Okładka książki Odpowiednie jedzenie zmieni twoje życie : magiczna kuchnia : uzdrowić własne ciało, osiągnąć zadowalający wygląd, stale być w dobrym humorze, podwyższyć iloraz inteligencji, rozwinąć nadprzyrodzone zdolności spirytualne Maria Bucardi
Maria Bucardi Wydawnictwo: Bielsko-Biała Maria Bucardi zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Bielsko-Biała Maria Bucardi
2008-01-01
2008-01-01
kuchnia weganizm wegetarianizm witarianizm dieta roślinna mariabucardi bucardi bez mięsa bezmięsna

Bardzo inspirujący i motywacyjny poradnik 🍀 Można znaleźć w niej przepisy wegańskie, które są dla każdego. Książka ta potrafi zmienić styl życia. Pomaga również zadbać o własne zdrowie.Polecam !

Kiedy około 6 lat temu zdecydowałam, że najwyższy czas zadbać o to co jem to właśnie dzięki Marii moja motywacja się zwiększyła. Przechodziłam krok po kroku na wegetarianizm a teraz na weganizm i z dnia na dzień czułam się lepiej. Wiecznie chora dziewczyna nagle zaczęła być zdrowa. Maria w prosty sposób potrafi przekazać czytelnikowi swój przekaz i właśnie za to kocham jej księgi. Polecam naprawdę warto przeczytać

Temat diety- rzeka i masa publikacji na ten temat. Jednak Maria w tej książce podchodzi do tematu z naprawdę innej strony. Jest to publikacja zdecydowanie warta uwagi. I cóż. Wystarczy spojrzeć na autorkę, na jej zdrowie i piękny wygląd by wyciągnąć proste wnioski- wie o czym mówi! Polecam!

Magiczna kuchnia wypełniona wyjątkową energią i smacznymi przepisami .
Moje jedno z wielu ulubionych to krem bananowo jabłkowy z miętą , bardzo polecam ❤

Magiczna kuchnia wypełniona wyjątkową energią i smacznymi przepisami .

Dłuższą chwilę czasu temu, gdy czytałam początek tej książki, na początku było to, dla mnie, duże zaskoczenie! Jak to możliwe? Że takie cuda dzieją się wokół nas, a wcześniej nie zwróciliśmy uwagi, na to, co wkładamy do swojego ciała, to jedna strona, ale za to jaką to ma energię....

W książce są fajne i proste przepisy weganskie.

W książce są fajne i proste przepisy weganskie.

Książka powstała na podstawie dogłębnych badań naukowych oraz mojego długoletniego doświadczenia jako witarianki. W tym miejscu z całego serca dziękuję wszystkim osobom, które walczą z przesądami na temat odżywiania i odrzucają konsumpcję naszych czworonożnych przyjaciół. "Magiczna kuchnia" pomoże Ci zrozumieć sentencję: "Jesteś tym, co zjadasz". Książka wypełnia tą wielką lukę na polskim rynku, która dotyczy kuchni wegańskiej i witariańskiej. Jest również wglądem w odżywianie spirytualisty. Dziękuję Wam Moi Kochani Czytelnicy za zakup tej książki a tym samym wybraniem jej książką roku 2008.

Nasze oczekiwania a rzeczywistość

Każdy z nas pragnie żyć zdrowo. Prawie każda kobieta chciałaby posiadać piękne ciało: zdrowe włosy, paznokcie, gładką skórę, wymarzoną wagę. Od stuleci trwa poszukiwanie środków, które mogą przedłużyć ludzkie życie. Niestety współczesny obraz naszej ludzkości tworzą ludzie chorzy, którzy przez większą część swojego życia zażywają tabletki, odwiedzają lekarzy, walczą z depresją lub nadwagą. Nasze społeczeństwa są zestresowane, smutne, sa-motne i chore. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że przyczyną ich dolegliwości jest nie tylko zanieczyszczenie środowiska naturalnego, choroby dziedziczne, skutki zmian ekosystemów na Ziemi, ale przede wszystkim złe nawyki żywieniowe. Tragiczny przykład stanowią ludzie nieuleczalnie chorzy, którzy leżąc na łożu śmierci będą Was przestrzegać przed zmianą sposobu odżywiania, tłumacząc, że wszelkie nowości są niebezpieczne dla zdrowia. Podobno tylko nasza tradycyjna kuchnia jest zdrowa i pożywna, a wszystkie inne „dziwactwa” mogą prowadzić tylko do choroby lub niedoborów wita-min. Czy nasza tradycyjna kuchnia jest naprawdę taka zdrowa? Gdyby było tak w rzeczywistości nie potrzebowalibyśmy lekarzy ani żadnych super aptecznych specyfików. Szpitale byłyby puste a ludzie na ulicy weseli i pełni życia.