Pajęcza sieć

Okładka książki Pajęcza sieć Mike Omer
Okładka książki Pajęcza sieć
Mike Omer Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Glenmore Park (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Glenmore Park (tom 1)
Spider's Web
Świat Książki
2021-10-13
2021-10-13

Bardzo dobrze napisana książka. Każda scena jest przemyślana, nie ma lania wody, niepotrzebnych opisów. Świetnie się czyta, trudno się oderwać.
Sama historia ciekawa, trzymająca w napięciu.

Sama historia ciekawa, trzymająca w napięciu.

Sposób pisania Omera bardzo mi odpowiada i przekonuję się o tym przy każdej jego książce. Nieprzekombinowana, ciekawa i wciągająca lektura. Polecam.

Świetny thriller, od początku coś się dzieje, zwroty akcji, nie ma nudnego przeciągania wątku. Takie książki właśnie lubię :)

Ciekawa książka, pełno zwrotów akcji, nieprzewidywalna, lecz z czasem też trochę nudnawa

Bardzo dobry thriller. Wszystko postawione na swoim miejscu. Ciekawie pokazane zarówno życie osobiste jak i zawodowe postaci. Wszystko ma swój cel i swoje rozwiązanie. Nie ma żadnych niedomówień, akcja toczy się rytmicznie i konsekwentnie. Emocje narastają, poszczególne elementy trafiają na swoje miejsce, wszystkie wątki rozplątane. Na pewno sięgnę po kolejne części.

"Pajęcza sieć" otwiera kolejną serię kryminałów autorstwa Mike Omera. Jeśli spodobała się Wam seria z Zoe Bentley to nawet przez chwilę nie musicie zastanawiać się czy sięgnąć po nową książkę M.Omera.
W "Pajęczej sieci" wydaje się że głównymi bohaterami są Michell Lonnie i jego siostra, którzy próbują dorwać seryjnego mordercę, ale do czasu aż na scenie pojawi się Zoe, aby ich wspomóc jako profilerka.
Tym razem intryga kryminalna plecie cię wokół mordercy wysyłającego swoim ofiarom zdjęcie narzędzia zbrodni tuż przed tym zanim je zamorduje.
Książka jest dobrze napisana, z mocnymi wyraźnymi postaciami, autor potrafi wciągnąć czytelnika i dobrze budować napięcie, więc czyta się ją szybko, można by rzec z wypiekami na twarzy.

Polecam super książka dobrze się czyta nieprzewidywalna BRAWO

Polecam super książka dobrze się czyta nieprzewidywalna BRAWO

Autor potrafi stworzyć bardzo solidną historie. Wszystko się zgadza, każda scena jest po coś, jak w dobrze skonstruowanym scenariuszu. Po prostu świetne rzemiosło, które musi robić wrażenie, nawet jeśli sama historia nie poraza świeżością.

Gdy dostajesz wiadomość ze zdjęciem przedmiotu - z obcego numeru i nie rozumiesz, o co chodzi - wiedz, że za chwilę umrzesz.

Ciekawa historia, wyszukane modus operandi. Bohaterowie też niebanalni.
Całkiem mnie wciągnęło i nie mogłam się oderwać, by dowiedzieć się, kto w końcu za tym stoi.
Prawda jest taka, że nie zapadnie mi w pamięci ta książka tak, jak Carter czy Beckett, ale Omer ma dobre pióro i potrafi zainteresować. Myślę, że niedaleko mu do moich ulubieńców.

Ciekawa historia, wyszukane modus operandi. Bohaterowie też niebanalni.

Po przeczytaniu serii o Zoe Bentley , ta seria a przynajmniej jej początek zostawia mi taki niedosyt. Książka dobra szybki kryminał, ale nic wciągającego i jakoś trudnego. Nie ma tego napięcia i zaskakującego rozwiązania akcji. Fajnie, że pojawi się Zoe, ale jej postać jest to bardzo subtelna i mało wpleciona niestety. Ogólnie dalej dobre pióro i dobra książka, ale nie równa się z tamtą serią.

• Audiobooki