Kup teraz - 13 ofert w cenie od 15.52 zł do 20.61 zł

Pet Agents 1. Na ratunek zwierzakom

Riina KaarlaSami Kaarla Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Pet Agents (tom 1) literatura dziecięca
Täältä tullaan, lemmikit!
Media Rodzina
dla dzieci zwierzęta pet agents
Täältä tullaan, lemmikit!
Pet Agents (tom 1)
literatura dziecięca
dla dzieci zwierzęta pet agents

Odnalezienie pasji to pierwszy krok do szczęścia. Jeśli masz ich kilka, nie musisz wybierać, której się poświęcić, wszak wszystko da się ze sobą połączyć. Skoro coś cię interesuje, jesteś w stanie stworzyć swój niepowtarzalny świat. Kati-e wie, o czym pisze. Dziewczynka kocha zwierzęta i potrafi się z nimi komunikować. Oprócz tego jest miłośniczką przygód, elektroniki i...

"Pet Agents. Na ratunek zwierzakom" to pierwszy tom serii przygód kochającej zwierzęta i kodowanie Kati-e i jej przyjaciół.
Główną bohaterką książki jest Kati-e która to nie tylko potrafi porozumiewać się ze zwierzętami ale też bardzo lubi elektronikę oraz kodowanie. Samodzielnie zbudowała robota – Ti-bota i od tego momentu razem próbują rozwiązywać problemy zwierząt i ich...

Na pomoc zwierzakom.

Niezależna, rezolutna Kati-e bardzo kocha zwierzęta, a przy okazji ma niezłą smykałkę do wszelkich nowinek technicznych (dość powiedzieć, że samodzielnie skonstruowała latającego robota: Ti-bota). Jak spożytkować te talenty jeszcze lepiej? Najlepiej pomagając czworonożnym (i nie tylko) pupilom :)

Kati-e tworzy wraz z Ti-botem agencję „Pet Agents”....

Nowa seria książeczek która zachwyci dzieci a szczególnie dziewczynki. Bardzo spodobała się mojej córci, która z zachwytem śledziła przygody Katie. Przepięknie zilustrowana, poruszająca wiele ciekawych kwestii odnośnie zwierząt. Każda a miłośniczka zwierzaczków będzie zachwycona tą książeczką. Czekamy na kolejne części

Ogromnie spodobała się mojej siostrzenicy. Dla bystrych dziewczyn, dla miłośników zwierząt, robotyki i kodowania. Przepięknie ilustrowana i podejmująca wiele ciekawych kwestii związanych z hodowlą różnych zwierzaków.

• Współpraca
  • Recenzenckie