Like a boss

A.N. Wata Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
2023-03-23
2023-03-23

Zbyt długa jak na ilość znajdujących się w niej "akcji". Fabuła płytka i nijaka. Dialogi sztuczne i prymitywne. Bohaterzy bez wyrazu Ona narwana nimfomanka skupiająca się tylko na powierzchowności i statusie społecznym. On ciepła kluska, w kółko łaszący się kotek bez wyrazu. Zero chemii między gł. bohaterami oraz jakichkolwiek emocji.
Końcówka zwiastuje kolejną cześć, jednak nie sądzę bym po nią sięgnęła. Nie było w tym nic intrygującego i zachęcającego do dalszej lektury.

Końcówka zwiastuje kolejną cześć,...

„ᴍɪᴀᴌᴀ ʙʏć ᴊᴇᴅʏɴɪᴇ ᴢᴡʏᴋᴌʏᴍ ᴘʀᴀᴄᴏᴡɴɪᴋɪᴇᴍ, ᴀ sᴛᴀᴌᴀ sɪę ᴋɪᴍś ᴏ ᴡɪᴇʟᴇ ᴡᴀżɴɪᴇᴊsᴢʏᴍ."

Główna bohaterka Amalie White zostaje zwolniona z swojej dotychczasowej pracy. Niedługo później otrzymuje propozycję pracy jako dyrektor jednego z działów Międzynarodowej Korporacji Włoskiej.
Celem Amalie było pięcie się na szczyt kariery i zdobywanie nowych doświadczeń, tak więc zgodziła się przyjąć stanowisko dyrektora. 🖤 (chciałabym być tak pewna siebie jak ona 👀)

Jak się okazuje praca w tak dużej firmie nie jest łatwa.
Amalie stara się nie wplątać w kłopoty i bliższe relacje z pracownikami jej działu. Jednakże pokusa bywa silniejsza, zwłaszcza gdy jej szef jest tak pociągający.

Mężczyzna działa na nią jak magnes, ciągnie ich ku sobie.
Dziewczyna stara się sumiennie wykonywać swoje zadania, ale jak pracować skoro myśli wciąż uciekają w stronę tego jednego człowieka.
Gdy pojawia się obok nie może oderwać wzroku.. jest w nim coś tajemniczego.
🖤
🖤
Książka nie raz Was zaskoczy i uwierzcie mi jest ciekawsza niż może się Wam wydawać haha.
Pomijając fakt, że dużo razy w książce były przedstawione sceny 18+, co niektórym może się podobać 🖤 to książka była naprawdę wciągająca i czekam na drugą część.
Po opisie sądziłam że będzie to zwykły lekki romans a mamy tu do czynienia z czymś mocniejszym 😎🤌

No powiem Wam, że nie spodziewałam się, że książka o takiej tematyce może mi się podobać - a jednak!
Wiele razy miałam lekki zawał, nie brakowało też łez 🥹
Czytając ją, doświadczyłam chyba wszystkich emocji jakie można 😄❤️
Zdecydowanie nie żałuję, że ją przeczytałam i tak jak pisałam wcześniej nie mogę się doczekać drugiej części bo skończyło się w takim momencie, że uhhh🤌😄
Za każdym razie jak myślałam, że już jest dobrze to nagle było takie bum i nie było dobrze haha
Także polecanko <3

„ᴍɪᴀᴌᴀ ʙʏć ᴊᴇᴅʏɴɪᴇ ᴢᴡʏᴋᴌʏᴍ ᴘʀᴀᴄᴏᴡɴɪᴋɪᴇᴍ, ᴀ sᴛᴀᴌᴀ sɪę ᴋɪᴍś ᴏ ᴡɪᴇʟᴇ ᴡᴀżɴɪᴇᴊsᴢʏᴍ."

Amalie White to młoda kobieta, której celem w życiu jest zdobywanie doświadczenia i pięcie się jak najwyższej po szczeblach kariery. Kiedy więc otrzymuje propozycję pracy w międzynarodowej włoskiej korporacji, bez wahania się jej podejmuje.

Pierwszego dnia w pracy, kobieta zdaje sobie sprawę, że łatwo nie będzie. Z każdej strony pracują przystojni mężczyźni i piękne kobiety. Jednak jest też on - szef, który przyciąga ją do siebie niczym magnez.

Niebawem okaże się, że jej praca w świetnie prosperującej firmie, nie jest do końca przypadkiem.

Czy uda się poskromić temperament Amalie?
Czy Will, ma co do niej czyste zamiary?

"Like a Boss", to historia typowego romansu biurowego. Zderzenie dwóch kompletnie różnych od siebie światów. Inteligentna i bardzo ambitna kobieta w ramionach władczego i skrywającego mroczne tajemnice mężczyzny.

Historia nie była oryginalna, a wręcz przeciwnie była dość podobna do większości romansów. Jedyne co mnie zaskoczyło to fakt, że główna bohaterka nie była typową naiwną, głupią i pustą lalą. Była inteligentna, pewna siebie i zadziorna. Była takim żeńskim odpowiednikiem kobieciarza, co w wydaniu Amalie, często było irytujące.

Zakończenie w większej mierze cukierkowe, ale owiane mroczną poświatą, którą poznamy prawdopodobnie w dalszej części.

Zawsze wychodzę jednak z założenia, że książki są dla rozrywki i dla przyjemności. Oderwania się od codziennego szarego życia. Jak na debiut, uważam że książka jest naprawdę udana i ciekawa. Z pewnością jest dopracowana i przemyślana, a całość czyta się chętnie.

Recenzja:

Like a boss" jest debiutem Autorki. Jest to udany debiut, pełen emocji i tajemnic oraz zwrotów akcji. W książce znajdziemy wiele niebezpieczeństwa, zemsty, a także gorący i namiętny sex. Książka wciągneła mnie od pierwszych stron. Autorka @a.n.wata_autor pokazała, że w związku najważniejsza jest rozmowa i zaufanie. Książkę czyta się naprawdę dobrze, fabuła wciąga nas w świat przystojnych mężczyzn ale również w mój ulubiony świat mafii.😈 Zakończenie zaskakujące, nieprzewidywalne, dla mnie jest najgorzej że trzeba czekać na kolejny tom. Już nie mogę się doczekać. Książka świetna. ❤️ @waspos

Recenzja:

Amalie White jest młodą dwudziestopięcioletnią kobietą, która wie czego chce i doskonale zna swoją wartość. Osiąga sukcesy zawodowe, a w życiu prywatnym stawia na swobodę i dobrą zabawę. Nie chcę się z nikim wiązać, bo nie czuje się na to gotowa, a przygodne romanse zupełnie jej nie przeszkadzają. Gdy obejmuje stanowisko dyrektora PR w świetnie prosperującej firmie od razu wdraża się w pracę. Nie spodziewa się, że jej zorganizowane plany skutecznie przekreśli sam właściciel firmy - William
Moretti.
Mężczyzna, który samym swoim spojrzeniem potrafi wzbudzić niepokój i respekt w młodej kobiecie wzbudza zgoła inne uczucia. Amalie nie czuje jego zimna i dystansu, jej szef samym spojrzeniem rozpala w niej każdą cząstkę. Fascynuje ją.
Z czasem odkrywa ona, że i on nie jest obojętny na jej niewątpliwą urodę, a napięcie jakie między nimi rośnie jest wręcz namacalne. Moretti okazuje jej swoją zupełnie inną stronę. Czułą i troskliwą. Przy nim czuję się bezpieczna, ale czy na pewno tak jest? Czy świat w którym obraca się William nie stanowi zagrożenia dla Amalie?
Bardzo szybko okazuje się, że nie tylko dziewczyna ma swoje demony przeszłości. Życie u boku swojego szefa może być ekscytujące, ale i niebezpieczne. W cieniu czai się wróg, który tylko czeka, by zadać cios. Kto pragnie zaszkodzić tej parze?

"Like a Boss" to historia o zderzeniu dwóch światów. Inteligentna i ambitna kobieta w ramionach władczego mężczyzny, który skrywa mroczne tajemnice, a wszystko to spowite dużą dawką namiętności i erotyzmu.
Ciężko było oderwać się od tak ciekawej lektury ☺️

Amalie White jest niesamowicie piękną i pewną siebie kobietą, mającą do tego niemałego bzika na punkcie seksu. Ta kobieta doskonale zdaje sobie sprawę z własnych walorów, a do tego jest ambitna. Nic więc dziwnego, że pewnego dnia otrzymuje posadę dyrektora w jednym z działów w międzynarodowej włoskiej korporacji.
William jest niebezpiecznie pociągającym facetem i szefem Amalie, który od samego początku wpada jej w oko. Dziewczyna jednak próbuje "trzymać fason" i nie wplątywać się bezmyślnie i egoistycznie w romanse biurowe. I być może nawet udało by jej się tego postanowienia dotrzymać, gdyby William również nie miał na nią chrapki.

Czy Amalie ulegnie mężczyźnie?
Czy Williamowi można zaufać?
Czy posada, która objęła kobieta na pewno była związana tylko z jej ponadprzeciętnymi kwalifikacjami?
Jaką przeszłość i sekrety skrywają bohaterowie??

Muszę przyznać, że coraz częściej mam przyjemność czytać debiuty, a ten od samego początku utwierdzał mnie w przekonaniu, że jest wyjątkowy, bo nieco inny niż większość tego typu historii. Przede wszystkim główna bohaterka jest niesamowicie pewna siebie, co rzadko zdarza się w romansach/erotykach. Najczęściej dziewczyna jest szarą myszką, niezbyt wierzącą w siebie i w to, że taki seksowny facet mogły stracić dla niej głowę i to on dopiero wprowadza ją w świat namiętności. Tu jest zupełnie inaczej... Amalie jest bardzo doświadczona w tych sprawach, jest czymś jakby żeńską wersją typowego macho xd Nie zaprzeczę, iż choć jest to miła, świeża odmiana, to jednak momentami takie zachowanie bohaterki irytuje.
Kolejnym zaskoczeniem, jakie serwuje nam autorka jest świetne przejście od romansu biurowego do mafijnego. A ponadto z czasem odkrywa przed nami karty, których czytelnik nie spodziewałby się ujrzeć.

Myślę, że każdy fan tego typu literatury powinien sięgnąć po tą pozycję, jeżeli ma ochotę na coś nieco innego, a jednoczenie wciąż jak najbardziej w jego klimacie. Gratuluję autorce udanego debiutu i oczywiście czekam na dalsze losy, na które mam nadzieję nie trzeba będzie czekać zbyt długo.

William jest niebezpiecznie pociągającym facetem i szefem...

Kiedy Amelie dostaje propozycję, zostania dyrektorem jednego z działów włoskiej korporacji, bez zastanowienia zgadza się.
Kobieta ma w życiu jeden cel. Piąć się po szczeblach kariery na sam szczyt.
Jednak, już pierwszego dnia nie będzie tak łatwo jak mogłoby się wydawać. Pokus w firmie nie brakuje przystojni mężczyźni, piękne kobiety i on Boss całego przybytku do którego ciągnie ją niezrozumiała jej siła
Co się jednak stanie, kiedy okaże się, że ona jemu również nie jest obojętna?
Jakie plany ma wobec niej sam szef?

"Like a boss " to debiut autorki. I można powiedzieć że udany debiut. Po opisie można wnioskować że szykuje nam się tu romans biurowy, ale nie dajcie się zwieść. Zostaniecie wciągnięci w świat, bezwzględnej mafii oraz gorącego romansu. I chodź początek książki może zniechęcić to zapewniam Was że warto przez to przejść bo środek intryguje, a zakończenie zaskakuje 🤭 Bohaterowie są fajnie wykreowani, chodź główna bohaterka z początku irytuje i to bardzo ale to tylko do czasu, aż dowiemy się dlaczego tak jest.
Książkę czyta się naprawdę dobrze, fabuła wciąga a emocje to istny rollercoaster.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że musimy czekać na kontynuację.🙈 A ja tak bardzo tego nie lubię 🤣
No ale polecam kochani dacie się wciągnąć w świat naszych bohaterów.

Kobieta ma w życiu jeden cel. Piąć się po szczeblach kariery na sam szczyt.

Tytuł: "like a boss"
Autor: A.N. Wata
Wydawnictwo: waspos

Kiedy dwudziestopięcioletnia Amalie White dostaje propozycję, aby zostać dyrektorem jednego z działów w międzynarodowej włoskiej korporacji, bez wahania ją przyjmuje. Jej głównym celem życiowym jest pięcie się jak najwyżej po szczeblach kariery. Już pierwszego dnia okazuje się, że praca w potężnej firmie nie jest najłatwiejsza, a z każdej strony czai się pokusa, którą bardzo trudno odeprzeć. Przystojni mężczyźni, piękne kobiety i on – jej szef, który przyciąga ją do siebie jak żaden inny. Wkrótce okazuje się, że ona sama nie do końca jest mu obojętna.
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

Przeczytałam opis, pomyślałam "szykuje się luźny biurowy romans", co dostałam? Mafijny świat połączony z korpo! Coś niesamowitego!

Dwudziestopięcioletnia Amelie White dostaje posadę na stanowisku dyrektora w międzynarodowej korporacji z siedzibą we Włoszech. Brzmi , jak marzenie prawda? Dla naszej bohaterki to okazja aby piąć się w górę po drabinie kariery. Niestety wraz z nową posadą dostała ogromny "rozpraszacz" w postaci prezesa.
William rozprasza ją swoją osobowością, oraz wyglądem.

Amalie to ambitna postać, odważna, nie bojącą soe dążenia do sukcesu. Jak większość postaci niesie ze sobą tajemniczą historie , która możemy poznać wraz z kartami powieści. Niesie na ramionach swoje demon. Autorka pokazuje nam jak je przezwycięża.

Warto wspomni3c o postaciach drugoplanowych. Moje serduszko skradła Luigiego.

Autorka pokazuje nam jak ważna jest rozmowa z drugim człowiekiem. Co wydaje mi się bardzo ważne, szczególnie po czasie pandemii, gdzie zapominamy o drugim c

Jak debiutować to tylko w stylu
Nie dość, że książka nie ciągnie się, przyjemnie się ją czyta. To zapewnią nam ona rollercoster emocji. Z całego serca dziękuję jej za taką powieść 🙌🏻

Tytuł: "like a boss"
Autor: A.N. Wata
Wydawnictwo: waspos

Dwudziestopięcioletnia Amelie zostaje zatrudniona na stanowisko dyrektora w międzynarodowej korporacji. Jest to kobieta twardo stąpająca po ziemi, spełnia swoje marzenia i ciągle idzie po więcej, chociaż w przeszłości życie jej nie oszczędzało. Amelie współpracuje z bardzo przystojnym prezesem Williamem. Jest tajemniczy ale również niebezpieczny, a także bezwzględny. William od samego początku zawiesił oko na naszej głównej bohaterce. Amelie pracując na stanowisku dyrektora nie wie jakie zadania będą na nią czekać, nie wie jak praca wpłynie na jej życie.

"Like a boss" jest debiutem Autorki. Jest to udany debiut, pełen emocji i tajemnic. W książce znajdziemy wiele niebezpieczeństwa, zemsty, a także gorący seks. Autorka w świetny sposób pokazała historię głównych bohaterów. Książka potrafiła mnie wciągnąć od pierwszych stron. Autorka w sprytny sposób pokazała, że w związku najważniejsza jest rozmowa i zaufanie. ❤️

Nie, nie i jeszcze raz nie:(

Nie, nie i jeszcze raz nie:(

• Nuda
  • 01/10
  • DNF
  • NIE CZYTAM

Dodaj cytat z książki Like a boss