Ze skarbca bogactwa

Okładka książki Ze skarbca bogactwa Maria Bucardi
Okładka książki Ze skarbca bogactwa
Maria Bucardi Wydawnictwo: Bielsko-Biała Maria Bucardi ezoteryka, senniki, horoskopy
49 str. 49 min.
ezoteryka, senniki, horoskopy
Bielsko-Biała Maria Bucardi
2022-01-01
2022-01-01
49 min.
magia bogactwo pieniądze obfitość maria bucardi bucardi duchowość

Ten ebook to pigułka wiedzy. Konkretny przewodnik, z którego dowiemy się jak wykreować życie swoich marzeń. Nasze myśli, nasze słowa, nasze decyzje, nasze działania to one wpływają na życie, które mamy. A jak stworzyć życie o którym marzymy? Tego dowiesz się z tej pozycji. Polecam :)

Pisarka Maria Bucardi bardzo ciekawie wypowiada się na tematy bardzo aktualne obecnie. To ciekawy temat w dobie niepewnej sytuacji na świecie i w Polsce; jak można zyskać nie tracąc. Jak myślenie wpływa na to co nas otacza, co się dokoła dzieje. Jak wiele zależy tak naprawdę od nas od zmiany myślenia i podejścia do świata. Dzięki prostym działaniom możemy zmieniać swoje życie i jest to w zasięgu ręki dla każdego. Życie może być piękne i spełnione. Jest to lektura bardzo uniwersalna i bardzo współczesna a zarazem nie banalna. Wyczuwa się podczas czytania ,że autorka wie o czym pisze , przyjemnie się czyta, jednym tchem , można powiedzieć. Bardzo ważne by utrzymać balans , być dobrym dla zwierząt , szanować każdą istotę, kroczyć ścieżką światła i dobra. Powoli uczę się ,że sami jesteśmy kreatorami ale Wszechświat może nam pomóc w spełnianiu naszych marzeń. :)

Mini ebook o magii bogactwa i obfitości. Pomoże Ci zrozumieć prawa Ziemi i Wszechświata w pigułce.

Krótko, zwięźle i na temat. Proste słowa, każdy zrozumie a zarazem ogrom praktycznej wiedzy. Za to uwielbiam treści Marii i z całego serca polecam absolutnie każdemu!

Prawdziwy skarbiec bogactwa 🙏 Każdy obowiązkowo powinien przeczytać tą książkę. Książka ta pomoże Ci zmienić swoje myśli na te pozytywne i pomoże Ci przyciągnąć więcej bogactwa do Twojego życia. Dziękuję 🙏

Dodaj cytat z książki Ze skarbca bogactwa