Kup teraz - 13 ofert w cenie od 27.71 zł do 37.45 zł

Christiane Dorion Wydawnictwo: Papilon literatura dziecięca
Papilon
literatura dziecięca

Na półkach: , , , ,

Uwielbiam takie książki, które poza dobrze przygotowaną i opracowaną sferą merytoryczną, są również pięknie wykonane. To właśnie takie wydania, które lśnią niczym perełki na półkach pełnych książek, są najlepszym hołdem dla literatury. Książki dla dzieci muszą sprostać szczególnym wymaganiom, gdyż najmłodsi szybko tracą zainteresowanie. Gwarantuję jednak, że ta książka...

• Dla dzieci
  • 2020
  • Do kupienia
  • .2020
  • Literatura dziecięca
  • Laura
  • Biblioteka Ketlinga
  • Dziecięce /Przygodowe/Fantastyka

Dodaj cytat z książki W sercu lasu