Bilans O'Briana

Małgorzata Lisińska Wydawnictwo: Inanna Cykl: Terranie (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Inanna
terranie literatura kobieca gosia lisińska inanna
Inanna
Terranie (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
terranie literatura kobieca gosia lisińska inanna

"Namiętność, niebezpieczeństwo, niewierność."

Niedaleka przyszłość i młodzi ludzie, którym nie brak skomplikowanych emocji, ani ambicji by zmienić świat czy samych siebie.

Henry marzy o zaludnieniu nowo odkrytej planety - Terry, ale sam jeden przecież tego nie dokona. Potrzebuje pomocy.

I znajduje szóstkę równie ambitnych i inteligentych naukowców co on, gotowych...

Czasami mam wrażenie, że Małgorzata Lisińska ma swego rodzaju rozdwojenie jaźni. Pisze nie tylko powieści, w których fantastyka gra główną rolę, ale świetnie sprawdza się również w literaturze obyczajowej z mocną domieszką romansu. Osobiście znałam autorkę do tej pory właśnie z tej drugiej strony. Czy fantastyka w jej wykonaniu przypadła mi do gustu?

„Bilans O’Briana” to...

"Bilans O'Briana" podzielony jest na cztery części, każda kolejna przybliża nas do wylotu. O czym jest ta książka ? O pragnieniach, marzeniach, namiętności. Władza, pieniądze i przemyślany plan, który może zawieść w każdej chwili. A w tym wszystkim, czy jest tam też miejsce na miłość czy chwile słabości ? Przede wszystkim to historia o ludziach, którzy będą chcieli zmienić...

Profesor Michael Yates, doktor Paula Stevens, studentka Natasza, Ania Pietrzyk, Adrian West i Morgan Harper. Oto bohaterowie. A ich wszystkich łączy jedna osoba i jeden projekt. Henry O'Brian i jego Terra. Marzenie kolonizacji na nowej planecie. Jakim wyzwaniom przyjdzie im stawić czoła? Kto wygra a kto przegra?

Twórczość Gosi Lisińskiej znam dzięki serii "Miłość w...

DNF 65%

• 2021