Zatoczka moralności

powieść dla kobiet miłość Hiszpania pisarka
Ridero
literatura obyczajowa, romans
powieść dla kobiet miłość Hiszpania pisarka

„Zatoczka moralności” to współczesna powieść dla kobiet z nutką tajemniczości, o życiu, miłości i Hiszpanii. Bohaterką jest Zuzanna — pisarka. Zawiedziona swoim życiem, żyjąca w ciągłym stresie. postanawia zmienić je. Podejmuje decyzję o wyjeździe, gdzie odnajdzie siebie i w końcu napisze zaczętą już książkę w otoczeniu, o którym zawsze marzyła. Jednak życie napisało dla...

Dodaj cytat z książki Zatoczka moralności