Czytamy sylabami. To moje!

Elisenda Roca Wydawnictwo: Debit literatura dziecięca
Debit
literatura dziecięca
2020-11-12

Kolejne dwa tomy z serii 'Czytamy sylabami' są już z nami. W sumie jest ich już 7.
Tym razem z książeczki dziecko dowie się, że dzielenie się jest fajne, a bycie zazdrosnym o młodsze rodzeństwo nie zawsze jest uzasadnione. W końcu kto chciałby wrócić do leżenia w łóżeczku ze smoczkiem, gdy można się bawić, skakać, biegać, odkrywać świat i robić wiele różnych rzeczy z kolegami.

• 2021
  • Jaś
  • Recenzenckie
  • Dla dzieci
  • Martyna i Juliusz
  • Biblioteka

Dodaj cytat z książki Czytamy sylabami. To moje!