Mroczna prawda

Okładka książki Mroczna prawda
Cara Hunter Wydawnictwo: Filia Cykl: Detektyw Adam Fawley (tom 5) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Detektyw Adam Fawley (tom 5)
Mroczna strona
9788381955270
Joanna Grabarek

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Bardzo słaba. Najgorsza z całej serii.

Bardzo słaba. Najgorsza z całej serii.

Może trochę za bardzo rozwleczona w czasie, ale do zniesienia. Lekki thriller, bardziej opowiadanie z wątkiem kryminalnym... W każdym razie gęsiej skórki się nie spodziewajcie. :)

Kryminał zaliczam do przeciętnych, wprawiających momentami w stan znużenia, tkwiących w tematyce dość oklepanej, które zakładają wdzianka tajemnicy na zupełne oczywistości. Czasem pojawiały się odchylenia od średniej, tj. dające nadzieję na interesujący przebieg zdarzeń, które wzmagały tempo czytania. Prowadzenie śledztwa, moim zdaniem, odbywało się w nielogicznym porządku, z przewróconą kolejnością sprawdzania osób mogących mieć na coś wpływ. Stwierdzam, że przeczytanie „Mrocznej prawdy” wpływu pozytywnego na mnie nie wywarło. Nie czuję bogatsza o trening myślenia, wiedzę, słownictwo, emocje.

Dawno nie czytałam książki z tak dopracowana fabuła. Intryga pierwsze klasa, trzyma w napięciu do samego końca. Jak zawsze autorka nie zawiodła i zespół Adama rozwiązał sprawę. Polecam, idealna lektura na kilka wieczorów.

"Mroczna prawda" od Cara Hunter to piąte spotkanie z Inspektorem Adamem Fawley'em. Czy należy do udanych? A i owszem. Chociaż do ⅓ pozycji nieco się nudziłam, gdyż w mojej opinii akcja dosyć wolno się rozwijała a główny wątek jakim jest molestowanie studenta (tak, studenta!) jakoś mnie nie porwał, to później wątek osobisty Inspektora nabiera rumieńców i to on mnie wciągnął w swe objęcia. To dla niego nie odbywałam się od kart powieści i to właśnie dzięki niemu miałam wypieki na twarzy.
Dlatego też drodzy czytelnicy nie odkładajcie tego piątego tomu. Dajcie mu szansę, gdyż przeszłość Państwa Fawley'ów wywarzyła główne drzwi ich domostwa i demonicznie śmieje im się w twarz!

Fantastyczna książka. To moje czwarte spotkanie z autorką i nie zawiodłam się. Cały czas trzyma wysoki poziom.

Na półkach: , , , , ,

Absolutnie świetna cała seria. Polecam!

Absolutnie świetna cała seria. Polecam!

Dobrnęłam do końca ale z trudem. Dwa wątki. Oba nudne. Jeden nie związany z drugim. Coś jak proszek z odplamiaczem. Ani jedno ani drugie. To takie moje luźne dygresje. A co do książki, to nie ma się czym zachwycać. Nuuuudaaaa. Takie flaki z olejem. Ciągnące się, i nie doprawione. Do spróbowania na raz. Jeden raz.

Cała seria to nie thriller lecz typowy policyjny kryminał ,dość nudny

Cała seria to nie thriller lecz typowy policyjny kryminał ,dość nudny

świetna, jak większość z tej serii
zapowiada się raczej bardzo spokojnie, ale nie dajcie się zwieść! akcja konkretnie rozkręca się w połowie i do samego końca trzyma w napięciu... nie mogłam się oderwać! :)

świetna, jak większość z tej serii

Cara Hunter Mroczna prawda Zobacz więcej