Mistrz sprzedaży w czasach kryzysu

Okładka książki Mistrz sprzedaży w czasach kryzysu
Arkadiusz Bednarski Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
biznes, finanse
Onepress
2020-10-27
2020-10-27

Znakomita. Nie spotkałem dobrej pory takiej książki dla sprzedawców.
Wydaje mi się, że jest napisana trochę z wyprzedzeniem, bo wszystko wskazuje na to, że kryzysu nie ma, ale chyba zbliża się dużymi krokami. Warto mieć po ręką te pozycję, gdy będzie potrzebna.

Znakomita. Nie spotkałem dobrej pory takiej książki dla sprzedawców.

Czytałem tę książkę, jak wszystkie inne Arka i to kolejna bardzo mocna pozycja. Książka rozpoczyna się od znanych słów, czym w języku chińskim jest słowo kryzys i idealnie można dostosować to do obecnych realiów. Bardzo podoba mi się w tej książce, że autor obala mit ceny, który jest powszechnie rozgłaszany na rynku sprzedaży. Ta książka pokaże Ci również, jak mocno zmienili się klienci na przestrzeni lat oraz, jak ważną rolę pełni obecnie mocna marka. Podoba mi się również, że sporo miejsca w książce jest poświęcone roli telefonu, bardzo mi do tego podejścia blisko. Reasumując pozycja bardzo dobra w szczególności jeśli czytałeś/aś wcześniej mistrza lub arcymistrza sprzedaży :)

Dodaj cytat z książki Mistrz sprzedaży w czasach kryzysu