Może: o magicznym potencjale, który drzemie w każdym człowieku

Okładka książki Może: o magicznym potencjale, który drzemie w każdym człowieku
Kobi Yamada Wydawnictwo: Wydawnictwo Levyz literatura dziecięca
2021-06-10
2021-06-10
44 min.
Anna Kmiecik
potencjał realizm magiczny przyjaźń współczcuie miłość wiara w siebie środowisko magia rozwój osobisty psychologia insiracja las przyroda natura zwięrzeta magiczne zwięrzeta hobby pasja misja twórczość kreatywność

więcej Więcej

Książka, od której córki (i ja) nie mogłyśmy oderwać wzroku. Hipnotyzująca.

Nic dodać nic ująć, wymowne drogowskazy dla dorosłych i dla dzieci, a do tego przepiękne ilustracje.

Nie wierzę, aby to był przypadek, że ta książka właśnie teraz znalazła się w moich rękach. Akurat w momencie, gdy stłumione przez lata pragnienia i pasje dochodzą do głosu i zaczynają nadawać kształt mojemu życiu. To nie mógł być przypadek… „Może” przyciąga jak magnes, a potem zostaje z Tobą już na zawsze.

Magia prostych słów, ale na tyle silnych, aby otworzyć oczy i...

Cudowna książka „Może” to spektakl dla oczu i duszy, w którym bohaterem są słowa i obrazy opowiadające o naszym sensie życia. Rodzimy się i odchodzimy po coś.. każdy z nas ma swój cel i każdy z nas ma swoją rolę w świecie, jeśli odnajdziemy w sobie talenty, to okaże się, że jesteśmy w stanie zaoferować światu coś więcej... pozostawić po sobie coś niezwykłego, co wpłynie na...

Nie widziałam piękniejszej książki. Nie czytałam wspanialszego tekstu. Przez te wszystkie lata pokazałam Wam ponad tysiąc książek, ale tak doskonałej pozycji, nie miałam wcześniej w dłoniach. Obsypane nagrodami, bestsellerowe „Maybe” nareszcie w Polsce! Pełna magii, otulająca ciepłem opowieść o wachlarzu możliwości, które dostajemy od życia i potencjale, który każdy nosi w...

• 2021
  • Literatura dziecięca
  • Dziecięce 2
  • Piękne ilustracje
  • Chcę kupić
  • Dla szkrabów
  • Dla dzieci - chcę przeczytać

Kobi Yamada Może: o magicznym potencjale, który drzemie w każdym człowieku Zobacz więcej