Kup teraz - 12 ofert w cenie od 25.99 zł do 35.99 zł

Chilli Books
The Last House Guest
kryminał, sensacja, thriller
Maria Jaszczurowska

„Pamiętaj o mnie” Megan Mirandy zabiera Nas w malownicze strony miasteczka na wybrzeżu Maine.
Fabuła płynie powoli. Zostajemy wciągnięci w świat dziewczyny Avery, której przyjaciółka zostaje znaleziona martwa. W wyniku wypadku a może skrupulatnie przeprowadzonego morderstwa?

Jest to opowieść o bogactwie, różnicach klasowych, przyjaźni i morderstwie.
Historia była dobra,...

Fantastyczna książka, czytałam w każdej wolnej chwili nie umiałam się oderwać

Nie znałam wcześniej twórczości Megan Mirandy, dlatego, kiedy otrzymałam propozycję zrecenzowania książki „Pamiętaj o mnie”, pomyślałam, że to dobra okazja do tego, aby zobaczyć, czy autorka wpisze się moje czytelnicze gusta. Nie często sięgam po książki kryminalne albo takie, które posiadają takie elementy, czy thrillera, jednak zdecydowałam, że przeczytam „Pamiętaj o...

Pewne tajemnice prowadzą człowieka, który je ma do zguby, nie tylko jego, ale i tych, dostrzegających je. Czasem wydaje się, że da się je znowu pogrzebać, lecz jeśli raz ujrzały światło dzienne to prędzej czy później ponownie wyjdą na jaw. Przeszłość bywa zwodnicza i daje poczucie, że odeszła bezpowrotnie, zwłaszcza wtedy gdy tak wcale nie jest.

Dlaczego nikt nie zauważył...

"Pamiętaj o mnie " to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. Powinno mieć miejsce dużo wcześniej, bo teraz widzę, że dobrze się rozumiemy😎.
Cóż za gęsta atmosfera! Unosząca się w powietrzu, złowieszcza ura od początku towarzyszy imprezie na zakończenie lata i ten nastrój - chmurny jak noc.
Sekrety i kłamstwa luną niczym deszcz po bardzo parnym dniu.
To mocno się...

Thriller trzymający w napięciu do ostatniej kartki książki.
Wielka zagadka/tajemnica. Czy popełniono zbrodnię? A może to był nieszczęśliwy wypadek? A może samobójstwo?
Zakończenie jest zaskakujące. I warto przeczytać.

Trzymający w napięciu thriller, od którego nie można się oderwać.
Czy to samobójstwo? Morderstwo? A może nieszczęśliwy wypadek?
Zakończenie jest zaskakujące.

Wiecie jaki jest największy problem, kiedy czytacie dużo książek z jednego gatunku? Trudno zaskoczyć was czymś nowym i oryginalnym. Ja mam tak z thrillerami i kryminałami. Przez lata pochłonęłam ich sporo i z każdą kolejną książką mam coraz wyżej postawioną poprzeczkę. W thrillerach szukam przede wszystkim świetnej, tajemniczej atmosfery, która jest w stanie...

Muszę przyznać, że pomimo że thrillery to nie jest mój ulubiony gatunek książka mnie wciągnęła i przyjemnie się ją czytało. Zakończenie rewelacyjne i bardzo zaskakujące

Thriller wciągający od pierwszej strony z bardzo zaskakującym zakończeniem. Główna bohaterka, Avery zarządza nieruchomościami na wynajem w nadmorskim, spokojnym miesteczku Littleport. Jej rodzice zginęli w tragicznym wypadku lata temu. Ona sama trafiła pod opiekę zamożnej rodziny Lomanów i stała się najlepszą przyjaciółką ich córki Sadie.
Ostatnia letnia impreza na...

• Biblioteka domowa
  • Po niemiecku
  • Egzemplarz recenzencki
  • Zapowiedzi 2021
  • ANiedawno wydane

Dodaj cytat z książki Pamiętaj o mnie