Scattered Minds: The Origins and Healing of Attention Deficit Disorder

Okładka książki Scattered Minds: The Origins and Healing of Attention Deficit Disorder
Gabor Maté Wydawnictwo: Random House UK nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Random House UK
2019-01-03
Data 1. wydania:
2019-01-03
angielski

Okładka książki Więź. Dlaczego rodzice powinni być ważniejsi od kolegów Gabor Maté, Gordon Neufeld
Ocena 8,2
Więź. Dlaczego... Gabor Maté, Gordon ...

Uwielbiam jak ten autor pisze i mówi, bardzo eleganckim językiem, jednocześnie trafiającym prosto w serce, choć o naukowych tematach. Tym razem o korzeniach ADHD i znaczeniu stresu i traumy w budowaniu relacji w rodzinie, bardzo osobista historia autora, który w wieku 50 lat zdiagnozował ADHD u siebie.

• Zdrowie
  • Psychologia

Dodaj cytat z książki Scattered Minds: The Origins and Healing of Attention Deficit Disorder