Malwinka i Lusia. Ucieczka jednorożca

Zielona Sowa
Malwinka i Lusia przygoda zabawa wyobraźnia
literatura dziecięca
Malwinka i Lusia przygoda zabawa wyobraźnia

„Malwinka i Lusia. Ucieczka jednorożca” Kasi Keller to pierwsza książka przeznaczona dla młodszych czytelników w mojej biblioteczce. Ale cóż to jest za książeczka! Pełna jest fantastycznych przygód, ogromnej wyobraźni i świetnej zabawy! A do tego na każdej stronie czytelnik ma możliwość podziwiania przepięknych ilustracji Justyny Karaszewskiej.

Malwinka to czteroletnia...

Pamiętacie piosenkę Fasolek, która mówiła, że „fantazja jest od tego, żeby bawić się na całego”? Kasia Keller w swojej książce „Malwinka i Lusia. Ucieczka jednorożca” dedykowanej do najmłodszej grupy czytelników udowadnia, że nasze przedszkolaki kiedy wędrują do krainy swojej wyobraźni nie potrafią się nudzić.

Bohaterką najnowszej książeczki Kasi jest Malwinka i jej...

Mieliście w dzieciństwie ulubioną zabawkę, z którą się nie rozstawaliście? Taką zabawkową przyjaciółką Malwinki była alpaka Lusia, ale czy to na pewno tylko zwykła maskotka?

Autorka tym razem zabrała nas w trzy fantastyczne przygody z Malwinką i Lusią. Po pierwsze, zaczęłyśmy niewinną kąpielą, ale to, co wydarzyło się później to była magia. Bo co by było, gdyby zabawki...

• Mojego autorstwa

Dodaj cytat z książki Malwinka i Lusia. Ucieczka jednorożca