Czytamy sylabami. Prawda czy fałsz?

Elisenda Roca Wydawnictwo: Debit literatura dziecięca
Debit
literatura dziecięca
2020-11-12

Jest to seria, która idealnie nadaje się do nauki czytania. Poruszane są w niej ważne tematy. Tym razem pokazane jest jakie konsekwencje może przynieść kłamanie. Czasem nawet drobne kłamstewko może obrócić się przeciwko nam. Główna bohaterka Agatka sama się o tym przekonała.

Kolejne dwa tomy z serii 'Czytamy sylabami' są już z nami. W sumie jest ich już 7.
Tym razem odkrywamy z dzieckiem jaką wartość ma prawda oraz, że kłamstwo czy to te świadome, czy w żartach, może obrócić się przeciwko nam. Bo jeżeli ktoś cały czas kłamie robi sobie żarciki, to w pewnym momencie inni przestają mu wierzyć, i gdy faktycznie potrzebuje pomocy, to nikt już wtedy...

• 2021
  • Jaś
  • Recenzenckie
  • Dla dzieci
  • Biblioteka
  • Martyna i Juliusz

Dodaj cytat z książki Czytamy sylabami. Prawda czy fałsz?