Włoskie ciacho

Małgorzata Lisińska Wydawnictwo: Inanna Cykl: Miłość w Tychach (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Inanna
miłość w tychach romans powieść erotyczna polska autorka
Miłość w Tychach (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
miłość w tychach romans powieść erotyczna polska autorka

Namiętność i humor podane w odpowiednich dawkach. Przyjemny romans od którego ciężko się oderwać.

66/2021

Emilka jest lekarzem rodzinnym. W przychodni pracuje razem w koleżanką Aldką oraz przystojnym doktorem Witkiem Raczkiem. Doktorek ma chrapkę na Emisię. Z resztą on żadnej nie przepuści. Emilka odpuszcza i zwraca uwagę na przystojnego Włocha. Brat Roberto, Gianni Moretti to chodząca słodycz. Czy całą czwórka znajdzie szczęście? Czy dostana to, czego pragną?

Za mną...

Książka ok zabawna , może nie znajdziemy tu nic odkrywczego ale na wieczór ok

Tym razem poznajemy historię Emilki i Gianluci, których poznaliśmy w poprzednich częściach.
Dziewczyna prawie całe życie kochała się w Janku, z którym w młodości przeżyła niezbyt przyjemne chwile okupione łzami. Teraz jest dojrzałą trzydziestoletnią kobietą, która nagle wplątuje się w tzw „szybki związek” z Witkiem, który jest znajomym lekarzem z przychodni, w której razem...

Zmęczyłam tą pozycję... trzy razy "rzucałam książką", jestem stanowczo na nie.
Pierwszy tom był w miarę ok (moja ocena pierwszego tomu to 6/10), ale drugi pozostawia wiele do życzenia.
Postacie jak dla mnie słabo wykreowane... dialogi mi się nie podobały i styl pisania mi nie odpowiadał.
Niestety nie znalazłam nic na plus, dlatego moja ocena to 3 - słaba.
Czuję, że ...

Dyskusje

• 2021
  • Legimi
  • Przeczytane 2021
  • Ebook
  • .2021
  • Romans

Dodaj cytat z książki Włoskie ciacho