotyk, przybliża mocno słowo courtisane , czyli właściwie damę dworu. Kurtyzany to prostytutki spędzające życie w wielkim świecie pozostające na utrzymaniu możnych kochanków. Ale nie obawiajcie się, bo one są jakby jedynie tłem całej historii w naszym, przypadku…
W kilku słowach chciałbym tylko przytoczyć o czym będziemy mówić, bo po jednej stronie mamy sprytnie przemyconą nie tylko samego bohatera - Hektora Samarine, ale i jego rodzinę, która tutaj odgrywa dość dużą rolę, ale wszystko za sprawa tajemniczych czarnych kopert, która są przepustką do otrzymania spadku pod dziadku, wybitnej osobie, dzięki której są w tym miejscu i mają to co mają i to od niego sam Hektor nauczył się jak „traktować kobietę”, bo właśnie tego powiedzonka/motta czy jak sądzę cytaty są bardzo częstym elementem życiowym w tej książce, który idealnie wpasowuje się w ówczesne czasy. Nie zrozumcie mnie źle, ale obecnie kobiety - znaczy 90% z nich to niestety materialistki i to jest smutne. Wszystko niby piękne z punktu widzenia faceta, ale oczami mężczyzny nie, bo jak się na początku przekonamy tytułowy bohater musi poddać próbie nie tylko siebie, ale i swoich braci, gdzie główną rolę ma odgrywać jego świat Kurtyzan i tu płynnie przechodząc do naszych drogich Pań, które za pieniądze ,umożliwiające przepustkę do nowego lepszego życia, zrobią wszystko, dosłownie wszystko. Czy im się uda dopiąć swego i jak potoczą się losy Hektora przeczytacie właśnie tutaj, bo to że będą tu sceny rodem z p**nhub-a to jedno, a to co wyniesiecie z tej książki „to nawet się fizjologom nie śniło” jak mawiał Ferdek Kiepski. A smaczków tu jest cała masa i one tak naprawdę ostatnio przewartościowały moje postrzeganie kobiet.
Nie chciałbym też wyciągać prywatnej rozmowy z autorką, ale jeśli przeczytasz ta książkę, to spróbuj przemyśleć aspekt finansowy poszczególnych kobiet i ich podejściu do władzy, pieniędzy i ogólnie luksusu. Kolejnym aspektem, który chce byś przemyślał podczas czytania jest sposób traktowania kobiety przez naszych bohaterów, bo to jest bardzo ważne i zależne od tego kim sa i to jakimi ludźmi się otaczali… bo jeden może być słodki z zewnątrz i brutalny w środku, a drugi może być delikatny i szarmancki, ale z pazurem, natomiast kolejny może okazać się pantoflem… także kogo wolisz i kim jesteś - odpowiedz sobie sam i przemyśl dotychczasowe zachowanie.
Teraz stawiam pytanie i decyzje wam czy zdecydujecie się na wniknięcie w historię Hektora Samarine i jego Kurtyzan czy nie…
P.S. … Książka zawiera sceny brutalne z wykorzystaniem s**sualnym kobiet czy spore niedociągnięcia korektorskie, ale czy warto przejmować się takimi rzeczami, gdzie poza ty zobaczysz świat jakiego w innych książkach nie ma?

Hektora Samarine poznaliśmy już trochę w "Prywatnej pokojówce" i już tam wydawał się bardzo intrygujący. Mężczyzna jest dziedzicem fortuny, bogaty, przystojny, mający swoje zasady i lubi otaczać się pięknymi kobietami. Hektor ma pomóc swojemu bratu Filipowi w zdobyciu spadku po dziadku. Ale nie jest to proste zadanie, bowiem senior nawet za grobu uknuł pewną intrygę. Czy Filip zdobędzie spadek? Jakie tajemnice odkryjemy? I co ma wspólnego z tym wszystkim Sara?

Cudownie było wejść do świata Hektora, który otaczal się pięknymi kobietami i bogactwem. Intrygi przeplatają się z tajemnicami i dużą dawką erotyzmu. Jeśli chodzi o postać braci to i Hektor i Filip, nie do końca przypadki mi do gustu, szczególnie Hektor, gdyż poznając go bliżej zauważam u niego dużo wad. A sposób w jaki traktuje ludzi, a w szczególności kobiety nie podobał mi się. Jednak ta postać jest intrygująca, myślę, że też skrywał w sobie prawdziwe uczucia i bał się je wyjawić by nie wyjść na słabego. Uważam, że jeszcze w pełni go nie poznaliśmy. Nie zabrakło tu emocji, te wszystkie tajemnicze listy, jak to wszystko ze sobą współgro było bardzo ciekawe. Jestem ogromnie wdzięczna, że kolejny raz pojawiła się Sara, jest to fantastyczna postać, którą uwielbiam i nie ważne jaki zawód wykonuje. Kasia stworzyła wspaniałą książkę, z wyrazistymi postaciami, ze świetną fabułą, ciężko teraz na rynku o coś tak innego. Mi osobiście książka bardzo się podobała, jestem ogromnie ciekawa czego dowiemy się jeszcze i już nie mogę doczekać się kontynuacji. Przeżyłam z nią naprawdę cudowne chwile, odkrywając tajemnice, a czytając niektóre gorące sceny miałam wypieki na twarzy. A wy jeśli jesteście ciekawi tej książki, chcecie się przenieść w świat Hektora i jego kurtyzan i przeżyć niesamowitą przygodę to z całego serca polecam Wam "Kochanka Kurtyznany".

🖤🎭 RECENZJA 🎭🖤

Kochani dziś przychodzę, do was z książką nieszablonową „Kochanek kurtyzany” oczywiście jest ona dla czytelników 18+, ponieważ jest to gorący erotyk.
Znajomość tomu pierwszego „Prywatna pokojówka” raczej obowiązkowa, aby zrozumieć całość historii.
W tej powieści poznamy życie Hektora Samarine dziedzica z fortuną, który ma wszystko, co zapragnie. Urządza eleganckie przyjęcia na jachcie z pięknymi kobietami, których tam nie brakuje.
Po przeczytaniu poprzedniej części byłam ciekawa, czym zaskoczy mnie autorka tym razem. Z początku trochę się gubiłam w liczbie imion bohaterów, ale z każdym następnym rozdziałem szybko się wdrożyłam w świat Hektora i jego poszukiwań idealnej kurtyzany.
W tej fabule nie zabraknie wielu emocji, intryg, tajemnic, sekretów, pożądania, namiętności oraz gorących scen.

Hektor Samarine to bogaty dziedzic fortuny, który zrobi wszystko, aby pomnożyć majątek swojego dziadka. Spadkobiercą ma zostać przyrodni brat Hektora – Filip. Jednak obaj bracia muszą razem współpracować, żeby Filip mógł dostać swoją część majątku.
Jaki warunek postawił nestor rodu?
Młodszy brat będzie wprowadzony do tajemniczego świata Hektora i jego kurtyzan.
Co bracia odkryją nawzajem o sobie?
Czy Hektor pomoże Filipowi w nabyciu spadku?
Jaką intrygę przygotował dziadek Hektora?
Jakie sekrety rodzinne wyjdą na jaw?
Kim, w tym wszystkim okaże się Sara Bourdin, którą poznaliśmy w „Prywatna pokojówka”?
Czy okaże się idealną kurtyzaną dla Hektora?

Muszę przyznać, że z początku postać Hektora bardzo mnie ciekawiła, jego tajemniczość bardzo mnie interesowała jednak nie na długo, im bardziej zagłębiałam się w jego postać, tym bardziej zaczął, mnie zniechęcać do swojej osoby to jak traktował kobiety swoje kurtyzany, od których oczekiwał posłuszeństwa, lojalności, i to, jakim językiem się posługiwał, momentami było niesmaczne. Miałam wrażenie, że miał lekką obsesję na punkcie swoich zasad, których się ostro trzymał.
Nie ukrywam, czekam, aż pojawi się Sara, na którą czekałam. W poprzedniej części miałam trochę mieszane uczucia co do jej osoby, dlatego chciałam poznać też jej historię od początku.
A czy zmieniłam o niej zdanie?
Myślę, że tak mimo tego, czym się zajmowała, ładnie mówiąc, była „kobietą lekkich obyczajów” to byłam, ciekawa jak się potoczy jej życie do końca i jakie fakty o niej odkryje.
Więcej nie będę, wam zdradzać fabuły przeczytajcie i sami się przekonacie, co się wydarzy.

W tej książce znajdziecie na pewno dużo scen erotycznych, które sprawiają, że wyobraźnia zacznę szaleć na wysokich obrotach, jak i dużo wątków, które trzymały w napięciu do samego końca. Autorka na końcu zaskoczyła mnie takimi informacjami, że nie mogłam uwierzyć, że to się dzieje naprawdę.
Czy już wszystko zostało wyjaśnione?
Pani Katarzyna Krakowiak zostawia nas w lekkiej niepewności.
Polecam wam, jeśli lubicie mocne wrażenia i wiele gorących uniesień. ❤️
⭐ 8 /10

🖤🎭 RECENZJA 🎭🖤

Świetna część! Chyba podobała mi się bardziej niż część pierwsza! Genialnie wykreowane postacie. Głowny bohater - Hektor to kawał sku...., ale to przekonacie się sami, jak sięgniecie po tę książkę. Szczerze polecam!

• Kindla
  • Recenzja