Upadek milionera

Okładka książki Upadek milionera Izabella Frączyk, Jagna Rolska
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Upadek milionera
Izabella FrączykJagna Rolska Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Kaprys milionera (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Kaprys milionera (tom 2)
Prószyński i S-ka
2021-04-06
2021-04-06
Literatura polska

Wyróżniona opinia i

Upadek milionera

przeczytanych książek 935 napisanych opinii 640

Historia wciągająca,postacie barwne i świetne w powieści.
Dankę i Emila pokochałam tę parę,Marka polubiłam od początku do końca książki.
Fajnie się czyta tą drugą część książki jest cudna.

Historia wciągająca,postacie barwne i świetne w powieści.
Dankę i Emila pokochałam tę parę,Marka polubiłam od początku do końca książki.
Fajnie się czyta tą drugą część książki jest cudna.

Samą Frączyk uwielbiałam. Tandem Fraczyk plus Rolska zupełnie mi nie pasuje. Dla mnie ponizej poziomu Harlekina.

Ekstra historia, polecam

Ekstra historia, polecam

Wciągnęła mnie ta książka tak samo jak pierwsza i już się nie mogę doczekać trzeciej i szkoda,że ostatniej części. Uwielbiam Danusie ❣️

Nie bawiła tak jak pierwsza część, ale nadal niezła :D

Nie bawiła tak jak pierwsza część, ale nadal niezła :D

Duże pieniądze...władza...możliwości...jeśli żyjesz tak przez jakiś czas, przestajesz być uważny...a twarde lądowanie uczy...

O dziwo muszę stwierdzić, że druga część była lepsza niż pierwsza. Akcja była szybka, dynamiczna, intrygująca, losy bohaterów zawiłe w ciekawy sposób. Całokształt spowodował, że odbieram ten tom dużo lepiej niż pierwszy. Nie ukrywam, że miałam nie sięgać po kolejne tomy z racji, że tom 1 kompletnie mnie nie zaciekawił ale mimo to dałam szanse. Jest światełko w tunelu, że trzecia część moze nie okaże się klapą.

Kontynuacja Kaprysu milionera w której znowu krzyżują się drogi Danusi Popiołek i Emila.
Tym razem milioner ,którego przeciwnicy chcą wrobić w aferę pedofilską i handel ludzmi przeżywa nieudaną na szczęście próbę zabójstwa , jak również zamachowiec usiłuje dopaść Dankę , obydwoje zatem dla własnego bezpieczeństwa są wysłani na grecką wyspę ,Emil pod przybranym nazwiskiem i z nową tożsamością Mariana Motyki ,razem z Danusią muszą przetrwać na greckiej wyspie, i utrzymać się z pracy własnych rąk .
Jak zwykle w powieści jest duży ładunek emocji erotycznych, w Emilu budzi się uczucie do Danki i zazdrość o jej greckiego kochanka ,są również chwile grozy ....ale ogólnie powieść się bardzo dobrze czyta i nie jest moim zamiarem streszczenie jej bynajmniej .
Kto polubił pierwszą część , czyli Kaprys milionera , ten z pewnościa chętnie sięgnie po kolejny tom tej trylogii.Ja jestem na tak, ponieważ jak do tej pory podobały mi się wszystkie powieśći Izabelli Frączyk .

Mnie za to ta część strasznie męczyła, nie mogłam się doczekać jej końca. Mam nadzieję, że kolejna okaże się lepsza.

Nooo.... lektor inny i ocena o wiele lepsza. Z takimi lektorami to aż fajnie słuchać książki.
Książka fajna, czekam na kolejną część.

Książka fajna, czekam na kolejną część.

• Przeczytane 2021

Dodaj cytat z książki Upadek milionera