Korepetytor

Okładka książki Korepetytor
Joanna Balicka Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Reguły pożądania (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Reguły pożądania (tom 1)
Korepetytor
NieZwykłe
2021-11-24
2021-11-24
erotyka bdsm różnicawieku zakazanyromans romans erotyk

Wieje mega nuda, w kółko to samo się dzieje. Zmarnowane pieniądze i czas.

Świetna książka. Pochłonęłam ją w jeden wieczór i czekam na kontynuację!

O twórczości Pani Joanny słyszałam wiele, wiele dobrego. Seria „Miss Independent” jest zachwalana i wychwalana pod niebiosa. Mnie jeszcze nie udało się z nią zapoznać, ale jak tylko otrzymałam propozycję poznania najnowszej książki spod pióra autorki, nie wahałam się nawet przez chwilę. Chciałam ją jak najszybciej przeczytać. Jednak czy dość odważny „Korepetytor” okazał się...

"Przynosił destrukcję. Żywił się nią. Uwielbiał ból i kontrolę nad wszystkim, co działo się wokół niego.
Wspominałam coś o trailerze? Widziałam to w jego oczach, kiedy po raz pierwszy na mnie spojrzał. Słodki początek był moim końcem."

"Korepetytor" jest opowieścią o dziewiętnastoletniej Isabelli i o niemal tyle samo starszego Jasona Hogana, którzy są niczym dzień i noc,...

Książka wzbudzająca emocje. Zakazane uczucie i pożądanie, którego nie potrafią ugasić bohaterowie. Świetna książka :-)

Totalne dno literackie. Historia oderwana od rzeczywistości. Może się podobać chyba jedynie niewyżytym i napalonym nastolatkom, które nie mają pojęcia o prawdziwym życiu.

Bardzo,bardzo dużo erotyki, w sumie fabuły może 20 stron?
12/22/104

Jeden z najlepszych erotyków jakie czytalam. Do tego z motywem kryminału. Już oczekuję kolejnej części.

Nie mogłam przebrnąć przez pierwsze strony

Jak wiele daje reaserch!
Powiem wam, zbieram szczękę z podłogi! 😱 To co Balicka tutaj odwaliła to kawał nie dobrej, a zajebistej roboty 🙈 Między bohaterami jest duża, naprawdę duża różnica wieku co czuć jak na dłoni, ale nie na tyle by uznać że Isabella jest dziecinna czy głupia...Różni ich sposób myślenia, życia czy tego jak poddają się uczuciom, ale są na tyle...

• 2021
  • Legimi