Słaby punkt

Wydawnictwo WasPos
2023-01-25
2023-01-25

Okładka książki Weselny galimatias Paula Ciulak, Agata Mania, Charlotte Mils
Weselny galima... Paula Ciulak, Agata...
Okładka książki Świąteczny tatuaż Paula Ciulak, Magdalena Jachnik
Świąteczny tatuaż Paula Ciulak, Magda...

NUDNA, ZEMSTA ZEMSTA I ZABIJANIE; CIĘŻKO DOTRWAŁAM DO KOŃCA

NUDNA, ZEMSTA ZEMSTA I ZABIJANIE; CIĘŻKO DOTRWAŁAM DO KOŃCA

Czasem trafiają się książki, o których marzy się, żeby się już skończyły... 😅 Ta pozycja opisuje całkiem fajna historie mafijną, niezbyt groźną, romantyczną, ale momentami męczącą. Gdy się ją w końcu odkłada czuje się po prostu: uff, wreszcie.

Zakiya Gonzales to młoda dziewczyna, córka szefa mafii, który nigdy nie traktował jej jak księżniczki. Wbrew przeciwnie, dziewczyna nie miała łatwego życia, karana, poniżana, aż w końcu ojciec wydał na nią wyrok śmierci. Dziewczyna ucieka i udaje się do Argentyny. Tam zamierza prosić o pomoc w zabiciu ojca niebezpiecznego szefa mafii Zariusa. Tylko czy ten zechce jej pomóc i co ewentualnie będzie chciał w zamian?
Na początku bardzo polubiłam Zakiyę. Odważna, mająca plan oraz umiejąca prosić o pomoc. Całości dopełniało jej prowokujące podejście do Zariusa. Nie bała się go, a wręcz przeciwnie, bo kokietowała.
Zariusa natomiast na początku polubiłam za to, że był władczy, pewny siebie i coś go ciągnęło do dziewczyny. Akcja w książce rozwijała się dość szybko, momentami nawet za szybko, bo zabrakło mi np opracowywania planu zabicia ojca Zakiy. Po połowie książki moja sympatia co do bohaterów niestety zmalała. Zakiya zrobiła się marudna, rozchwiana i zgubiła swój pazur. Owszem miała ku temu powody, co autorka bardzo fajnie opisała, ale dla mnie za długo się ciągnęło przeżywanie kobiety. Zarius natomiast zrobił się ciepłą kluchą. Gdyby nie to, że był mafiozem to byłoby to nawet urocze. Niestety ja wolę ,, drapieżników,, szczególnie, że był szefem mafii 😉 Na plus zasługuje pomysł na całą historię. Tajemnice i zwroty akcji to jest coś co lubię i tu to było. Dzięki temu szybko czytało się książkę, zwłaszcza że byłam ciekawa co będzie dalej i jakie będzie zakończenie. Podsumowując, daję mały minus bohaterom, ale cała historia bardzo mi się podobała.

❤️Recenzja patronacka❤️

"Nawet jeśli mi­łość wią­za­ła się z cier­pie­niem, wy­do­by­wa­ła ze mnie to, co naj­lep­sze, to, co tak łatwo było za­tra­cić w ma­fij­nym świe­cie – dobro, praw­dę, czu­łość."

Mówi się, że mafia rządzi się własnymi prawami. Tak jest w przypadku Zakiye, która rodząc się w takiej, a nie innej rodzinie musi zdawać sobie sprawę, że zasady, jakie w niej panują, nie będą łatwe.
W wieku szesnastu lat ucieka z domu, jednak nie na długo... Ojciec ją odnalazł i poniosła konsekwencje swojego czynu. Nie uczy się na błędach i po tym, jak zabija swojego niedoszłego męża, ponownie ucieka. Tym razem do Buenos Aires. Poprosi o pomoc mężczyznę, od którego powinna trzymać się z daleka. Co z tego wyniknie?

"Słaby punkt" to książka, która pokaże wam swoją okrutną i nieobliczalną stronę. Zabierze was do świata, przez który przemawia zemsta. Odkryjecie w niej zupełnie nową stronę autorki, która jeszcze dokładniej przybliża nam mafijny świat. Obok tej książki nie można przejść obojętnie.

Po raz kolejny miałam przyjemność objąć patronatem medialnym książkę Pauli i po raz kolejny mnie zaskoczyła. Każda jej historia jest niebywała i daje czytelnikowi niezapomniane emocje. Bohaterowie, których tworzy, są realistyczni, a w tym przypadku kobieta była silna, nieustępliwa i nie bała się niczego. Takich bohaterek potrzeba więcej w tym książkowym świecie.
Mimo że historia nie należała do najdłuższych, to na tych kilkuset stronach był totalny wulkan emocji, nieprzewidywalności oraz zaskoczenia w jednym. Więc gwarantuje wam, że na nudę w tej książce nie będziecie mogli narzekać.

Jeśli chcecie poznać książkę mafijną, która kryje w sobie elementy zaskoczenia, powrót przeszłości i trochę dramatyzmu, to sięgnijcie po "Słaby punkt" i dowiedzcie się, co nim było...

❤️‍🔥❤️‍🔥 RECENZJA ❤️‍🔥❤️‍🔥

Paula Ciulak "Słaby punkt"

Zakiya mimo swego młodego wieku przeszła prawdziwe piekło które zostawiło na niej nie tylko blizny cielesne ale przedewszystkim psychiczne. Teraz ucieka by uniknąć śmierci i tylko jedna osoba może jej w tym pomóc. Zarius przez trudną przeszłość i nieustanną walkę o władzę jest niebezpiecznym, mrocznym i bezwzględnym szefem mafii. Gdy los połączył drogi tej dwójki wywołał lawinę wydarzeń przez które na świat wyjdą okrutne fakty które nie tylko przywołają zatarte w pamięci wspomnienia ale dają też ukojenie, spokój i szczęście. Co się stanie po odkryciu wszystkich tajemnic? Czy tych dwoje ma szansę na odnalezienie szczęścia? Czy słaby punkt okaże się jedyną słuszną decyzją?

"Słaby punkt" to romans mafijny o dość nieszablonowym schemacie. Autorka w bardzo umiejętny sposób wplotła zaskakujące zwroty akcji które skutecznie rozniecały ciekawość i potrafiły skutecznie namieszać. W tej historii nic nie jest proste. Zakiya to młoda, odważna, silna i bardzo temperamentna dziewczyna która zrobi wszystko by się zemścić, poznać prawdę i przeżyć. Zarius to typowy mafiozo który sieje postrach i trzyma wszystko pod kontrolą. Oboje pochodzą z mrocznego świata, znają trudy życia i choć tak wiele ich łączy to będą musieli sporo znieść by ostatecznie sięgnąć po miłość. Dyniczna akcja, zaskakujące wydarzenia, tajemnice, niebezpieczeństwo i namiętność połączone w jedną całość dały historię która gwarantuje sporo emocji i niejednokrotne przyspieszenie bicia serca. A zakończenie...... no cóż jeżeli chcecie je poznać to koniecznie musicie przeczytać tą książkę sami.

❤️‍🔥❤️‍🔥 RECENZJA ❤️‍🔥❤️‍🔥

Paula Ciulak "Słaby punkt"

🌼 Współpraca Recenzencka. 🌼 Zakiwa Gonzales jest mafijną księżniczką jej życie mogłoby wydawać się idealne, ale wcale do takich nie należało. Jej ojciec był tyranem, gdy dziewczyna miała szesnaście lat postanowiła, że ucieknie z domu, chcąc zaznać lepszego życia. Wiedziała, że ucieczka nie rozwiąże wszystkich jej problemów, z jakimi musiała się mierzyć, ale chociaż na chwilę pozwoli jej odpocząć od rzeczywistości. Jednak jej ojciec ją znalazł często ponosiła kary za swoje nieposłuszeństwo była to przemoc i znęcanie się psychiczne. Jednakże tym razem było inaczej kara była o wiele gorsza niż zazwyczaj. Oprócz koszmaru i cierpienia, z jakimi musiała mierzyć się Zakiwa doszły również blizny psychiczne. Dziewczyna próbuje poradzić sobie z traumami staje się mistrzynią w poll dance oraz najlepszym strzelcem. Po raz kolejny życie nie jest wobec niej łaskawe i ojciec zmusza ją do poślubienia mężczyzny, którego nie kocha wręcz czuję do niego nienawiść i obrzydzenie. Lecz i tym razem dziewczyna postanawia się postawić ojcu. Podjęła już decyzję, a mianowicie postanowiła, że zabije swojego narzeczonego. Wiedziała, że od teraz będzie musiała uciekać, bo zginie albo będzie czekać na nią jeszcze gorsza kara od śmieci. Miała świadomość, że na tym świecie istnieje tylko jeden człowiek, który może jej pomóc, a jest nim boss argentyńskiej mafii. Zaroś jest potężnym i niebezpiecznym mężczyzną często porównywany do diabła w ludzkiej skórze. Skrywa w sobie mrok i nie chcę dopuścić do siebie słów, że jest w nim również coś dobrego. Czy ten bezwzględny mężczyzna będzie zdolny do uczuć? Czy kobieta przypadkiem nie trafi z deszczu pod rynnę? Jakie tajemnice skrywa Zakiwa? Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością tej autorki. Jest to lżejszy romans mafijny, który porusza ważne kwestię. Najchętniej zdradziłabym wam, jakie, ale musicie sami przeczytać i przekonać się o czym mowa. Pełno skrywanych tajemnic, bohaterowie którzy przeszli piekło i instykt przetrwania. Na chwilę przeniosłam się do świata stworzonego przez autorkę, a mianowicie mowa tu o świecie pełnym skrywanych tajemnic, zła, kłamstw, ale również i dobra skrywanego pod wieloma maskami.

Mam propozycję książki dla fanów romansów mafijnych.

Poznajemy Zakiyę Gonzales, córkę brutalnego szefa wenezuelskiej mafii. Jej życie było totalnym koszmarem. Ojciec wydał na nią wyrok śmierci i dziewczyna uciekła do Argentyny. Zakiya udaje się po pomoc do bezwzględnego szefa argentyńskiej mafii. Zarius Reiza to czarujący i przystojny mężczyzna, ale też bardzo niebezpieczny.
Czy Zarius pomoże Zakiyi w dokonaniu zemsty?
I jakie tajemnice wyjdą na wierzch?
Przekonajcie się sami.
Autorka stworzyła intrygujący romans mafijny, który wiaga od pierwszej strony. Znakomita fabuła. Ciekawe dialogi. Świetnie wykreowani bohaterowie. Ona piękna, seksowna i zadziorna. Jednak przy bliższym poznaniu okazuje się, że skrzywdzona przez własną rodzinę. To co jej zrobili to prawdziwy horror. Gdy ją poznacie przekonacie się jak ma zniszczoną psychikę. Natomiast on przystojny, ale niebezpieczny mężczyzna. Przy Zakiyi czarujący i opiekuńczy. Śledziłam ich losy z bijącym sercem. Ich historia nie jest taka oczywista, bo autorka przyszykowała dla czytelników prawdziwą bombę. To historia o mroku, traumie, demonach przeszłości, niebezpieczeństwie, strachu, bólu, kłamstwach, manipulacjach, zdradzie, sekretach, zabójstwach, zemście, ale też o namiętności, pożądaniu, miłości i poszukiwaniu szczęścia.
Autorka tą historią złamie Wasze serca. To prawdziwy rollercoaster emocjonalny.
Historia Zakiyi pokazuje jak dzieciństwo wpływa na życie dorosłego człowieka i jakie mogą być konsekwencje traumy.
Autorka pokazuje, że aby zaznać spokoju i zacząć wszystko od nowa trzeba pozbyć się żalu, złości i nie wolno trzymać się przeszłości. Najlepiej spalić za sobą wszystkie mosty oraz nie trzeba wstydzić się poszukać pomocy u specjalisty.
Na koniec dodam, że czekają Was zaskakujące zwroty akcji oraz sceny erotyczne, które działają na wyobraźnie czytelnika.
Autorka ma przyjemny styl i książkę czyta się szybko.
Czekam na kolejne książki autorki.

Polecam!

Mam propozycję książki dla fanów romansów mafijnych.

Tytuł: Słaby punkt
Autor: @paulaciulak.autorka
Wydawnictwo: @waspos

Mafia nie zapomina.
Albo ona albo jej ojciec.
Ktoś musi zginąć żeby ktoś mógł żyć.
Zakiya Gonzales nie miała łatwego życia. Wychowana przez ojca tyrana zrozumiała, że musi uciekać gdy ten wydał na nią wyrok śmierci za zabicie niedoszłego narzeczonego.
Wiedząc, że sama sobie nie poradzi postanawia zgłosić się z prośbą o pomoc do słynącego z twardych rządów i brutalności Zariusa, szefa argentyńskiej mafii.
Jaką przyjdzie im zapłacić cenę za pomoc w zemście i uwolnieniu się od przeszłości?
Ta okazuje się być o wiele bardziej mroczna i skomplikowana niż mogłoby się wydawać.
Dziewczyna, która uciekła z rodzinnej mafii i bezwzględny szef, który może zabić każdego i to właśnie dlatego ona wybiera do na swojego obrońcę. Ale czy na pewno jest to ich pierwsze spotkanie? Czy ich przeszłość może kryć coś więcej?

❤️Moja opinia❤️

Zakiya zostaje zmuszona do ucieczki i podjęcia decyzji, która zmieni jej życie. Czy na lepsze?
Wychowana przez ojca tyrana, który bił ją i karał za jej nieposłuszeństwo, w wieku 16 lat ucieka z domu. Gdy jej ojciec ją znajduje wymierza jej karę, która okazuje się być znacznie dotkliwsza i straszniejsza w skutkach od tych, które do tej pory poniosła z rąk tego tyrana. Przez to wszystko staje się nie tylko silną kobietą, która mimo doznanego cierpienia jest uśmiechnięta i z nadzieją na lepsze jutro patrzy na świat, ale również została najlepszym strzelcem.

Zarius to bezwzględny, nieobliczalny i najbardziej niebezpieczny mężczyzna i to właśnie do niego Zakiya, zgłasza się z prośbą o pomoc. To szef argentyńskiej mafii który swoich wrogów zabija z zimną krwią, zawsze ma wszystko pod kontrolą, a pomaga innym tylko wtedy gdy może mieć z tego jakieś korzyści. Pomimo faktu, iż żyje on w brutalnym świecie mafii i nie boi się zabić każdego, nie pozwala on na krzywdzenie niewinnych.

„Słaby punkt” to kolejna historia autorstwa @paulaciulak.autorka , którą miałam zaszczyt przeczytać i objąć patronatem medialnym.
Lekkość pióra autorki sprawia, że wszystkie napisane przez nią dotychczas książki, które miałam okazję przeczytać pochłonęłam w szybkim tempie. Poprowadzona przez Paulę fabuła w „Słabym punkcie” spowodowała, że chciałam więcej wszystkiego, lecz jak wiadomo nie można mieć w życiu wszystkiego i niestety z ostatnim słowem postawionym przez autorkę w tej historii pojawił się smutkiem, spowodowany zakończeniem historii Zakii i Zariusa, świadomością, że nadszedł czas na pożegnanie się z nimi.
Zakiya i Zarius to dwoje ludzi skrzywdzonych przez los.
Ona miała ojca tyrana, który karał ją za nieposłuszeństwo. Jego postać zdecydowanie u nie jednej czytelniczki wywoła mnóstwo negatywnych emocji. Zakiya to kobieta, której zdecydowanie niejedna z nas będzie zazdrościć tej siły, którą w sobie ma, ponieważ po poznaniu jej przeszłości niejedna z nas, czytelniczek, pomyśli sobie: „Ja bym nie dała rady.”
Zarius był przekonany o tym, że nieodwracalnie stracił to, co było dla niego ważne, ale czy miał rację? Czy może się okazać, że stracił coś równie ważnego, ale jednak nie było to, to co przez lata wywoływało w nim ból spowodowany stratą?
Paula pokazuje, że stara się jak może aby wyjść poza utarte schematy romansów mafijnych i moim zdaniem idzie jej świetnie.
Gratuluję kolejnej świetnej książki.
„Słaby punkt” to historia, która opowiada o drugiej szansie, których nadmieńmy, że los nie chce za często dawać ludziom. Zakiya i Zarius otrzymali tę szansę, ale czy ją wykorzystają?
Jest to również historia pokazująca, że, tak, jak Zakiya, do samego końca powinniśmy wierzyć w nadejście lepszego jutra, że może nastąpić ono w najmniej oczekiwanym momencie, ale nie można z tej nadziei zrezygnować.
Znajdziecie tu mafijny świat spowity w mroku, brutalną przeszłość, która odcisnęła swoje piętno na głównych bohaterach, chęć zemsty za doznane krzywdy oraz zabójstwa. Nie zabraknie tu również zaskakujących zwrotów akcji, przeróżnych emocji i sekretów. A skoro mowa o romansie nie zapominajmy też o pożądaniu i namiętności, które czuć już od pierwszych stron (tak, zdecydowanie między Zakiyą a Zariusem iskrzyło już od pierwszych stron),o drugich szansach jak i o miłości, tej utraconej i tej ponownie zyskanej.
Ich przeszłość okaże się być okrutna, a jej konsekwencje z różnych powodów zaczną zbierać swoje żniwo dopiero teraz. Czy poradzą sobie w walce z demonami przeszłości?
Autorce @paulaciulak.autorka i Wydawnictwu @waspos dziękuję za zaufanie i możliwość objęcia patronatem historii Zakii i Zariusa ❤️❤️
Na koniec zostawiam Wam moją polecjakę, którą znajdziecie na okładce:
„Pełen mroku oraz bólu i cierpienia z przeszłości romans mafijny opowiadający o drugiej szansie i nadziei na przetrwanie oraz nowe lepsze życie.
W obfitującym w niebezpieczeństwa świecie Zakii i Zariusa czekają Was chwile zabarwione przeróżnymi emocjami i nieoczekiwanymi zwrotami akcji oraz pożądaniem i namiętnością. Ja pochłonęłam tę historię w jeden dzień. Nie potrafiłam oderwać się od czytania. Serdecznie polecam!”- @ksiazka_i_dobre_wino

❤️Moja ocena❤️
⭐4,5/5

Książkę przeczytałam w maratonie u @relax_with_a_book

#słabypunkt #paulaciulak #waspos #romansmafijny #book #instabook #instagramczyta #czytambokocham #czytanieuzależnia #czytampolskichautorów #polskiebookstagramy #bookstagram #ksiazka_i_dobre_wino #romansowelove #czytamzrelaxwithabook #patronat #patronatmedialny #współpracareklamowa

❤️Cytaty❤️

🍷Teraz postanowiłam zmienić rozdanie, przejść na drugą stronę planszy i z małego pionka zmienić
się w królową.

🍷[...] patrzył prosto w moje oczy, aż zadrżałam, lecz nie cofnęłam się ani o krok. Nie zamierzałam mu dać tej satysfakcji i poczucia, że wytrącił mnie z równowagi.

🍷[...] bliźniacze płomienie były jak jedna dusza podzielona na dwa ciała. [...] spotkanie bliźniaczego płomienia było niczym wybuch fajerwerków [...]

🍷Wychowując się w tym brutalnym świecie, najpierw nauczyłem się zabijać, a potem jeździć rowerem, ale to wszystko się opłaciło.

🍷Raczej nie określiłbym siebie jako pasterza zbłąkanych owieczek, a wilka, który na nie poluje, ale cóż, nigdy nie jest za późno, aby odnaleźć się w nowej roli i spróbować czegoś nowego.

🍷[...] w życiu wcale nie chodzi wyłącznie o zdobywanie i gromadzenie, a o doświadczenie. O krótkie, ulotne emocje warte miliony.

🍷Jej ciało było północą dla mojego kompasu. Nawet zepsuty, bez orientacji w tym, co dobre i złe, wskazywał na nią.

🍷[...] jej mrok zdawał się balansować na granicy z jasnością. Była sprzecznością i skomplikowaną grą, niczym poker, w którego chciałem wygrać, nawet jeśli musiałbym trzymać kilka asów w rękawie.

🍷Koniec chowania się i strachu, że znowu mnie skrzywdzi. Tylko krew, zemsta i cierpienie, spokój i koniec z ucieczką.

🍷- [...] radzę ci już modlić się do diabła o jak najłaskawszy wyrok, bo ja łaskawy na pewno nie będę.

🍷Wydawała się niezniszczalna jak diament, nie pękła pod żadnym naciskiem. Bałem się tylko, że w końcu nadejdzie taki moment, że nie wytrzyma i rozsypie się w drobny mak.

🍷Zrozumiałam, że zamiast walczyć ze światem zewnętrznym, powinnam była skupić się na tym, co jest wewnątrz mnie.

🍷Patrzyłem na nią. Niepowstrzymana, mroczna, żądna zemsty. Tak jak ja.

Tytuł: Słaby punkt
Autor: @paulaciulak.autorka
Wydawnictwo: @waspos

Mafia nie zapomina.
Albo ona albo jej ojciec.
Ktoś musi zginąć żeby ktoś mógł żyć.
Wiedząc, że sama sobie nie...

„Słaby punkt” to moje pierwsze spotkanie z twórczością Pauli Ciulak, ale nie pierwszy romans mafijny, który mam przyjemność czytać i recenzować.
Dziękuje bardzo wydawnictwu WasPos i samej autorce za tą możliwość.
Na samym początku chciałbym skupić się na stylu, w jakim autorka pisze. Dialogi są świetnie prowadzone, bohaterowie bez problemu nawiązują między sobą kontakt, przez co ich relacje są jeszcze bardziej namacalne. Opisy uczyć, które towarzyszą bohaterom są mocno rozbudowane i jest ich naprawdę sporo. Jak na świat, którym rządzi mafia, czyli można byłoby sądzić, że jest to świat pozbawiony jakichkolwiek emocji, empatii a tym bardziej miłości, autorka przeobraża go w realia, które stają się bardziej przekonujące.
Oprócz tego akcja całej powieści dzieje się w Wenezueli i Argentynie, co jest dla mnie nowością i czymś do tej pory niespotykanym.
Historia Zakyi i Zariusa na samym początku mnie wciągnęła. Uciekająca córka jednego władcy mafijnego znajduje schronienie u innego, który z czasem zaczyna rozbudzać w niej pożądanie, które z czasem przeradza się w coś więcej. Paula Ciulak w naprawdę świetny sposób nakreśla sceny erotyczne, nie bojąc się zagwarantować czytelnikowi mocnych wrażeń.
Choć przyznam, że książka do końca mnie nie porwała, to dla innych może być świetną rozrywką. Brakowało mi tutaj wielu wątków, które scalałyby niektóre wydarzenia, a także bezwzględności u króla mafii, za jakiego ma się Zarius. Odebrałam go jako mężczyznę mocno uczuciowego, pełnego obaw i tak naprawdę niepewnie stąpającego po ziemi. A główna bohaterka pomimo opisanych tragicznych przeżyć i swojego pochodzenia, była mocno niedojrzała i pozbawiona logicznego myślenia.
Tak jak wspomniałam na początku, książka ma wiele atutów i na pewno będzie świetna rozrywka dla wielu czytelników.

Dziękuje bardzo wydawnictwu WasPos i samej autorce za tą możliwość.

Co zrobić, kiedy Twoja rodzina pragnie Cię zabić, bo nie poślubił*ś osoby, która chcieli? To chyba wie tylko Zakiya...ucieka, bo wie, że zginie albo ona, albo jej ojciec. Ma świadomość, że sama sobie nie prowadzi, wiec zwraca się do samego szefa argentyńskiej mafii- Zairusa. Mężczyzna słynie z brutalności, więc Zakiya z początku bardzo się boi, jednak wie, że jest to sytuacja bez wyjścia. Dziewczyna poniesie wielką cenę za swoją przeszłość i traumy bedą do niej wracać jak bumerang. Jak się okazuje, pewne wspomnienia są nie tylko jej wspomnieniami..."Dwójka skrzywdzonych ludzi, którzy razem odnajdują ukojenie". Czy coś połączy Zairusa i Zakiye? Co łączy ich przeszłość?

💛7,5/10💛

Naprawdę miło się to czytało. Historia mega wciąga, jest taka, że serio się chce to czytać i dowiadywać co dalej. Akcja jest bardzo dynamiczna, mocna, ale przy tym wszystkim mega się przez nią płynie. Momentami nie jest łatwa, bo jednak wchodzimy w głąb mafii i widzimy jak to może wyglądać "od kuchni". Czasami to troszkę przeraża, no ale na to nie jesteśmy w stanie nic poradzić 😂 bardzo podobał mi się element, że każdy nowy rozdział zaczynał się od fragmentu piosenki, które z tego co wywnioskowałam mają pasować do rozdziału, wiec mega! Świetny pomysł, nigdy się z czymś takim nie spotkałam wiec tym bardziej 💛ogółem to była serio spoko lektura, mi się bardzo spodobał sam pomysł i im dalej to szło tym bardziej zwiększała się moja dobra ocena! Polecanko 🖤

💛3,75/5
🖤18+
🌶2,5/5

Stron: 262
Wielkość liter: średnie, mega przyjemne do czytania
Gatunek: romans (mafijny)

• Mafia