Nagan

Okładka książki Nagan
Stanisław Rembek Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Cykl: Dzieła zebrane [Stanisław Rembek] (tom 2) literatura piękna
literatura piękna
Dzieła zebrane [Stanisław Rembek] (tom 2)
Państwowy Instytut Wydawniczy
2021-07-06
1990-01-01
9788381962667

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Cóż, w 2016 r. wystawiłem tej książce ocenę 7/10, a teraz, po 6 latach i ponownym przeczytaniu uważam, że jest to co najmniej mocne 8. Proza Rembeka jest bardzo ponura, jest w nim ogromna doza pesymizmu, ale jak najbardziej warto zapoznać się - ma unikalny klimat frontu w czasie wojny polsko-bolszewickiej.

No cóż...nikogo na siłę zachęcać nie będę... Rembek nie jest łatwy w odbiorze ale warto znać jego pióro.

Znakomity pisarz

Znakomity pisarz