Więcej niż siostry

Prószyński i S-ka
literatura polska
literatura piękna
literatura polska

Na nową książkę Marioli Zaczyńskiej czekałam z wielką niecierpliwością. Znając i ceniąc poprzednie publikacje autorki, spodziewałam się wciągającej, przemyślanej, okraszonej dawką dobrego humoru fabuły. Czy otrzymałam to, czego oczekiwałam???
Muszę przyznać, że „Więcej niż siostry”, książka, którą miałam przyjemność przeczytać, przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Z...

• Chcę w prezencie
  • Zapowiedzi 2020
  • Czekam cierpliwie:)
  • Szukam
  • Książki 2020
  • Ebook do kupienia
  • Pod naszym patronatem
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Więcej niż siostry