Klucze do szczęścia. Księga V

Okładka książki Klucze do szczęścia. Księga V Maria Bucardi
Okładka książki Klucze do szczęścia. Księga V
Maria Bucardi Wydawnictwo: Bielsko-Biała Maria Bucardi ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Bielsko-Biała Maria Bucardi
2022-01-21
2022-01-21
magia duchowość religia rozwój osobisty duchowy mariabucardi bucardi

Polecam tak samo bardzo, jak część pierwszą. To zbiór przesłań uniwersalnych, które jednak mają szczególne znaczenie w obecnych czasach , kiedy wiele osób doświadcza zagubienia, lęku, zwątpienia, ma poczucie zamętu i trudności z określeniem właściwego kierunku...

Maria Bucardi przypomina jak ważne jest bycie prawdziwym sobą, podążanie własną ścieżką, na początku - poznanie siebie, by wiedzieć kim naprawdę jesteś (tu szczególnie polecam pierwszą część "Kluczy do szczęścia"),a potem śmiałe, czasem bezkompromisowe honorowanie swej istoty, z jednoczesnym poszanowaniem i miłością dla siebie, dla innych, dla Źródła.

Ta część to kolejne kroki, przebogaty zestaw wskazówek, ćwiczeń i medytacji wspierających w kolejnych etapach wewnętrznej przemiany, przekraczania lęków i ograniczeń, odważnego kroczenia swoją szczególną, bardzo wyjątkowo drogą. To pakiet, który powstał w okolicznościach dużych ograniczeń zewnętrznych (czasy pandemii) i pokazuje jak sobie radzić z wewnętrznymi i zewnętrznymi trudnościami, z cieniem indywidualnym i grupowym, z wszechobecnym zewnętrznym wpływem, który często odciąga od sedna. Naprawdę warto!

Niezastąpiona księga pełna mądrości ❤️ Bezcenna pełna wartościowej wiedzy! Każda książka P. Marii zmienia spojrzenie na świat. Jeśli ją przeczytasz Twoje życie na pewno odmieni się na lepsze!!🌞

Sama nazwa książki muwi wszystko 😍 Bardzo przydatna i wiele więcej. Polecam 🫶

Sama nazwa książki muwi wszystko 😍 Bardzo przydatna i wiele więcej. Polecam 🫶

Klucze do szczęścia to kolejna z serii Klucze do szczęścia niesamowita księga. To wspaniałe wskazówki na każdy dzień naszego życia, to przewodnik życiowy. Wiadomości zawarte w książce są uniwersalne. To SKARBNICA wiedzy do zastosowania na każdy dzień. Polecam z całego serca!!!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kolejna części serii pełnej mądrości ubranej w bardzo proste słowa. Uważam że ów przekazy są absolutnie ponadczasowe i każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Polecam!

Polecam bardzo dobra książka 😊

Polecam bardzo dobra książka 😊

Jeżeli interesuje Cię w życiu coś więcej niż tylko jego przeżycie.. Jeżeli szukasz głębszego sensu w sobie oraz we tym, co wokół Ciebie.. Zapoznaj się z literaturą Marii Bucardi. Zwłaszcza z książkami „Klucze do Szczęścia”, „Jak rozmawiać z Aniołami”, a na słodki deser.. trylogią „Mroczne Góry”. Wszystkie te książki pomogą Ci zrozumieć jak działa Wszechświat i jakie prawa rządzą tutaj na Ziemi.. Jak przestać być „ofiarą” zdarzeń w Twoim życiu i zacząć tworzyć je według swoich marzeń i pragnień. Z całego serca polecam Ci spotkanie z Marią Bucardi i jej twórczością. W swoim sercu poczujesz, od której książki zacząć to spotkanie ;) Daj się poprowadzić swojej intuicji ✨💖✨

Bogactwo informacji które są przydatne na ten czas.polecam serdecznie ludziom poszukującym odpowiedzi na trudne zagadnienia życia.

Interesuje Cię rozwój osobisty, Wiedza Wyższa, magia ceremonialna, a także symbolika liczb i kolorów, czy inne zagadnienia z zakresu duchowości. Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.

Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak. Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny. Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.

Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła. Chcesz odkryć Twoje powołanie i Twoją misję tutaj i teraz.

• Magia

Dodaj cytat z książki Klucze do szczęścia. Księga V