Kobiety pistolety. Maria Kowalska w rozmowie z Wiktorem Krajewskim

Okładka książki Kobiety pistolety. Maria Kowalska w rozmowie z Wiktorem Krajewskim Maria Kowalska, Wiktor Krajewski Patronat LC
Maria KowalskaWiktor Krajewski Wydawnictwo: Prószyński i S-ka biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Prószyński i S-ka
2022-01-20
2022-01-20
9788382341935
literatura polska wspomnienia

Okładka książki Taniec na gruzach. Nina Novak w rozmowie z Wiktorem Krajewskim Wiktor Krajewski, Nina Novak
Ocena 7,5
Taniec na gruz... Wiktor Krajewski, N...
Okładka książki Wiem, jak wygląda piekło Alina Dąbrowska, Wiktor Krajewski
Ocena 7,5
Wiem, jak wygl... Alina Dąbrowska, Wi...

Na półkach: , , , ,

Uwielbiam czytać biografie i autobiografie. Dzięki książce „Kobiety pistolety. Maria Kowalska w rozmowie z Wiktorem Krajewskim” miałam możliwość poznania niesamowitych kobiet.
Maria Kowalska pseudonim „Myszka” była sanitariuszkom z pułku „Baszta”. Miała zaledwie 17 lat, kiedy wstąpiła do konspiracji. Chciała pomagać innym. Czy się bała? Pewnie, że się bała, ale życie...

• Pod naszym patronatem
  • Ebook
  • Najgorętsze premiery A.D. 2022
  • Trzeba mieć w życiu priorytety
  • Reportaż

Wiktor Krajewski Kobiety pistolety. Maria Kowalska w rozmowie z Wiktorem Krajewskim Zobacz więcej