Jej tajemnica

Aneta Sołopa Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
2023-11-17
2023-11-17

Kamila to młoda piękna pani prawnik, która w życiu musiała sięgnąć po niekonwencjinalene metody tak jak i tym razem. Jej najgorszym wrogiem jest jej biologiczny ojciec. Czy może być gorzej?
Kamila bierze u dział w manifescie. Niestety zostaje załapana przez policję i umieszczona w areszcie. Na pomoc przychodzi jaj prawnik wynajęty przez jej ojczulka. Od momentu pierwszego spotkania między nią a Pawłem iskrzy. Jednak fakt że jest on wysłannikiem jej wroga sprawia iż kobieta podchodzi do tematu z rezerwą.

Sprawa zaczyna się komplikować, przy kolejnym spotkaniu. Przystojny, szarmancki a do tego znający się na dobrej kuchni mężczyzna sprawia iż Kamila nie potrafi zapanowac nad emocjami a może i hormonami. Jednak szybko przypomina sobie co stało się z jej poprzednim narzeczonym i kto brał w tym udział.

Tęsknota za bratem, który musiał zniknąć by apodyktyczny ojciec nie zrobił mu krzywdy. Teskona za matką która zginęła z rąk swojego męża, i tęsknota za normalnym spokojnym życiem, a nie życiem pod dyktando ojca sprawia że kobieta ma w sobie tak wielką determinację by pomścić rodzinę i zawalczyć o swoje życie.
Jednak nie tylko ona jest zdeterminowana. Paweł także nie zamierza odpuścić.

Czy dwoje ludzi których życie jest owoane wielką tajemnicą może stworzyć trwały związek?
A może zjednoczenie sił pomoże obalić wroga nr 1?

Kochani jak zwykle autorka nie zawiodła mnie swoim dziełem. Doskonała powieść z doskonałym zakończeniem. Świetna fabuła, jeszcze lepsza dynamika, i ten rollercoaster emocjonalny. Do tego każdy rozdział naładowany po brzegi pikanterią, przez którą aż kręci się w głowie. Książka,bardzo wciągająca lekko napisana. Bardzo szybko się ją czyta. Polecam wam serdecznie ten cudowny pikantny romans.

,, Jak to się dzieje czasem, że człowiek nawet nie wie, kiedy i jak, ale ufa komuś bardziej niż sobie, choć właściwie nie wszystkie karty zostają odkryte? "

, , To, co nas łączy, jest niepoprawne i naprawdę szokujące. Właściwie tajemnice, które mimo wszystko między nami wiszą, sprawiają, że do końca nie możemy się poznać, ale mimo to ufam mu. "

Czy można ufać komuś kogo nie zna się do końca? Czy jest możliwa w tedy miłość?
Otóż okazuje się, że w przypadku naszych bohaterów jest to możliwe. ☺

,, (..) Możliwe , że dzięki nim żyję, ale dzięki tobie żyję naprawdę. "

Kocham ten fragment. 🥰 Fakt nasi rodzice dają nam życie, ale to nasze bratnie dusze dają nam prawdziwe życie, ukojenie, bezpieczeństwo, przyjaźń, wsparcie ,bezgraniczne zaufanie. To z nimi dzielimy nasze największe troski, porażki życiowe, czy nasze sukcesy. 🥺☺

To moje pierwsze spotkanie z autorką, które było udane .☺🤣 W książce znajdziecie tajemnice, miłość, przyjaźń, namiętność, seks, który jest bardzo smacznie i dokładnie opisany. Fabuła książki jest bardzo ciekawa, nie wieje w niej nudą cały czas coś się w niej dzieje. ☺ Pióro autorki jest bardzo lekkie, proste, przyjemne dla oka. Na pewno w przyszłości sięgnę po więcej książek od Anety. Polecam wam, abyście sięgnęli po,, Jej tajemnica" , bo książka jest naprawdę bardzo fajna i co najważniejsze bardzo szybko się ją czyta. 🤩☺

Czy można ufać komuś kogo...

Można powiedzieć, że Kamila od dawna prowadzi podwójne życie. W jednym jest spokojną prawniczką, a za chwilę, ta druga strona przejmuje dowodzenie i obsesyjnie pragnie zemścić się na ojcu, który rozbił jej rodzinę - do tego jest niebezpiecznym człowiekiem. Pragnie odzyskać brata, który właśnie przed nim musiał uciekać, natomiast życia mamy już nie da się niestety odzyskać. Na drodze Kamili staje piekielnie przystojny adwokat, który miał prowadzić jej sprawę... Jednak czy można zaufać osobie, której pracodawcą jest największy wróg? Jak się okazuje oboje skrywają tajemnice, które spowodują niemałe zawirowania w ich życiu.
---------
Jest to moje kolejne spotkanie z tą autorką. Stwierdzam z czystym sumieniem, że to nie jest historia dla wszystkich. Znajdzie swoich przeciwników, jak i zwolenników przez sporą ilość zbliżeń. Akcja toczy się bardzo szybko, miłość rozkwita, emocje dają się poczuć, a namiętność - tak jak wspominałam - wybucha bardzo często, czerwieniąc policzki. Fajnie, że autorka pokazała nam przeszłość bohaterów i tajemnice, które odcisnęły piętno na ich życiu, dzięki czemu możemy chociażby zrozumieć poczynienia bohaterki względem ojca. Chciałabym, żeby autorka dała nam jeszcze więcej kryminału, ponieważ całkiem fajnie jej to wychodzi. Polecam dla ludzi, którzy lubią gorącą erotykę, bo właśnie tutaj ją znajdą 🔥😈.

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

Kamila pracuje w kancelarii adwokackiej. Jest piękną i pewną siebie kobietą. Mimo tego że posiada prawie wszystko, jej życie nie do końca jest idealne. Jej matka umarła, a jedyny brat musiał wyprowadzić się z dala od domu. Kamila za wszystko obwinia swojego ojca i zrobi absolutnie wszystko aby odpowiedział za całe wyrządzone jej zło. W związku z tym podejmuje się tajemniczej i niebezpiecznej misji. I właśnie podczas wykonywania jednej z nich, kobieta trafia do więzienia. Pech chciał że to właśnie jej ojciec przychodzi jej z pomocą. Wynajął adwokata. Paweł to niezwykle inteligentny, przystojny i pociągający mężczyzna. Kamila czuje że mimo iż Pawła przysłał jej ojciec jest to człowiek, któremu może zaufać. Jednak zarówno Kamila jak i Paweł mają swoje tajemnice i sekrety.

Czy Kamila będzie w stanie zaufać Pawłowi tak na 100%? Czy skrywane tajemnice wpłyną na ich rodzące się uczucie?

Czy Wy też tak macie że po przeczytaniu książki myślicie sobie że dobrze by było właśnie w tym momencie doznać amnezji??😄😄 No cóż. Ja tak mam po przeczytaniu każdej książki @anetasolopa_autorka. A to właśnie po to żeby przeczytać ją jeszcze raz i po raz kolejny przeżywać te wszystkie emocje 😊 Książki Anetki są pełne emocji i uczuć. W swoich książkach pokazuje nam przepiękną relację łącząca kobietę z mężczyzną. I to nie tylko tą duchową ale też cielesną. Bo nie oszukujmy się. Zarówno rozmowa czy zrozumienia są równie ważne jak seks w związku, który zbliża dwoje ludzi jeszcze bardziej. A @anetasolopa_autorka wie jak podgrzać atmosferę i spowodować że czytelnikowi zrobi się baaaardzo gorąco 🥵🥵🥵😘😘Kochana wiem że się powtarzam ale Twoje książki zawsze będę brała w ciemno. Uwielbiam je i z niecierpliwością czekam na kolejną 🥰🥰😘😘
Za egzemplarz do recenzji dziękuję bardzo autorce @anetasolopa_autorka oraz wydawnictwu @waspos.

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

Kamili życie nie jest usłane różami jak normalnego człowieka. Kobieta musi być ostrożna i mieć oczy wokół całej głowy. Kobieta nie może pozwolić sobie na żaden nawet malutki błąd, dlatego całe swoje życie podporządkuje jednej sprawie. Kamilia pragnie od dłuższego czasu w końcu zaznać spokój w swoim życiu oraz odzyskać brata, abym mogł być blisko jej to jest jej najważniejszy cel. Kobieta robi wszystko, aby to osiągnąć, ale pewnego dnia jej życie wywraca się do góry nogami poprzez pewnego przystojnego mecenasa Pawła, który na zlecenie jej ojca ma ją wyciągnąć z więzienia. Mecenas również posiada swoje tajemnice jak również ona. Czy ich tajemnice pozwolą być szczęśliwi , a może są również powiązani ze sobą ? O tym się dowiecie sięgając po książkę.

Dzień dobry,kochani

Na­zy­wam się Paweł Berg. Je­stem pani ad­wo­ka­tem.
I czar pry­ska.
Ja pier­do­lę, omal nie dła­wię się po­wie­trzem.
– Mój oj­ciec pana wy­na­jął? – pytam za­cie­ka­wio­na.
A już go lu­bi­łam. Ale ktoś, kto pra­cu­je dla mo­je­go ojca, jest z góry skre­ślo­ny, nie może być ina­cze

" Jej Tajemnica"
@anetasolopa_autorka
Współpraca reklamowa @waspos
Główną bohaterką książki jest Kamila
To kobieta o silnym charakterze i osobowości, jest przed trzydziestką a jej życie z pozoru może wydawać się idealne
Jednak wcale tak nie jest
Mimo iż ma dobrą pracę, jest wykształcona i nie narzeka na brak pieniędzy to coś jednak jest nie tak
Gdy przyjrzymy się jej życiu zaledwie kilka lat wcześniej to dowiemy się że nie było ono usłane różami
Piekło zgotował jej ojciec
Straciła matkę a także zabrano od niej brata
Przeżyła też zdradzę ze strony swojego ukochanego co będzie nie raz ukazywało swoje konsekwencje w dalszym życiu

Postawiła sobie za cel odnalezienie brata
W międzyczasie spadło na nią wiele problemów przed którymi ciężko uciec
Przynajmniej samemu
Tu los stawia na jej drodze przystojnego i równie charyzmatycznego jak ona mecenasa Pawła

Tej dwójce razem może udać się wszystko jeżeli tylko będą tego chcieli
Niesamowite się dopełniają
Trzeba tylko trochę zaufania a tu pojawia się problem
Czy uda im się zbudować je na tyle by w tak krótkim czasie mogli sobie nawzajem pomóc ?
Czy male kłamstewka w tej sytuacji mogą przynieść dobre skutki
Kiedy liczy się czas który mija nieubłaganie ciężko podejmować słuszne decyzje
Jeszcze ciężej przyznać się do wszystkich swoich błędów i wyciągnąć z nich refleksje

Jest to świetna książka i cudowna historia
Muszę przyznać że czytało się ją z przyjemnością
Jest przepełniona emocjami co jest oczywiście ogromnym atutem

Ja kocham książki naszej Anety i polecam je wszystkim 😘
Teraz czekam na kolejną ,która już w przyszłym roku w lutym się ukaże
Czekamy na datę i okładkę 😘

Dzień dobry,kochani

Na­zy­wam się Paweł Berg. Je­stem pani ad­wo­ka­tem.
I czar pry­ska.
Ja pier­do­lę, omal nie dła­wię się po­wie­trzem.
– Mój oj­ciec pana wy­na­jął? – pytam za­cie­ka­wio­na.

" Jej Tajemnica"
@anetasolopa_autorka
Współpraca reklamowa...

Chociaż praca w kancelarii i prestiż jakim się otacza wydaje się dość zwyczajny i mało zagadkowy, to Kamila jest niezwykle tajemniczą kobietą. Ta kobieta ma cel i jest skłonna zrobić absolutnie wszystko by go osiągnąć. W trakcie swojej misji trafia do aresztu. Na pomoc jej, przychodzi niesamowicie przystojny i równie tajemniczy Paweł, adwokat wynajęty przez jej ojca. I chociaż Kamila dobrze wie, że nikomu kto współpracuje z jej rodzicielem nie powinna ufać Pawłowi wprost nie może się oprzeć. A i ona nie jest obojętna mężczyźnie zwłaszcza, gdy udaje mu się ją trochę poznać. Chemia między nimi aż iskrzy. Niestety misja dziewczyny nosi za sobą pewne konsekwencje. W tej sprawie nikt nie jest bezpieczny. Tajemnice ciążą obojgu bohaterom. Czy Kamila zdecyduje się zaufać Pawłowi i wprowadzić go do swojego świata? Jakie tajemnice skrywa przystojny adwokat? I najważniejsze czy misja kobiety się powiedzie?

Anetka jak zawsze zaserwowała nam namiętną ale i naszpikowaną akcją historię, gdzie mamy silną bohaterkę, która nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać a jej mężczyzna jest gorący i namiętny. Wszystko to osadzone w samym środku konfliktu, który trzeba rozwiązać za wszelką cenę.
I takie historie czyta się z największą przyjemnością odkrywając nowe wątki i tajemnice. Nie zapominając o tych momentach przy których szybciej zabije nam serce, a krew w żyłach przyspieszy swój bieg😉 a ich zdecydowanie tu nie brakuje 😉
Z każdą kolejną powieścią autorka zaskakuje mnie swoimi pomysłami, już nie mogę się doczekać kolejnej🤗

Recenzja 164/2023 (39)
Tytuł: "Jej tajemnica"
Autorka: @anetasolopa_autorka
Wydawnictwo: @waspos
Gatunek: literatura obyczajowa, romans
Premiera: 17/11/23
📸 [współpraca reklamowa] @waspos
Witajcie książkowi podróżnicy
Dziś chciałam wam powiedzieć o najnowszej książce Anety Sołopy “Jej tajemnica”, w której autorka zabiera nas w prawniczy świat i nie tylko..
Kamila jest prawniczką, silną i inteligentną kobietą, która pragnie zemsty na ojcu. Wzięty polityk i biznesmen, skrzywdził ją, matkę i jej brata. Pragnie zobaczyć go za kratkami jak nikogo innego. Aby zdobyć obciążające go dowody, pracuje pod przykrywką i daje się zamknąć, by uwiarygodnić się w oczach organizacji, która współpracuje z jej ojcem. W areszcie pojawia się przystojny i tajemniczy mecenas, który został wynajęty przez jej ojca. Niestety tatulek, nie zrobił tego z dobroci serca. W czasie jednej krótkiej rozmowy w areszcie między nią a mecenasem Pawłem dzieje się coś nieprawdopodobnego. Coś pcha ją w stronę Pawła mimo, że wynajął go jej największy wróg. Kamila również wywarła na mecenasie ogromne wrażenie i omawianie taktyki i jej zeznań przerodziło się w namiętną grę. Do czego ta gra doprowadzi tych dwoję?
“Jej tajemnica” to bardzo, ale to bardzo gorący i pikantny romans, który wybucha nagle i nie stygnie nawet na moment. Oboje mają za sobą bolesne doświadczenia z przeszłości i to co tak nagle wybucha między nimi jest dla nich totalnym zaskoczeniem. Z obojgiem tatuś Kamili nie jest szczery delikatnie rzecz ujmując jego działania sprawiają, że jeszcze bardziej się do siebie zbliżają. Chemia przeradza się w namiętność, a namiętność w uczucie i zaufanie, które pozwala pokonać wszystkie przeciwności losu.
Oprócz bardzo gorącego romansu, który może przyprawić o wypieki na twarzy, znajdziemy tu opowieść o kobiecej sile, determinacji i odwadze, a także o trudnych relacjach rodzinnych. Świetnie wykreowany wątek kryminalny, więc nie brakuje pajęczyny intryg i sekretów.
Od początku do samego końca historia jest dynamiczna i potrafi zaskoczyć.

Dziękuję wydawnictwu i autorce za egzemplarz do recenzji.

Recenzja 164/2023 (39)
Premiera: 17/11/23
📸 [współpraca reklamowa] @waspos
Witajcie książkowi podróżnicy
Kamila jest...

Ta książka zaczyna się intrygująco i dosyć zaskakująco, gdyż główną bohaterkę poznajemy…. w więzieniu!
Kamila zostaje aresztowana podczas manifestacji LGBT. Ale to wszystko zupełnie nie tak jak mogłoby się wam wydawać. To co się wydarzyło związane jest z pewną jej tajemnicą, którą skrywa już od wielu lat, a której prawda może ją nawet zabić.
Kobieta poznaje seksownego mecenasa, zatrudnionego przez jej ojca, którego kobieta z całego serca nienawidzi. To niebezpieczny człowiek, który posunąć może się do najgorszego, a ona ma na niego coś, co mogłoby zakończyć jego występki. Jednocześnie przy okazji mogłoby też niestety sprowadzić niebezpieczeństwo na nią i tych, na których jej zależy.
A zależeć zaczyna jej na przystojnym Pawle, panie mecenasie, który również ma ciekawą przeszłość. Jak się wkrótce okazuje ich drogi w pewnym sensie już dawno zostały ze sobą splecione, zanim jeszcze ta dwójka się poznała. I nie bez znaczenia był zatem wybór Pawła przez ojca Kamili.
Jakich straszliwych rzeczy dopuścił się jej ojciec?
Jaką niebezpieczną tajemnicę skrywa bohaterka i co stanie się, gdy wyjdzie ona na jaw?
Czy Paweł okaże się tak samo zły jak jej ojciec, czy może odnajdzie w nim spokój i ukojenie?
Ta historia jest pełna zwrotów akcji – sporo się dzieje, jest niebezpiecznie i tajemniczo. Nie raz byłam zaskoczona, gdy autorka odkrywała przed czytelnikiem kolejne karty.
Książka jest też pełna namiętności – napięcie seksualne pomiędzy bohaterami jest niesamowite. Sceny uniesień miłosnych opisane są jak dla mnie rewelacyjnie i ze smakiem. Idealnie je autorka wywarzyła.
Fabuła jest bardzo żywa i nie ma tu czasu na nudę. Zwykle jest to dla mnie najważniejsza kwestia w książce, jednakże tutaj muszę przyznać, że pewna kwestia działa się zbyt szybko, a mianowicie mam tu na myśli relację głównych bohaterów. Poznali się niemalże przed chwilą i niemalże od razu lecą na siebie na tyle, że dochodzi do bardzo odważnych sugestii, a nawet gestów. Zbyt szybko pojawia się słowo „kocham” wraz z innymi deklaracjami. Przez to wygląda to nieco sztucznie. Zdecydowanie zabrakło tu większej koncentracji autorki na rozwoju relacji Kamili i Pawła. Z jednej strony fajne jest to, że sporo erotyzmu się w książce przeplata, natomiast miałam wrażenie, że bohaterowie zbyt bardzo skupiali się na doznaniach miłosnych, aniżeli poznaniu siebie nawzajem tak naprawdę, na rozmowie itd. Kolejną kwestią, której ja nie kupuję jest ta dotycząca brata bohaterki. Od samego początku zaznaczane jest przez nią, że wszystko robi dla niego, aby go odzyskać, jednakże finalnie mam wrażenie jakby o nim zapomniała i ten wątek został potraktowany trochę „po łebkach”.
Zmierzając do końca muszę przyznać, że pomimo negatywów, na które wskazuję książka bardzo mi się podobała, czytałam z zapartym tchem i nie raz byłam zaskoczona. Myślę, że z piórem tej autorki zostanę na dłużej.

Kobieta poznaje seksownego...

Od pierwszych stron w książce jest akcja. Już na początku poznajemy Kamilę, która podczas manifestacji LGBT zostaje aresztowana. Na pomoc dziewczynie przychodzi przystojny prawnik Paweł. Od samego początku między tą dwójką mocno iskrzy, do tego stopnia, że kobieta nie może się na niczym skupić. Mężczyzna jest bardzo tajemniczy i skrywa wiele tajemnic, ale Kamila również ma swoje - za wszelką cenę chce uwolnić się od ojca, którego bardzo nie nawidzi, a także chce ochronić brata. W tym celu dziewczyna sięga po różne metody m.in pracuje w ABW, a także dołączyła do LGTB. Kto jest wrogiem, a kto przyjacielem? Trzeba być czujnym i mieć oczy dookoła głowy. Szczególnie gdy ojciec kobiety jest wpływowym i niebezpiecznym człowiekiem.

Historia ma potencjał. Jak wcześniej wspomniałam od początku dużo się dzieje. Autorka trzyma nas w napięciu i niepewności co dalej. Jest cała masa niejasności, a tak mało odpowiedzi. Stopniowo otrzymujemy informacje, które po mału, jak puzzle tworzą obraz całości. Ale po drodze sprawy się komplikują. To było bardzo wciągające i sprawiało, że ciężko było się oderwać. Chciałam wiedzieć o co tu chodzi. Szczególnie, że bardzo lubię jak w historii dużo się dzieje.

Niestety wg mnie autorka dość mocno przekombinowała z ilością scen uniesień bohaterów. Ja rozumiem, że to romans, ale strasznie ciężko czytało się, jeśli w każdym rozdziale były seksy. Przyznam szczerze, że nudziło mnie to i przerzucałam strony. Szczególnie, że relacja Kamy i Pawła była momentami za idealna, za szybka i bez skazy. Jakoś nie wierzę, że po jednym numerku można już tak mocno kochać i być pewnym drugiej osoby. Brakowało mi ich wzajemnego rozwijania relacji.  Dostałam seksy, kryminał, seksy, kryminał i tak w kółko. I nie chodzi mi o to, że było kiepsko napisane, czy wulgarnie, absolutnie nie. Po prostu przerosła mnie i przytłoczyła ilość 😉

Dobrze, że wątek kryminalny był bardzo ciekawy co spowodowało, że byłam bardzo ciekawa końca.

• Kindle
  • Nie w moim guście :P