Gangsterskie tajemnice

Okładka książki Gangsterskie tajemnice
Meg Adams Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Nieczysta Gra (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Nieczysta Gra (tom 2)
NieZwykłe
2021-04-28
2021-04-28
literatura polska pieniądze uczucia niebezpieczeństwo tajemnice gansterzy romans mafijny

POLECAM!

POLECAM!

Podtrzymuję swoje zdanie wyrażone przy pierwszej części tej serii i odejmuję jedną gwiazdkę za absurd goniący absurd. Mam wrażenie, że niewiele wątków w tej książce trzyma się kupy, a cała akcja trochę skacze i chwilami nie wiadomo co skąd się bierze i co z czym łączy.
Bardzo chaotycznie napisana książka.

Bardzo chaotycznie napisana książka.

Cudowna! Kurcze totalnie mnie zaskoczyla. Myślałam ze bedzie podobna do tych innych lekkich mafijnych opowieści a tu szok! Akcja i dynamika, miłość i ból, wszystkiego po trochu. Świetnie napisała i jak najbardziej polecam.

Dramat. Mam wrażenie, że autorka na siłę pisała całą serię, bo nic, kompletnie nic nie trzyma się kupy. Aśka jak była mało inteligentna w pierwszym tomie, tak samo jest mało ogarnięta w drugim. Wpada ze skrajności w skrajność, jest zbyt mocno zapatrzona w siebie, ma gdzieś czyjeś zdanie.

"Gangsterzy" czyli bracia Górscy to osobny koszmar, który w ogóle nie trzyma się całości.

Coraz bardziej polskie autorki z gatunku new adult/mafia/erotyka osłabiają we mnie chęć sięgania po ich książki, bo poziom prezentowanej w ich fabułach zdolności kreowania historii jest żenująco niski.

Joanna przeżywa koszmar. Dzień za dniem jest co raz gorszy. Czy złamie się? Czy podda? Czy przeżyje? Co ostatniej kropli krwi chce chronić bliskich..... ale czy starczy jej sił?
Wolność jest tak daleka. Zwątpienie w ukochaną osobę co raz bliższe.
Czy da radę? Czy zaufa i wybaczy? Miłość nie zna granic. Jednak zaufanie to coś co buduje się każdego dnia. Asia juz wie że Kocha ale czy jest kochana?
Wszystko albo nic.... co wybierze?

Wolność jest tak daleka. Zwątpienie w ukochaną osobę co raz bliższe.

Na wstępie chciałabym jeszcze raz podziękować @książkowydym za udział w akcji #booktour. Gdyby nie ona pewnie sama z siebie nie sięgnęłabym po tę dylogię, przez co ominęłaby mnie fantastyczna historia. Uwielbiam autorów, którzy kreują bohaterów i fabułę w taki sposób, że kilka dni po przeczytaniu książki, nadal odczuwasz te emocje i tęsknisz za perypetiami postaci, w których się zakochałaś. Dzięki tej serii mam czytelniczego kaca. 😅

Finałowy tom "Nieczystej gry" jest jeszcze bardziej emocjonalny, akcja nawet na chwilę nie zwalnia. Bardzo przeżywałam to, co stało się głównej bohaterce, momentami miałam łzy w oczach. Nie mogłam też się pogodzić z tym, co spotkało Piotra i Aleksa w przeszłości.
Przygoda z Jo i Górskimi była niesamowita. Niesamowicie szkoda było mi kończyć ostatni tom. Polubiłam styl pisania autorki, kreuje niezwykle wyraziste postacie, które można pokochać od pierwszego przeczytania. "Gangsterskie porachunki" jak i "Gangsterskie tajemnice" na długo zapadną w mojej pamięci.

Drugi, finałowy tom dylogii mafijnej, w której romans perfekcyjnie łączy się z sensacją!

Zabawne wpadki wypełniające życie Joanny to przeszłość tak odległa, jakby była snem. Teraz rzeczywistość, w której znalazła się kobieta, przypomina koszmar.
Joanna nigdy nie przypuszczała, że przyjdzie jej się zmierzyć z tak ogromnym niebezpieczeństwem, ale los okazał się okrutny. Zdradzona i oszukana trafiła w ręce groźnych ludzi, a każdy kolejny dzień oznacza dla niej walkę o siebie i bliskich.
Jednak to dopiero początek planu przygotowanego przez kogoś, kto od dawna pragnie krwawej zemsty. Gdy wszystkie tajemnice wyjdą na jaw, Jo będzie musiała zdecydować, czy jej złamane serce potrafi jeszcze wybaczyć i zaufać mężczyźnie, którego pokochała.

W końcu to on wciągnął ją w to piekło.

Fajnie się czytało. Zresztą jak zwykle. Każda pozycja autorki zawsze sprawia mi przyjemność.
Ciekawa historia :-)

Ciekawa historia :-)

niezły hardcore, tajemnice od pierwszej strony pierwszej części po ostatnią w drugiej :) intryga, Mafia przez mocne M, wciągająca historia, bardzo polecam

Los sprawił, że Joanna stała się narzędziem zemsty.Wciagnieta w mafije porachunki nie spodziewała się ,że jej życie zmieni się o  360 °kiedy to została porwana przez tego bardziej niegrzecznego z braci Górskich.Poprzez porachunki Alexa trafiła w ręce niebezpiecznych ludzi, gdzie była bita ,torturowana i poniżana, a każdy jej dzień był walką o przetrwanie .Teraz dopiero zaczął się jej koszmar.Joanna nie jest już tą samą kobietą.Została zmuszona aby walczyć o życie..Tylko czy znajdzie na to siły..To nie ból fizyczny jest dla niej najgorszy ,a zdrada osoby, której oddała serce....
Alex i Piotr ,bracia którzy są zupełnie inni mimo ,że są bliźniakami. Jednak drugiemu ciągle próbuje coś udowodnić,lecz w niebezpieczeństwie potrafią działać na jednym froncie i sobie pomagać.
Alex udaje bezwzględnego i bezdusznego...Jednak musi przyznać sam przed sobą, że Joanna nie jest mu obojętna. Nie chciał, aby kobieta stała się jego słabością jednak los zdecydował inaczej....

" Gangsterskie tajemnice" to ostatni tom serii #nieczystagra.Książka łączy w sobie mafijny klimat z elementami sensacji ,w której nie zabranie pikantnych scen.Historia pełna erotyzmu jak i zawiłej akcji.Tajemnice, sekrety, strach, bezsilność i rozpacz to cechuję tą historię.
W tej części zdecydowanie mniej było wątków miłosnych uniesień bohaterów, a więcej zemsty i wyrównania rachunków.
Autorka w bardzo szczegółowy sposób opisała brutalne sceny, a fabuła napisana w tak wciągający sposób, że nie da się  odłożyć ksiazki nie wiedząc co dalej.
Wciągająca I wywołująca wiele emocji historia .
Jeśli lubicie mroczne ,pełne intryg I brutalności książki to ta pozycja jest zdecydowanie dla was.

Joanna zmaga się z granicami co jest jawą a co snem. Trafiła do piekła choć okazuje się, że to ma być dopiero jego przedsionek bo sam Lucyfer dopiero ma się po nią zgłosić. Jo ma zostać sprzedana mężczyźnie, który chce się zemścić na Aleksie jak się później okazuje to nie jedyny wróg Górskiego.
Aleks nigdy po sobie się nie spodziewał, że tak zawładnie nim kobieta, którą musi uratować i nie spocznie dopóki jej nie odzyska…

Joanny powrót nie jest łatwy, została zniszczona do ostatnich chwil walczyła o swoje ciało. Jo już nie wie komu może zaufać, gdzie jest prawda.
Dziewczyna prawie pogodziła się z tym w jakim świecie się znajduje, a z miłości jest gotowa zostać u boku ukochanego bo mimo otaczającej jej rzeczywistości to w jego ramionach czuje się bezpiecznie, ale...Czy będzie w stanie zaufać i wybaczyć mężczyźnie?

Drugi i finałowy tom romansu mafijnego. Muszę Was ostrzec, że początek książki jest dość brutalny i bardzo emocjonalny. Czytając to co robili Aśce cały czas szukałam w oprawcach dobrej duszy, która jej pomoże. Autorka funduje nam sporo sensacji oraz wiele namiętnych scen od których wyobraźnia pracuje na wysokich obrotach.
W książce pojawia się nowa postać Roksany, ale muszę przyznać, że szybko ją rozgryzłam mam namyśli jej zawód oraz z kim się „zaprzyjaźni”. Co do wątku zemsty? Jestem trochę rozczarowana jej powodem dla mnie trochę słaby, wymuszony (zdecydowanie za dużo czytam). Może gdybym przeczytała tą historię rok temu moje odczucie by było inne.
Mimo wszystko obydwa tomy są warte uwagi osoby, która gustuje w tym gatunku literackim ;)

Aleks nigdy po sobie się nie spodziewał, że tak zawładnie nim kobieta, którą...