Daj się pokochać

Okładka książki Daj się pokochać Paulina Zalecka
Okładka książki Daj się pokochać
Paulina Zalecka Wydawnictwo: Wydawnictwo Magia Słów Cykl: Fulfillment (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Fulfillment (tom 2)
Wydawnictwo Magia Słów
2023-09-05
2023-09-05

Książkę fajnie szybko się czyta , rozdziały krótkie z zmianami stron czyli takie jak lubię . Najpierw ona później on lub na odwrót. Bardzo fajnie, że pojawiali się również bohaterowie z poprzedniej część . Super również , że zakończyło się zapowiedzią 3 czesc.
Bardzo przyjemna historia akurat na jeden wieczór. Książka lekka w czytaniu. Oczywiście bardzo fajny wątek bo walka o zdrowie rodzica , więc z ojcem z główną bohaterką. Wyjaśnienie przyczyn śmierci , samochody , kradzież , wyścigi no na prawdę fajna książka .

Bardzo ciekawa historia, bo po pierwsze mamy tutaj dziewczynę - kobietę, którą od najmłodszych lat fascynuje świat samochodów, chce zostać mechanikiem, tak jak ojciec, na przekór oczekiwaniom matki ...

Czy jej się to uda? Czy Luiz odnajdzie się w tym męskim świecie? Czy sama pasja wystarczy?

Jaka czeka ją przygoda, a raczej wyzwanie, gdy na drodze stanie Marco i kłopoty ojca?

Opowieść przesiąknięta adrenaliną, czy to za sprawą wyścigów samochodowych, w których Luiz bierze udział, czy za sprawą Jej relacji z Marco.

Książkę czyta się szybko, niczym te wyścigi ... W każdym razie, oprócz ukazanych relacji

damsko męskich, ukazane są relacje rodzinne, niestety nie zawsze takie jak być powinny, co niestety rzutuje na przyszłe wybory i postrzeganie siebie...

Czytajcie i przekonajcie się kim naprawdę jest Marco, jaka kryje się tajemnica za jego znajomością z Luiz i co córka jest gotowa zrobić dla ukochanego ojca.

Poznajcie siłę marzeń, determinację, wagę pieniądza, przyjaźń i inne uczucia.

Czy ta historia ma szansę na pozytywne zakończenie? Czy ludzie rzeczywiście się zmieniają na lepsze? Co kryje się za tytułem książki?

Niech w te ponure dni rozgrzeją Was emocje, których w tej opowieści na pewno nie zabraknie.

#współpracarecenzencka
7/2024
Paulina Zalecka "Daj Się Pokochać" wyd.magiasłów

Roz.2
Luiz
W życiu człowieka są takie chwile,kiedy jedna wiadomość potrafi zrujnować cały świat.Najbardziej boli wtedy,gdy ciągle się starasz,aby było supe.Mimo nieustannego poświęcenia oraz przyjmowania ciosów,które wyprowadza ci świat,ktoś tam na górze uważa,że jeszcze przeszłaś za mało,dlatego musi ci kolejny raz dopieprzyć.
....
Luzia jest młodą kobietą,która od najmłodszych lat chciała być idealna i najlepsza dla matki.Matka chciała żeby została modelką,lecz jej do tego nie ciągnęło,wręcz przeciwnie wolała spędzać czas z Tatą w garażu.
Pewnego dnia jej matka zostawiła ją z tatą,odeszła nie przejmowała się co czuje jej córka.
Bohaterka dalej była najlepsza ale robiła to co kochała,zajmowała się autami.
Uczestnicząc w wyścigach zarabiała pieniądze, które przeznaczała na utrzymanie siebie i taty, pomimo że mieli warsztat.Podaczas jednego z takich wyścigów dostaje informacje,że jej tato przebywa w szpitalu.
Luzia zrobi wszystko dla taty i zgadza się być nawet kierowcą "gosposi" podpisuje umowę której dokładnie nie czyta,wtedy pojawia się Marco.

Tutaj zakończę bo wtedy zaczyna się dziać i zachęcam do przeczytania.
Ocena
9/10

Zastanawiacie się dlaczego taka ocena?Jak przeczytacie sami tak ocenicie🤗
Autorka poruszyła temat poświęcenia się dla rodzica.Czy Wy bylibyście w stanie się poświęcić?Ja napewno tak.
To jest moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i napewno nie ostatnie,książkę czyta się szybko i przyjemnie.

#współpracarecenzencka
7/2024
Paulina Zalecka "Daj Się Pokochać" wyd.magiasłów

Roz.2
Luiz

„Zły ze mnie skurwysyn, ale obiecałem sobie, że będę ją miał”.

▪️Tytuł: Daj się pokochać. Tom 2
▪️Seria: Fullfilment
▪️Autor: Paulina Zalecka @_paulinazalecka_autorka
▪️Wydawnictwo: Magia Słów @wydawnictwomagiaslow
▪️Premiera: 05.09.2023 r.
▪️▪️▪️
(Współpraca barterowa @_paulinazalecka_autorka )
▪️▪️▪️

Energiczna historia pełna adrenaliny, nasycona zapachem spalin i palonej gumy. Uwielbiacie szybkie samochody oraz twarde charaktery? Jeśli tak, z pewnością powyższa historia stanie się waszą ulubioną ❤️

Luiz jest bardzo nietypową kobiecą postacią. Aby pomyśleć o niej, jako o stereotypowej lasce chyba musielibyśmy wyłącznie patrzeć przez pryzmat jej ulubionego różowego koloru 😁 To fanka motoryzacji, zarażona pasją od ojca. Od zawsze chciała spędzać z nim czas przy autach w jego warsztacie samochodowym, co było bardzo potępiane przez jej matkę, która pragnęła wychować ją na stereotypową, wyidealizowaną kobietę z klasą, jakiej nie przystoi grzebać przy autach. Z charakteru to jest mała cholera 😁 Doskonale potrafi walczyć o swoje, nie boi się wyrażać własnego zdania. Nawet jeśli ma stanąć do walki z paroma typami sam na sam, liczy się dla niej cel, który chce osiągnąć. Mimo twardej skorupy, którą sobie wyhodowała, wewnątrz to bardzo wrażliwa osoba. Jest gotowa poświęcić wszystko dla dobra osób, które kocha. I tak właśnie poznaje Marco, mężczyznę oferującego jej pracę kierowcy, dzięki której będzie ją stać na drogie, niezbędne leczenie ojca.

„Gdy coś mi się podoba, to sobie to biorę. Nie będę dwa miesiące ganiał za tobą jak pies, byś zechciała obdarzyć mnie spojrzeniem. Nie jesteśmy w książce, w której wypełnię ten czas zbędnymi opisami, gdzie będziemy się uśmiechać na tle zachodzącego słońca, by zaraz później odpychać się w kroplach deszczu i godzić, gdy wyjdzie tęcza. I tak w kółko, byleby tylko zapchać dziurę w naszym życiu, Luiz”.

Marco, podstępny, nieufny i arogancki handlarz oraz złodziej samochodów. Dlaczego tak uwielbiamy takie charaktery? Przecież on jest momentami tak bezczelny... Upatrzył sobie Luiz w dniu, kiedy wpadła na maskę jego samochodu. Już wtedy zdecydował, że ją zdobędzie za wszelką cenę. Tylko nie spodziewał się, tego co zażąda dziewczyna. On jest przekonany, że nie potrafi kochać od momentu, kiedy jego zaufanie do kobiet zostało mocno nadszarpnięte w przeszłości, tym samym stracił je do wszystkich kobiet tego świata. Dlaczego miałby pokochać Luiz? To przecież się nie uda...

„– Skoro przeprosiny mamy za sobą, to zostaje mi ostatni warunek.
– Jaki?
Podchodzi do mnie, a następnie kładzie dłoń na moim policzku.
– Daj się pokochać, Marco.
Przełykam ślinę, bo zabrakło mi słów. Ta dziewczyna jest taka uparta”.

W tej historii odczuwamy wrażenie, jakby pomimo pozytywnych głównych bohaterów to poboczna postać wydawała się dla nas najbardziej intrygująca. Jest nią bratanica Marco, która od dnia śmierci ich rodziców umilkła, nie otwiera ust do nikogo, aż do dnia gdy poznaje Luiz. To właśnie główna bohaterka może być kluczem do jej ocalenia i przywrócenia spowrotem tej małej istocie uśmiechu na twarzy. Autorka tym zagadkowym wątkiem wplotła w rozrywkową historię coś zupełnie innego, co nadało książce drugi sens.

"Daj się pokochać" to krótka historia, naszpikowana energią, pozytywnym humorem i chemią między bohaterami, którzy na początku swojej drogi nie są świadomi, jak bardzo siebie nawzajem potrzebują. My zarówno jak i pierwszy tom, tak i drugi zdecydowanie chętnie wam polecimy, bo nie sposób się przy nich źle bawić❤️😁.

@_paulinazalecka_autorka dziękujemy za egzemplarz do recenzji! ❤️

„Zły ze mnie skurwysyn, ale obiecałem sobie, że będę ją miał”.

▪️Tytuł: Daj się pokochać. Tom 2
▪️Seria: Fullfilment
▪️Autor: Paulina Zalecka @_paulinazalecka_autorka
▪️Wydawnictwo: Magia Słów @wydawnictwomagiaslow
▪️Premiera: 05.09.2023 r.
▪️▪️▪️
(Współpraca barterowa @_paulinazalecka_autorka )
▪️▪️▪️

Energiczna historia pełna adrenaliny, nasycona zapachem spalin i...

Czy kobieta potrafi odnaleźć się w męskim świecie samochodów? Okazuje się że tak i może w tym być lepszą od nich. Taka właśnie jest Luiz. Od dziecka kocha samochody, wie o nich wszystko i bierze udział w nielegalnych wyścigach. Dzięki ojcu poznała ten świat i go pokochała. To właśnie dla niego, podejmuje się pracy u największego złodzieja samochodów, pracującego pod przykrywką.
Marco jest jej szefem, który nie potrafi zaufać kobietom. Ma wobec dziewczyny plany, które nie do końca będą jej się podobać. Jednak gdy w grę wejdzie los jego rodziny, to ona będzie rozdawać karty w tej rozgrywce. Czy Marco będzie w stanie sprostać jej warunkom?
Przyznam się Wam, że mimo iż nie czytałam wcześniejszej części, to z przyjemnością się w tej powieści zaczytałam. Poruszone przez autorkę między wierszami tematy, sprawiły że czytało się ją bardzo przyjemnie. Stworzyła bohaterów bardzo charakternych, których łączy wspólna pasja do samochodów, którzy czują tę samą adrenalinę a przede wszystkim wzbudzają w sobie pożądanie, któremu coraz trudniej się oprzeć. Jednak jest coś jeszcze co ich łączy, dla rodziny zrobią wszystko...
Ta powieść dostarczy sporo emocji w której odkryjecie pasję, adrenalinę, niebezpieczeństwo, przyjaźń, a przede wszystkim miłość i to nie tylko tę damsko-męską.
To był wspaniale spędzony czas, polecam!

❓Kto z Was lubi jazdę samochodem? 🏎️

Luiz bardzo kocha samochody. Od najmłodszych lat przebywała w garażu wraz z ojcem. Matka chciała aby dziewczyna była idealna, była damą, a nie maczała się w smarach. W pewnej chwili jej życie się zmienia. Potrzebuje sporej gotówki na uratowanie zdrowia ojca. Z propozycją wychodzi Marco Torres. Propozycja pracy jako kierowca to świetna fucha dla kogoś, kto kocha jazdę samochodem. Na miejscu wszystko wygląda inaczej. Kobieta trafia do gangu ,,Czarnego Węża".
Marco chce, aby Luiz kradła dla niego auta, ale nie wiem, że bonusem będzie także kradzież jego serca.
W życiu mężczyzny także dochodzi do zmian, a tylko Luiz może mu pomóc uratować rodzinę.

Co takiego wydarzy się w życiu Luiz i Marco? Do jakich kroków trzeba się posunąć, aby zawalczyć o dobro rodziny?

,,Daj się pokochać" to druga część serii Fullfiment. Ale spokojnie, książka jest tak napisana, że nie trzeba znać poprzedniego tomu. Jest to historia dla osób, które uwielbiają samochody, wyścigi i ekscytująco szybką jazdę. W momencie, kiedy Marco i Luiz się spotkali, to pierwszy mój komentarz brzmiał: ,,Trafił swój na swego.". Dosłownie tych dwoje mają tak samo mocne charaktery, są uparci, chcą mieć władzę i ostatnie zdanie. Powiem szczerze, że troszeczkę bałam się wątku samochodowego, ale ta książka była bardzo przyjemna i wciągająca.
Idealna na jesienny wieczór! 🍂

Polecam osobom o mocnych nerwach do takich uparciuchów jak Marco i Luiz oraz tym, którzy kochają jazdę bez trzymanki!

❓Kto z Was lubi jazdę samochodem? 🏎️

Dziś chciałbym Wam polecić książkę @paulinazalecka „Daj się pokochać”. To drugi tom serii Fulfillment. Przyznaję, nie czytałam pierwszej części (jeszcze),ale nie przeszkodziło mi to, aby bez problemu przeczytać tą historię.
Jest to na pewno książka, dla sympatyków samochodów i szybkiej jazdy. I na początku mnie to troszeczkę przeraziło, ale zupełnie nie potrzebnie, bo autorka ten temat wplotła w tło. Mamy tutaj dwa mocne charaktery, które na początku będą ze sobą walczyć aby potem spróbować zamienić to w więź. W tej powieści nie ma czasu na nudę, wszystko dzieje się szybko, jak na torze wyścigowym, który kocha główna bohaterka. Autorka nie zapomniała też o tym aby wprowadzić troszkę humoru do książki :) Nie można jednak zapomnieć o społecznych tematach takich jakim jest trudne dzieciństwo, niespełnione ambicje matki, które wpływają na życie dorosłego dziecka, jak i o radzeniu sobie w trudnych sytuacjach, ale i o tym, że chce się być po prostu kochanym.

To przyjemna, wciągająca powieść, którą Wam polecam, Zarezerwujcie sobie jesienny wieczór i do dzieła, bo czuję, że autorka szykuje kolejną część!

Luiz to młoda dziewczyna, która kocha motoryzacje i szybkie samochody. Zamiłowanie odziedziczyła po ojcu, którego kocha bezgranicznie. Wychowywała się pod okiem ambitnej matki, której … nie mogła nigdy sprostać.
Marco to przystojny i szaleńczo bogaty mężczyzna, który swojego majątku dorobił się na kradzieży samochodów. Pewnego dnia Luiz uderza o jego maskę samochodu. Od tej pory chce ją odnaleźć i mieć dla siebie. A że, zawsze dostaje to co chce…

Luiz kocha samochody. Potrafi je naprawiać, świetnie sobie radzi również za kierownicą. Bierze udział w nielegalnych wyścigach i zarabia na tym dobre pieniądze. Kiedy w jej życiu nagle dzieje się coś, na co potrzebuje większej sumy gotówki, pracę proponuję jej największy złodziej samochodów. Kiedy Luiz przyjmuje tę ofertę zaczyna robić wszystko, żeby jej nowy szef ją pokochał. Marco Torres nie jest jednak typem mężczyzny, który chce się ustatkować i dać się poskromić. Kto wygra to starcie?

"Daj się pokochać" to drugi tom serii Fullfilment autorstwa Pauliny Zaleckiej. Dostajemy w nim historię Luiz i Marco. Oboje lubią szybkie samochody i to na pewno ich łączy. Ona bierze udział w nielegalnych wyścigach a on ma gang, który kradnie auta. Kiedy ona do nich dołącza, postanawia zdobyć serce swojego szefa. Jak się jednak okazuje, to że zaczyna dla niego pracować nie jest przypadkiem. W tej części autorka wprowadza wątek mafijny, który czyta się naprawdę przyjemnie. Według mnie świetnie, że jest to gang złodziei samochodów i to na tym opiera się ich przestępcza działalność. Luiz jest silną kobiecą postacią. Ma charakterek, dzięki któremu powolutku kruszy mur zamkniętego gangstera. Przyznam, że bawiłam się genialnie podczas lektury. Mamy w niej ogrom pozytywnego humoru co sprawia, że nie raz uśmiechniemy się podczas czytania. Oprócz tego mamy też poważne tematy, które przynoszą nam odrobinę smutku. "Daj się pokochać" to świetny romans z wątkiem mafijnym, który przypadnie do gustu czytelnikom. Dostaniecie w nim nielegalne wyścigi samochodowe, kradzieże aut, pokręcone sprawy rodzinne głównych bohaterów oraz miłość, która potrafi naprawić wszystko. Z całą pewnością jest to genialna lektura dla fanów filmu "Szybcy i wściekli". Autorka zaserwowała nam intrygujące zakończenie, które cały czas siedzi mi w głowie. Zapowiada nam bohaterów kolejnego tomu i to w taki sposób, że kompletnie nie mam pojęcia co o tym myśleć. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać na kontynuację tej serii. Polecam wszystkim gorąco ten tytuł, ale jeżeli nie czytaliście jeszcze części pierwszej to zachęcam najpierw do jej nadrobienia. "Poskładaj mnie na nowo" to od tego się wszystko zaczyna ❤️

Dzień Dobry. Kochani. Tym razem przestawiam Wam jeszcze ciekawszą historię, niż te, które przeczytałem.
To była jazda. Oczywiście polecam.

Autorka: Paulina Zalecka.
Tytuł: Daj Się Pokochać.
Wydawnictwo: Magia Słów.

Opinia: W tej historii wiele się działo. To była super przygoda. Przede wszystkim ciekawa. Pasją Luiz od najmłodszych lat są samochody. Postanowiła wziąć udział w nielegalnych wyścigach. Potrzebowała pieniądzy i przyjeła pracę u złodzieja samochódów. Działał pod przykrywką. Marco. Jest to przywódca gangu. W jego życiu wiele się działo. Okazało się, że kobieta, która się w nim kochała zabiła jego najbliższych. Została mu dziewczynka na wychowanie. Jak się nie ożeni, to oddadzą ją do domu dziecka. Dodam, że zakochał się w Luiz. Jak ta przygoda się potoczy? Tego Wam nie zdradzę. Zapraszam po kupno książki.

Moja ocena to: 1000 /1000.
Książka liczy 244 strony.
Raz jeszcze polecam.

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie. 😯

To była jazda. Oczywiście polecam.

Autorka: Paulina Zalecka.
Tytuł: Daj Się Pokochać.
Wydawnictwo: Magia Słów.

📜RECENZJA 📜

Luiz jest młodą dziewczyną ,która od dziecka wielbi motoryzację.Kocha szybką jazdę i czasem pobrudzić się smarem.Ale ponad miłość do samochodów bardziej kocha ojca. To On zawsze był dla niej wsparciem I tym lepszym rodzicem.
Kiedy ojciec Luiz zachorował i wymaga specjalnej opieki i rehabilitacji dziewczyna zrobi wszystko aby mu pomóc.Jednak jej finanse są niewystarczające. I choćby codziennie brała udział w nielegalnych wyścigach to i tak nie zdoła uzbierać potrzebnej kwoty.
Wtedy na jej drodze pojawia się mężczyzna proponując pracę i dobre zarobki.

Marco przystojny I bogaty przywódca gangu. Swojego majątku dorobił się na nielegalnych kradzieżach samochodów.Jest mężczyzna ,który to czego zapragnie to ma,nie pytając o pozwolnie.
Za skórę mocno zaszła mu pewna dziewczyna w dniu kiedy uderzyła w maskę jego samochodu.
Kiedy dowiaduje się o jej problemach finansowych postanawia wkroczyć do gry.

Warunki pracy jak i kwota widniejącą na umowie są zadowalające. Więc Luiz nie zastanawia się ani chwili i podpisuje umowe.Jednak jeden zapis ,którego nie doczytała wplącze ją w skomplikowaną sytuację.....

,,Daj się pokochać,, jest drugim tomem serii #fulfillment.
Historia dwójki ludzi z zupełnie różnych światów I z zupełnie innymi oczekiwaniami od życia.
Historia o niełatwym dzieciństwie ,radzeniu sobie z niespełnionymi ambicjami matki I wiecznym jej niezadowoleniem i brakiem akceptacji. O oddaniu się pasji,zamiłowaniu i spełnianiu się w tym co się lubi.O bezinteresownej i bezwarunkowej miłości do rodzica.O niesamowitej wiezi córki i ojca.Poświeceniem się podjęciem ryzyka , aby zapewnić wszystko co najważniejsze dla ukochanej osoby. O radzeniu sobie z wieloma problemami I przeciwnościami losu. O znaleziu się w sytuacji zupełnie sobie nieznanej.O determinacji, sile I odwadze.O ukrywaniu swojej kruchości i delikatności za maską.O pragnieniu bliskości,akceptacji,bezpieczeństwa I miłości. O odrodzeniu się murem od uczuć. O obawie przed okazaniem uczuc i otwarciem serca ,strachu przed zaufaniem I ponownym zranieniem.O daniu sobie szansy na szczęście, otwarciu swojego serca i siebie na nowe uczucie i zbudowanie czegoś trwałego.O relacji przepełnionej pożądaniem i pragnienieniem ,która z biegiem czasu zmienia się w coś głębszego I prawdziwego.

Twórczość autorki juz miałam okazję poznać I polubić więc nie było mowy, aby nie sięgnąć i po tą książkę. Tym bardziej, ze zakończenie poprzedniego tomu zapowiadało kolejną świetną historię i właśnie taką otrzymalam.
Autorka stworzyła kolejną genialną historię.Po raz kolejny zachwyca pomysłem na fabułę, która jest przemyślana i dopracowana w każdym szczególe.Wciągająca do tego stopnia, że nie mogłam jej odłożyć, a kolejne strony znikały w mgnieniu oka.Akcja powieści toczy się dynamicznie niejednokrotnie zaskakując zwrotami,trzymając w napięciu i wywołując szybsze bicie serca. Bohaterowie świetnie wykreowani. Ich relacja od samego początku tworzy wybuchową mieszankę,aż lecą iskry.Obydwoje charakterni I nie dający sobie wejść na głowę.
Ta historia to nie tylko niebezpieczeństwo i ryzyko, ale także miłość i pożądanie.
Autorka stworzyła swietną historię, w której porusza także trudne życiowe i społeczne tematy.
Ukazuje jak niespełnionione ambicje rodziców mają wpływ na dzieci, jak odzwierciedlają się w ich dorosłym życiu.
Wciągającą, intrygująca historia wywołująca całą masę emocji I wrażeń. Przy której niejednokrotnie się uśmiechnęłam jak I momentami wzruszyłam. Historia, która również pobudzi wyobraźnię I rozpali zmysły.
Zakończenie zapowiada,że autorka planuje kolejny tom tej serii. Ja wyczekuje go z niecierpliwością.
A wam oczywiście gorąco polecam poznać tą historię.

📜RECENZJA 📜

• Wydawnictwo Magia Słów
  • Do recenzji
  • Niedokończone serie
  • Przeczytane - 2023
  • Seria - czekam na koniec

Dodaj cytat z książki Daj się pokochać