Sypiając z Katem

Okładka książki Sypiając z Katem Barbara Mądrowska
Okładka książki Sypiając z Katem
Barbara Mądrowska Wydawnictwo: Ridero Seria: Sypiając z Katem literatura obyczajowa, romans
Sypiając z Katem
Ridero
2021-05-25
2021-05-25

'Sypiając z Katem”, to kontrowersyjna historia opowiadająca o nieszczęśliwej miłości młodej Mili do Maksima, brutalnego i egoistycznego Kata, dla którego kobieta jest tylko narzędziem do zaspokojenia fizycznych potrzeb. Jej wrażliwość przy jego bezduszności i agresji nie jest cechą, która może pomóc w przetrwaniu i walce o piękniejsze jutro. Nie jest to opowieść o gorącej i namiętnej miłości, tu dominuje płacz, ból i łzy, a każda nadzieja na zmiany, kończy się cierpieniem ciała i duszy…
Mocny erotyk , przeplatany brutalnością i prawdziwą miłością,jaką potrafi darzyć kochająca bezgranicznie kobieta ... Szkoda , że ta historia nie miała swojego happy endu :(

"SYPIAJĄC Z KATEM" - BARBARA MĄDROWSKA
Książka wciąga, wstrząsa i pociąga. Pokazuje brutalny świat dorosłych, świat sexu, przestępstw, uzależnienia od emocji mocno skrajnych.
Na początku poznajemy dziewczynę, która budzi się w niewiadomym miejscu, nic nie pamięta. NA szczęście i nie szczęście trafia na Katię, zwaną pieszczotliwie przez nią Kitką. W zamian, ponieważ nie pamięta swojego imienia, otrzymuje od Kitki imię MILA.
Mila dostaje dzięki przyjaciółce pracę w nocnym klubie, najpierw jako kelnerka, potem jako tancerka. Tańczy na rurze wieczorami, mieszka u przyjaciółki i wiedzie w miarę spokojne życie, tyle, że nie odzyskuje pamięci. Tak się dzieje, aż do pewnego dnia, gdy próg przekracza mężczyzna, przy którym każdy truchleje, zwany KATEM. Kat patrzy na dziewczynę i ta wpada mu w oko, a ją jak ćmę do światła ciągnie do niego.
Co się stanie, jak potoczą się losy Mili i czy spotkanie jej z Katem i dalsze kroki przyniosą dobro czy zło?
Wszystko można przewidzieć, a jednak autorka toczy tak fabułę, że ciarki przechodzą przez plecy, mimo brutalnych scen z sexem opisanych bardzo dosadnie, wciąga i wstrząsa. Czy Mila odzyska pamięć, czy dowie się kim jest, czy KAT będzie zdolny do wyższych uczuć, mimo, że zawsze sięga po to co chce i jak chce oraz zawsze uprawia sex - tak tylko sex - bez bliskości, czułości - mechanicznie, brutalnie... bez sprawiania przyjemności kobiecie, którą posiadł.
Zachęcam do przeczytania osoby, które nie brzydzą się scenami ostrego sexu, brutalnością i pikanterią. Nasiąkniętą wulgaryzmem i światem nieprzystępnym dla czytelnika. Nie napiszę więcej, bo nie chcę psuć odkrywania emocji i przewidzenia dalszych wydarzeń na kanwie powieści. Polecam

OCENA 08/10
99/23 (01/10)
ilość stron: 401
data wyd: 25.05.2021
czas przewidziany czytania: 6 h 41 min.
Czas słuchania: brak wersji audio
Anastazja
Skończona 04.10.2023 (czyt)

"SYPIAJĄC Z KATEM" - BARBARA MĄDROWSKA

Bardzo dobra książka. Choć bohaterowie są zdrowo szurnięci i uzależnieni, on od seksu a ona od niego. Nie jest to romantyczna historia. Jest pełna bólu i łez. Żal mi Mili ale sama się w to wpakowała. Żyła miłością do okrutnego i bezdusznego mężczyzny. Maksim budzi same negatywne emocje. Dopiero w samej końcówce pokazuje że ma odrobinę uczuć. Z wielką ciekawością sięgnę po drugą część.

Książka „Sypiając z Katem” to pełna bólu historia opowiadająca o nieszczęśliwej miłości. Mila zakochała się w niewłaściwym mężczyźnie, Maksimie. Brutalny, bez mrugnięcia okiem zabija, a jego egoizm przerasta najwyższą skalę. Dziewczyna dla niego jest tylko maszynką do seksu, do zaspakajania jego żądzy, a brutalnością przekracza wszystkie granice.

Nie jest to opowieść usłana różami. Nie ma tu gorącej i namiętnej miłości. Nie ma tu bliskości dwojga ludzi. Historia to sam płacz, ból i nieustannie cieknące łzy, a pragnienie jakiejkolwiek zmiany, dania odrobiny nadziej kończy się cierpieniem całej duszy.

Historia jaką stworzyła autorka to prawdziwy rollercoaster emocji, uczuć, bólu, cierpienia, ale i nadziei na lepsze jutro, która niestety nie nadchodzi. Trzeba coś stracić by zyskać. Tak było w przypadku Maksima, jak ja go nie cierpiałam, co za facet, po prostu okropny, egoistyczny, buc. On brutal, bez skrupułów bierze co jego, nie zważa na prośby, krzyki. Nie szanuje kobiet, tak został wychowany nie zaznał miłości. Czytając przecierałam oczy ze zdziwienia, zastanawiając się ile jeszcze ta kobietka wytrzyma.

Miejscami zastanawiałam się dlaczego Mila tak postępuje, dlaczego od niego nie odejdzie, dlaczego tak daje się traktować? Jednak po zastanowieniu się miłość nie wybiera. Musiało dojść do tragedii, aby wszyscy przejrzeli na oczy. Wtedy na wszystko jest za późno.

Książkę czytałam z wypiekami na twarzy. Autorka odwaliła kawał dobrej roboty. Książkę czyta się lekko, a jak zaczniesz nie możesz przestać. Co tam się działo! Bohaterowie nakreśleni idealnie, tak jak powinni. Maksim nie zaskarbił mojej sympatii, za to Aleks jak najbardziej, delikatny, uczuciowy, a jak trzeba pokazuje drugie gorsze oblicze.

Zakończenie mną wstrząsnęło i rozerwało moje serce na pół. „Sypiając z Katem” to mocna, brutalna historia przy, której nie możesz przejść obojętnie.

Nie jest to opowieść...

• Ebook do kupienia