Jak to robią twardzielki

Okładka książki Jak to robią twardzielki
Mariola Zaczyńska Wydawnictwo: Sol Seria: Monika Szwaja poleca! literatura piękna
literatura piękna
Monika Szwaja poleca!
Sol
2010-06-03
2010-06-03
literatura polska

więcej Więcej

Lekka książka o przyjaźni, miłości, relacjach rodzinnych ...

Książka tak na okładce zachwalana i polecana w istocie jak dla mnie w swej treści nie raz nie dorównuje nawet romansidłowi. Przeczytane ale czy będę o tej książce pamiętać za pół roku??? wątpię.

2050

8/2017

Polecam osobom, które chcą się zrelaksować. Wielokrotnie podczas tej lektury uśmiałam się do łez. Polecam na chandrę i obniżony nastrój :) dobry humor trzyma jeszcze długo po przeczytaniu książki.

Bardzo zabawna książka ;)

Książka ma bawić i taką funkcję spełnia. Według mnie napisana jest sprawnie i bardzo dobrze się ją czyta. Polubiłam bohaterki, które są prawdziwe i szczere. A dodatkowy plus za to, że pod płaszczykiem lekkiej komedii kryją się tu ważne problemy, chociażby to jak duży wpływ miały relacje matki i córki w dzieciństwie i jaki to ma skutek na postrzeganie siebie dorosłej już...

Przyjemna, zabawna, momentami mocno przewidywalna, ale... zaświeciło dla mnie słońce, gdy ją pochłaniałam, dlatego szczerze polecam.

Bardzo dobrze się czyta, wciągająca fabuła. Trzy bohaterki potrafią przypaść do serce, szczególnie, gdy odkryje się, że w każdej z nas czai się twardzielka. Trzy młode dziewczyny, z których każda ma trochę trudności w ułożeniu sobie życia.
Postaciom nie brakuje poczucia humoru i uśmiechu, więc zapraszam do lektury :d

Twardzielki? Hmmm... Po przeczytaniu książki pani Zaczyńskiej jestem w stu procentach pewna, że twardzielki to odpowiednie słowo dla kobiet opisanych w powieści.

Historia trzech przyjaciółek, które starają się być bardziej twarde niż nie jeden mężczyzna.
Brysia - policjantka, której nie udaje się stworzyć poważnego związku na dłużej. Nie lubi okazywać emocji, za to lubi...

Twardzielki, czy kobiety, które boją się pokazać co czują? Organizują akcje dywersyjne i mszczą się na facetach, a później płaczą, pozwalając sobie na chwile słabości. Jak to kobiety. Czytelnik albo zrywa boki, albo ciska gromy albo też roni łezkę... Ciekawe perypetie, zabawny język, humorystyczne podejście do świata. Polecam.

• 2012
  • Przeczytane w 2011