Bitcoin i Blockchain. Narodziny kryptowalut.

Okładka książki Bitcoin i Blockchain. Narodziny kryptowalut. Mateusz Lubiński, Mateusz Wiatr
Okładka książki Bitcoin i Blockchain. Narodziny kryptowalut.
Mateusz LubińskiMateusz Wiatr Wydawnictwo: Łukasz Tomys Publishing biznes, finanse
biznes, finanse
Bitcoin i Blockchain. Narodziny kryptowalut.
Łukasz Tomys Publishing
2022-08-23
2022-08-23

Okładka książki Kryptowaluty, dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów? Szczepan Bentyn, Michał Grzybkowski
Kryptowaluty, ... Szczepan Bentyn, Mi...
Okładka książki Pierwszy milion. Czyli jak zaczynał Zygmunt Solorz-Żak, oraz twórcy firm Comarch i Śnieżka. Justyna Jaciuk, Kinga Kosecka, Maciej Rajewski
Pierwszy milio... Justyna Jaciuk, Kin...
Okładka książki TAK! 60 sekretów nauki perswazji. Sztuka przekonywania i wywierania wpływu Robert B. Cialdini, Noah Goldstein, Steve Martin
TAK! 60 sekret... Robert B. Cialdini,...

Nie spodziewałem się zbyt wiele po książce z wydawnictwa Łukasza Tomysa, tymczasem możnaby rzec, że przyszedłem po miedź, a odnalazłem bitcoina.
Autor przystępnie i klarownie, często używając plastycznych metafor, tłumaczy zagadnienia kryptowalut i blockchain.

Świetna książka dla kogoś, kto się nie orientuje w temacie kryptowalut czy samej technologii. Autor w prosty sposób wyjaśnia historię ich powstania. Trochę mi brakuje takie bardziej informatycznego lub ekonomicznego podsumowania.

Ciekawa książka pokazująca historię powstania kryptowalut. Fajny wstęp do tematu.

• Audiobooki
  • Czytane w 2022

Dodaj cytat z książki Bitcoin i Blockchain. Narodziny kryptowalut.