Gangsterskie tajemnice

Okładka książki Gangsterskie tajemnice Meg Adams
Okładka książki Gangsterskie tajemnice
Meg Adams Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Nieczysta Gra (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Nieczysta Gra (tom 2)
NieZwykłe
2021-04-28
2021-04-28
literatura polska pieniądze uczucia niebezpieczeństwo tajemnice gansterzy romans mafijny

Polecam

Polecam

Strasznie mi się dłużyło, zwłaszcza pierwsze ok 150 stron. Uważam, że śmiało można było zamknąć całość w I tomie.

To co nam autorka zafundowała w tym tomie przeszło moje najśmielsze oczekiwanie.
Od pierwszych stron historii mamy już mocny rollercoaster emocjonalny, bo to w jaki koszmar wpadła Joanna już nam podnosi poziom stresu do granic. A dalej to już tylko trzymanie tego napięcia w czytelniku, gdzie serducho dudni mocno a nerwy ledwo powstrzymywanie są na wodzy.

Znam autorkę z innych powieści i bardzo lubię jej styl, ponieważ zawsze w swoich historiach przelewa na czytelnika uczucia. Ja to uwielbiam, ale w tej książce nie spodziewałam się, że to będzie tak mroczne, brutalne z taką akcja, że będę wstrzymywać oddech albo zagryzać wargi kibicując Joannie aby dała radę to wszystko znieść.
Zafundowała nam autorka finał dylogii naprawdę ekstremalną przygodę.

Gangsterskie porachunki poprzeplatane z miłością zaufanie i cierpieniem , gdzie już nie wiadomo kto jest wrogiem a kto przyjacielem.

No nieźle zszargała mi nerwy, nieźle przez to miałam pogryzioną wargę i zapewne parę włosów też wyrwanych. Nie wspomnę już, że gdybym wiedziała, że tak będzie mi serducho przy tym dudnić to bym wcześniej melisę wypiła.

Polecam dla miłośników mafijnych klimatów, którzy lubią jak nic nie jest oczywiste , jak jest brutalnie, mrocznie a jednocześnie gorąco i emocjonująco!

Znam autorkę z...

Druga część "Gangsterskich tajemnic". Pierwszy tom nie pozwolił mi szybko odstawić książki. Kiedy zaczęłam czytać ten tom, w głowie miałam jedną myśl oby tylko tak dalej. Dzięki Bogu dalsza część trzymała poziom gangsterskiego romansu.

W jeden dzień przeczytałam oba tomy ! Dla mnie rewelacja, książka trzyma w napięciu , cały czas akcje, i do tego Aśka z dwoma bracmi. Ni mogłam się oderwać , książkę czyta się szybko i lekko. Jestem zachwycona piórem autorki. Polecam serdecznie 🥰

Drugi i finałowy tom romansu mafijnego. Nie brakuje silnych emocji i dość brutalnych opisów, które są częścią życia Joanny. Po ciężkich przeżyciach Jo nie wie komu może ufać, co jest prawdą, a co kłamstwem. Broni się przed oddaniem serca Aleksowi, ale jedynie przy nim czuje się bezpieczna. Decyduje się wrócić do świata, przez który spotkały ją wszystkie złe rzeczy. Z drugiej strony Aleks, który nie potrafi pozwolić jej odejść, mimo, że wie jak brutalnymi prawami rządzi się świat, w którym żyje. Próbuje zapomnieć o Jo, ale nie jest w stanie tego zrobić. Dlatego jest gotowy zrobić wszystko by ją chronić. Tylko czy to mu się uda?
Akcja jest naprawdę dobrze poprowadzona. Tak, że z oczekiwaniem czyta się dalej by dowiedzieć się o co chodzi.

Joanna zmaga się z granicami co jest jawą a co snem. Trafiła do piekła choć okazuje się, że to ma być dopiero jego przedsionek bo sam Lucyfer dopiero ma się po nią zgłosić. Jo ma zostać sprzedana mężczyźnie, który chce się zemścić na Aleksie jak się później okazuje to nie jedyny wróg Górskiego.
Aleks nigdy po sobie się nie spodziewał, że tak zawładnie nim kobieta, którą musi uratować i nie spocznie dopóki jej nie odzyska…

Joanny powrót nie jest łatwy, została zniszczona do ostatnich chwil walczyła o swoje ciało. Jo już nie wie komu może zaufać, gdzie jest prawda.
Dziewczyna prawie pogodziła się z tym w jakim świecie się znajduje, a z miłości jest gotowa zostać u boku ukochanego bo mimo otaczającej jej rzeczywistości to w jego ramionach czuje się bezpiecznie, ale...Czy będzie w stanie zaufać i wybaczyć mężczyźnie?

Drugi i finałowy tom romansu mafijnego. Muszę Was ostrzec, że początek książki jest dość brutalny i bardzo emocjonalny. Czytając to co robili Aśce cały czas szukałam w oprawcach dobrej duszy, która jej pomoże. Autorka funduje nam sporo sensacji oraz wiele namiętnych scen od których wyobraźnia pracuje na wysokich obrotach.
W książce pojawia się nowa postać Roksany, ale muszę przyznać, że szybko ją rozgryzłam mam namyśli jej zawód oraz z kim się „zaprzyjaźni”. Co do wątku zemsty? Jestem trochę rozczarowana jej powodem dla mnie trochę słaby, wymuszony (zdecydowanie za dużo czytam). Może gdybym przeczytała tą historię rok temu moje odczucie by było inne.
Mimo wszystko obydwa tomy są warte uwagi osoby, która gustuje w tym gatunku literackim ;)

Aleks nigdy po sobie się nie spodziewał, że tak zawładnie nim kobieta, którą...

Fajnie się czytało. Zresztą jak zwykle. Każda pozycja autorki zawsze sprawia mi przyjemność.
Ciekawa historia :-)

Ciekawa historia :-)

POLECAM!

POLECAM!

Los sprawił, że Joanna stała się narzędziem zemsty.Wciagnieta w mafije porachunki nie spodziewała się ,że jej życie zmieni się o  360 °kiedy to została porwana przez tego bardziej niegrzecznego z braci Górskich.Poprzez porachunki Alexa trafiła w ręce niebezpiecznych ludzi, gdzie była bita ,torturowana i poniżana, a każdy jej dzień był walką o przetrwanie .Teraz dopiero zaczął się jej koszmar.Joanna nie jest już tą samą kobietą.Została zmuszona aby walczyć o życie..Tylko czy znajdzie na to siły..To nie ból fizyczny jest dla niej najgorszy ,a zdrada osoby, której oddała serce....
Alex i Piotr ,bracia którzy są zupełnie inni mimo ,że są bliźniakami. Jednak drugiemu ciągle próbuje coś udowodnić,lecz w niebezpieczeństwie potrafią działać na jednym froncie i sobie pomagać.
Alex udaje bezwzględnego i bezdusznego...Jednak musi przyznać sam przed sobą, że Joanna nie jest mu obojętna. Nie chciał, aby kobieta stała się jego słabością jednak los zdecydował inaczej....

" Gangsterskie tajemnice" to ostatni tom serii #nieczystagra.Książka łączy w sobie mafijny klimat z elementami sensacji ,w której nie zabranie pikantnych scen.Historia pełna erotyzmu jak i zawiłej akcji.Tajemnice, sekrety, strach, bezsilność i rozpacz to cechuję tą historię.
W tej części zdecydowanie mniej było wątków miłosnych uniesień bohaterów, a więcej zemsty i wyrównania rachunków.
Autorka w bardzo szczegółowy sposób opisała brutalne sceny, a fabuła napisana w tak wciągający sposób, że nie da się  odłożyć ksiazki nie wiedząc co dalej.
Wciągająca I wywołująca wiele emocji historia .
Jeśli lubicie mroczne ,pełne intryg I brutalności książki to ta pozycja jest zdecydowanie dla was.

• Przeczytane 2021