Co robią uczucia?

Okładka książki Co robią uczucia?
Tina OziewiczAleksandra Zając Wydawnictwo: Dwie Siostry opowieści dla młodszych dzieci
opowieści dla młodszych dzieci
Dwie Siostry
2020-09-16
2020-09-16
uczucia

Okładka książki Co lubią uczucia? Tina Oziewicz, Aleksandra Zając
Ocena 0,0
Co lubią uczucia? Tina Oziewicz, Alek...
Okładka książki Komu wyślesz uczucia? Tina Oziewicz, Aleksandra Zając
Ocena 9,5
Komu wyślesz u... Tina Oziewicz, Alek...
Okładka książki Awaria elektrowni Rita Kaczmarska, Tina Oziewicz
Ocena 7,6
Awaria elektrowni Rita Kaczmarska, Ti...
Okładka książki Great! Wielka Brytania dla dociekliwych Zosia Frankowska, Tina Oziewicz
Ocena 7,6
Great! Wielka ... Zosia Frankowska, T...

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Piękne i proste metafory o uczuciach opatrzone prostymi, schludnymi obrazkami. Do rozważenia używanie w terapii z dziećmi i młodzieżą - na pewno do sprawdzenia:)

Bardzo urocza książka o uczuciach, która będzie dobrą lekturą dla dzieci i rodziców. Niektóre przedstawienia uczuć mogą być zbyt abstrakcyjne dla maluchów. Trudno wyjaśnić niektóre metafory czterolatkowi, a on dopytuje :)
Mimo to warto sięgnąć i porozmawiać o uczuciach po lekturze.

Mimo to warto sięgnąć i porozmawiać o uczuciach po lekturze.

Rzadko to piszę, ale książka wybitna. Dzisiaj wykorzystałam ją na zajęciach z 3 latkami i było super. Oczywiście wybrałam konkretne ilustracje, bo część pojęć była zbyt abstrakcyjna dla tak małych dzieci, ale reszta dała radę. A najlepsze jest to, że za każdym razem taki nieczuły koń jak ja, się na niej wzrusza. Bardzo, bardzo polecam dla młodszych i tych starszych.

Cudowne ilustracje, wspaniałe historie. Książka dla dużych i małych.

Cudowne ilustracje, wspaniałe historie. Książka dla dużych i małych.

Spokój głaszcze psa, a cierpliwość ma piękny ogród.
Urocza książeczka składająca się z mądrych metafor i pięknych rysunków. Nie jest to opowieść z fabułą, ale zbiór pięknych cytatów o emocjach żyjących w każdym z nas. Myślę, że to bardzo dobra lektura do wspólnej nauki dla dzieci i ich rodziców, skłaniająca do przemyśleń i rozmowy o uczuciach.

Spokój głaszcze psa, a cierpliwość ma piękny ogród.

Pięknie ilustrowana, wartościowa książka. Od kilku dni obowiązkowa pozycja przed snem :)

Fajne ale... Dlaczego taka krótka? Spodziewałam się czegoś dłuższego. :(

Fajne ale... Dlaczego taka krótka? Spodziewałam się czegoś dłuższego. :(

" Co robią uczucia? " Tina Oziewicz
Mądra, ciepła, oszczędna w słowa książka. Jedno zdanie traktuje o jednym uczuciu i może być początkiem rozmowy o uczuciach w ogóle. Takie rozmowy są bardzo potrzebne - zawsze.
Z serca polecam!

" Co robią uczucia? " Tina Oziewicz
Z serca polecam!

Urocza-to najlepsze słowo opisujące tę książkę. Wlewa w serce dużo ciepła. Pozwala zatrzymać się na chwilę i ogrzać prostymi przesłaniami. Dla każdego, przy czym dzieciaki na pewno będą potrzebowały lekkiego wsparcia w zrozumieniu.

"zawiść zadeptuje wszystko to , co ładne"
bardzo trafne

"zawiść zadeptuje wszystko to , co ładne"
bardzo trafne

Tina Oziewicz Co robią uczucia? Zobacz więcej