Wbrew regułom

Okładka książki Wbrew regułom Magdalena Szponar
Okładka książki Wbrew regułom
Magdalena Szponar Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Biuro (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Biuro (tom 1)
NieZwykłe
2022-01-12
2022-01-12
romans romans biurowy literatura obyczajowa komedia romantyczna literatura polska szef milioner

dramat 🤦‍♀️omijajcie szerokim łukiem

dramat 🤦‍♀️omijajcie szerokim łukiem

Lekka książka na popłudnie. Wesoła zabwna może głowna bohaterka zbyt naiwna ale i tak miło sie czytało.

👍

👍

Przeczytałam z zapartym tchem, a teraz zabieram się za koleną “część”.
Lakka, z humorem, zaskakaująca i czasem nie przewidywalna. Polecam na niedzielny wieczór.

Przeczytałam z zapartym tchem, a teraz zabieram się za koleną “część”.

Świetna rozrywka, poczucie humoru, lekkie pióro. W sam raz na oderwanie się od problemów.

RECENZJA "Wbrew Regułom " 25-letnia Róża żyje w świecie erotycznych fantazji i tak się składa, że główną rolę w nich gra jej szef Daniel Ostrowski .Nie bez powodu nazywany '"ostrym" Jest to 32-letni prezes korporacji ,milioner ,który wyznaje kilka bardzo sztywnych zasad między innymi dotyczy to pozasłużbowych relacji między pracownikami.
No i jak to bywa oczywiście w takich książkach, jeden alkoholowy wieczór, Róża z koleżankami świetnie się bawi do tego samego lokalu wkracza oczywiście szef. Dziewczyna jest tak pijana ,że niczego nie pamięta robi pewną głupotę na drugi dzień dowiaduje się o zakładzie ,o którym ona niestety niewiele pamięta, za to jej szef ma co do tego bardzo niecne plany. Powiem tak ,książka ma bardzo wiele negatywnych opinii, i poniekąd Domyślam się skąd są, ponieważ nie każdy lubi taki styl pisania .Ja natomiast ostatnio zauważyłam ,że bardzo lubuję się w książkach gdzie humor, intrygi i dogadywanie sobie lub odgryzanie między głównymi bohaterami jest na porzadku dziennym.To powoduje, że książka zamienia się w komedię i całkiem całkiem przyjemnie się to czyta, tutaj było również tak samo Róża i jej elokwentne wypowiedzi bawiły mnie praktycznie na każdej stronie kiedy dziewczyna się odzywała .Daniel Ostrowski nie okazał się ,aż takim Otry jakby się mogło wydawać, oczywiście nie chcę tutaj spoilerować, każdy pewnie powinien wyrazić swoją opinię. Może i fabuła nie była jakaś górnolotna, może i historia nie była inna niż poprzednie które czytałam, niemniej jednak ja książkę odebrałam bardzo pozytywnie i czytało mi się ją całkiem przyjemnie.Polecam, taka fajna książka na wieczór z kubkiem herbaty

No i jak to bywa oczywiście w...

Róża od lat podkochuje się w swoim szefie. Daniel Ostrowski jest prezesem firmy, w której pracuje dziewczyna. Mężczyzna jest wpływowym przedsiębiorcą. W życiu przestrzega wyznaczonych reguł i tego samego wymaga od pracowników. Róża codziennie podziwia go z daleka przekonana, że Ostry nie wie kim ona właściwie jest. Wszystko zmienia się po mocno zakrapianej alkoholem imprezie. Ona niewiele z niej pamięta a on zaczyna wyraźnie z nią flirtować...
Tak wiem, że mam niezłe spóźnienie z czytaniem tej serii. I żałuję, że nie znałam jej wcześniej. Świetnie się bawiłam w towarzystwie Róży i Ostrego. Zdecydowanie jest to jeden z najlepszych romansów biurowych jakie czytałam. Magda ma smykałkę do tworzenia świetnych historii i jeszcze lepszych kreacji postaci. I te dialogi!!!

Nie wiem czemu, ale ciężko mi uwierzyć w historie osadzone w Polskich realiach ... tu nie było inaczej. O ile czytało się szybko, bawiło mnie poczucie humoru bohaterów i nawet mnie wciągnęło to nie kupuję tego shipu.

Ostatnio miałam okazję przeczytać kilka słabszych książek. " Wbrew regułom" do nich nie należy. Cieszę się ponieważ pozytywnie zaskoczyła mnie ta pozycja.
Pióro autorki jest lekkie i pełne humoru, co sprawia, że książkę czyta się błyskawicznie.
Fabuła wciąga, dialogi rewelacyjne. Główna bohatera - Róża jest inteligentną, energiczną i zecydownie pechową osobą, której myśli chwilami potrafią doprowadzić do łez ze śmiechu.
Główny bohater - Daniel jest dość mrocznym, stanowczym i tajemniczym mężczyzną, który w pracy postępuje, według ściśle ustalonych przez siebie reguł.
Autorka w zabawny sposób krzyżuje drogi bohaterow. Choć nie wszystkie sytuacje w książce mi się podobały i nie wszystkie zasługują na pochwałę, ze wzgledu na swoją kontrowersyjność to i tak jest to dobrze napisana książka. Jedna z lepszych jakie miałam przyjemność przeczytać w tym miesiącu. Dobra pozycja na poprawe humoru, tym bardziej, kiedy patrzy sie na losy głównych bohaterów z przymrużeniem oka. Jeśli lubicie komedie romatyczne myślę, że warto zwrócić uwagę na te pozycję.

Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że książka śmiało zasługuje na 5 gwiazdek (na ig),nie dałam ich z tego względu, że nie koniecznie mi się podoba akcja tocząca się w Polsce, nie wiem jakoś nie lubię takich wątków, ale to tylko i wyłącznie moja opinia, poza tym to dzieło jest świetne. Przeczytałam je w jeden dzień. Fabuła jest super, romans biurowy, tak naprawdę zakazany romans, ciekawe i przede wszystkim zabawne dialogi, postacie cudowne, powiem wam, że w obecności Daniela robi się gorąco. Główny motyw to hate-love, jak wiecie uwielbiam go. Historia Róży i Ostrego jest pełna ciętych dialogów, pożądania i jakimś sensie dominacji. Bohaterka nadaje ich historii niesamowity vibe, prowokowanie szefa było przezabawne, serio w pewnych momentach łzy mi leciały ze śmiechu. Nie można jej tego odebrać, że kobieta ma charakter, jakby to powiedział Ostry "ma pazurki". Bohater tak samo sobie nie szczędził komentarzy w stronę swojej pracownicy. Jeżeli poszukujecie jakiejś książki, która jest przyjemna, szybko się czyta i zawiera w sobie dużo humoru, ale i pożądania to koniecznie po nią siegnijcie<3

• Przeczytane 2022