Masz nową parę! Olga w świecie randek z Internetu

literatura obyczajowa, romans
Euro Pilot
2021-11-17
2021-11-17

Książka przeciętna, ale też biorąc ją do ręki nie spodziewałem się że rzuci mnie na kolana.

Świetna i jaka prawdziwa! Jakbym widziała moją przyjaciółkę 🤭😂 Polecam na szybki relaks.

Można przeczytać/przesłuchać. Nie zachwyca, nie jest specjalnie zabawna, śmiałam się może 3 razy w ciągu całej książki. Brakowało mi głębi w bohaterach drugoplanowych (kolezankach, córce). Glowna bohaterka też taka jakaś nijaka, sama nie wie czego chce, to, że jest niesamowicie naiwna wiadomo, ale momentami jest też sztywniarą. Przejmuje się zdaniem obcych ludzi. Nie wiem,...

Książka nie jest zła. Olga najpierw była dobrą żoną ale czegoś w wieloletnim związku zabrakło. Potem rozwódka i kobieta wyzwolona. Olga szuka partnera na portalu randkowych niestety większość tych mężczyzn odbiega od tego czym się opisywali. Nieliczni są wartościowymi mężczyznami. Książka to punkt widzenia od strony kobiety .We wszystkim może być przesyt nawet w...

Może gdyby te historie podzielić pomiędzy kilka bohaterek... A tak, poziom abstrakcji jest po prostu żenujący.

• 2021
  • 2022